Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rolkowa

Ile wydać?

Polecane posty

Gość rolkowa

Chcę kupić rolki ale nie znowu jakieś badziewie za 50zł by się szybko rozleciało. Natomiast nie stać mnie na kupno za 500zł. Czy możecie polecić DOBRE I SPRAWDZONE firmy rolek w przedziale cenowym 100-250 zł? I ewentualnie gdzie w Szczecinie można je kupić (oprócz dyskobolu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolkowa
up up :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolkowa
up :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolkowa
Chcę kupić przez sklep internetowy ale wolałabym najpierw ten sam model przymierzyć w realu. Tylko nie wiem jaka firma w takim przedziale cenowym jest dobra dla początkującego. Myślę nad BAT SPORT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam
swoje rolki X lat temu w szczecinie w andergrandzie na wojska polskiego z rocesa i sa swietne i ngdy sie nie popsuly ale nie paietam ile kosztowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja polecę Ci rolki firmy Rollerblade. Zaje*iście wytrzymała konstrukcja, dobre materiały, słowem najlepszy kompromis cena-jakość :) Na allegro jest tego troszke więc coś wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolkowa
Ja bym z chęcia kupiła rollerblade ale są koszmarnie drogie ;/ W takim razie będę musiała zajrzeć do andergranda :) A znacie może inne tego typu sklepy w Sz-n?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolkowa
Ależ ja to czytałam :P Problem w tym że nie wiem gdzie w moim mieście kupić rolki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka456
pracuję w sklepie ,w którym są rolki.klienci bardzo chwalą rolki Fila i K2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolkowa
linka456 - a nie orientujesz sie czy w Szczecinie nie ma innych sklepów sportowych niz dyskobol? Jakby ktoś znał lokalizację sklepów sportowych z rolkami w SCHWEDT w Niemczech to też proszę pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×