Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona na szwagierke

prezenty dla moich dzieci od szwagierki są ponizające

Polecane posty

Gość wkurzona na szwagierke

siostra męża mieszka sama za granicą od 8 lat i ciągle przechwala się co to sobie kupiła, buty za 200euro..telewizor za 1tys...miałabym to w nosie, gdyby nie to, że nam powodzi się całkiem dobrze i mimo ze mamy 2 małych dzieci nie brakuje nam niczego, dzieciaki mają nowe ubrania, zabawki itp.....wkurza mnie fakt, że szwagierka łazi po jakichś lumpeksach i wysyła mi stare zużyte łachy dla dzieci, sprane 20letnie zabawki i inne złomy, które wstydziłabym się dac dzieciom, ubrania regularnie wrzucam do kontenerów caritasu , teraz w prezencie na małęj roczek przysłała kolejną paczkę starych buciorów, znoszonych, spranych i wyciągniętych sukienek, stare maskotki...kurcze, już nie wiem co mam o tym wszystkim myślec, normalnie czuję się przez nią poniżana tymi prezentami, ona widzi że moje dzieci wszystko mają, często widzi je na skypie, a mimo to przysyła te łachy jak jej powiedziec zeby się nie obraziła ze więcej lumpów nie potrzebuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mędrzeckurnaskądśtam(zzachodu)
Ludzie to mają problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymaj się, masz obok siebie
odesłać z powrotem :p ale wtedy sie na pewno obrazi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla moich
Napisz jej prosto z mostu ze nie zyczysz sobie jej paczek ze starymi rzeczami. Najlepiej nie odbierz paczki i niech wroci zpowrotem do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopiop
a co na to mąż?? w końcu to jego siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mędrzeckurnaskądśtam(zzachodu)
W czym problem? Przynajmniej oddajesz te paczki do caritasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na szwagierke
no własnie nie chcę żeby się obraziła:) podejrzewam że ona chce dobrze i nie chcę wyjśc na snobkę...ale nie rozumiem tego, widzi że nas stać na nowe a przysyła takie zabawki np że odpadają częsci , ze starosci sa niebezpieczne i musze do kosza wyrzucac paczki ze starociami dostajemy kilka razy w roku, ona wydaje sporo kasy na ich wysyłke a ja 90% wyrzucam, bo sie do niczego nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na szwagierke
mąż się śmieje, że to takie jej zboczenie, i że jak była mała to wszystkie puszki z rowów wyciągała i chciała do domu nosic, ale mi nie jest do śmiechu bo mam wrazenie że ma nas za biedaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellisimaaa
autorko, a masz może w piwnicy swoje znoszone stare buty, gumiaki, jakieś laczki po babci, płaszcze, powyciągne swetry z lat studenckich?? albo może ktoś z rodziny chce się pozbyć takich łachów??? bo wiesz co, zrób z tego paczke i wyslij jej na urodziny :P wtedy zajarzy o co kaman :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mędrzeckurnaskądśtam(zzachodu)
To powiedz, że wyrzuca pieniądze w błoto, i wytłumacz dla czego. Ja sama nie zarabia, to dorzuć, że pieniądze jego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie chcesz zeby sie obrazila to powiedz jej po prostu ze twoje dzieci maja wystarczajaco ciuchow i nie potrzebujesz wiecej. nie masz na to miejsca i oddajesz caritasowi. powiedz zeby oddala to potrzebujacym. ja tez mieszkam za granica i az wstyd mi za tych polakow tutaj. wysylaja do polski stare szmaty, uzywane rzeczy i strae telewizory. moja znajoma raz zawiozla dla rodziny stary tv jeszcze dzialal ale kupila sobie nowy. jak wyciagnela go z auta i zaniosla do mieszkania siostry to jej szczeka opadla jak zobaczyla tam telewizor plazmowy:) tacy ludzie mysla ze w ploskce nic nie ma i dlaje w sklepach jak z akomuny puste polki:D wiadomo ze sa biedni i potrzebujacy ale wlasna rodzine idzie przeciesz jakos ocenic i wiesz na co kogo stac..... szkoda gadac bo denerwuja mnie tacy ludzie a ci co wyjechali do chicago za komuny i 20 lat nie byli w polsce to specjalisci od wszystkiego w polsce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na szwagierke
buahahhahahauauauahaaa...bellissima, czemu wcześniej na to nie wpadłam :D:D super pomysł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...zaraz się biorę do kompletowania paczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suseleksuseleksuselek
hmmm... moja tesciowa robi podobne prezenty... tyle ze ona jezdzi raz w roku na 2 miesiace do pracy a jak wraca to ma cale walizy "fantów" czyli swietnych ubran, butow dla mnie, zabawek dla mojego dziecka i w ogole... szkoda gadac, tez mi z tym zle bo czuje sie jak ostatni dziad!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suseleksuseleksuselek
do pracy za granice, nie mieszka tam na stałe*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy zad
belisima hahahahaha uśmiałem się :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wymianę waluty online na Nordiqa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×