Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emerton

Szukam Gościa który uwiedzie laske za kase

Polecane posty

Gość emerton

Dokładnie chodzi o to że szukam gościa najlepiej z darem uwodzenia, goscia bez zachamowań i wyrzutów sumienia , który za kase uwiedzie pewną laske w taki sposób aby ona na całego w nim sie zabujała a ten ze.... ją i jakoś to udokumentuje ten fakt po czym zerwie z nią w taki sposób aby każdy sie doweidział z jej miejscowosci i rodziny ze jest tania dupodajką . W zamian oferuje kase w gotówce czekam na poważne oferty i krótki plan jak by to miało z waszej strony wyglądać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anże_lla
ja też ja też:D tylko ,że u mnie 35 letni babsztyl do zaliczenia 🖐️ ktoś chętny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, ja bym na tę 35-kę reflektował... Może nawet po promocyjnej cenie... A co tam, happy hour i robię to gratis! Nie wiem tylko czy dam radę takiej młódce, ale przy odpowiednim wspomaganiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovik
Swoja kobiete chcesz sprzedac,pewnie nic nie warta,a chociaz ladna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anże_lla
stary , to ty naprawdę jesteś taki stary ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisarz_gminny
emerton - ale z ciebie kanalia (delikatnie powiedziane) że ci nie dała to tak jej nienawidzisz? A jak by co dała to by było ok? aleś porąbany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, anże_lla, ja jestem młody i to już conajmniej od jakichś trzydziestu paru lat. A wcześniej to dzickiem byłem. Kto jest do uwiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anże_lla
czyli ,że jakoś koło 50tki ? ;) to się jeszcze nadasz :P Ale musisz być bogaty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anże_lla
i to bogaty niezależnie od wieku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę, anże_lla, muszę. Ale ja uwiodę samą obecnością, konto zostanie nienaruszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anże_lla
hmm no nie wiem.. to jest cwana bestia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anże_lla
bo ja wiem :O jak poczuje kase to sama rozkłada nogi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anże_lla
tyle,że ona myśli przyszłościowo.. wiesz ,nie będzie prosić o prezenty ,ale osaczy cię i za wszelką cenę będzie chciała udupić na stałe :classic_cool: ewentualnie gdybyś był jej kierownikiem w pracy to w grę wchodzi awans ,a nie związek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anże_lla, Ty nie rozumiesz konwencji. Uwiedzenie jest wartością samą w sobie. Co to byłoby za uwiedzenie jakbym samotnej 35-latce zaproponował małżeństwo? Tak to ja mogę dać ogłoszenie do prasy i znaleźć tysiące "uwiedzionych". Uwiedzienie jest wtedy ważne jeśli zostało wykonane w imię najwyższego obupólnego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerton
pisarz_gminny - ja ją lubie ale ona musi przestac traktowac ludzi przedmiotowo a jak to zrobić jak nie jej własną bronią ona pattrzy ze by było jej dobrze i zeby ciągnąc od innych a sama nic nie dac a szczeze to sam bym jej nie dymną bo zal mi jej wiec czekam na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisarz_gminny
A po co sie bawic w Pana Boga? W jakieś kary doczesne. Ona w końcu trafi na pewno na kogos swojego pokroju...w życiu tak zazwyczaj bywa. A czy czasem tak nie jest, ze CI sie podoba, tylko boisz się być źle potraktowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerton
nie jest tak jak mówisz ale moze jest tak jak mówisz ale wiekszosci przypadków takie dziewczyny mają to co chcą a tutaj trzeba zadziałac bo szkoda aby sie inni przeznią męczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge to zrobic
ale to ty fundujesz wszystko, randki itp do tego kasa potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerton
no tak jescze napisz jak wg ciebie miało by to wyglądać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho emerton zakompleksiony
chce popsuc komus zycie czy wiesz ze ona po takiej zabawie jak wszyscy sie dowiedza bo takie jest twoje zalozenie moze nawet popelnic samobojstwo bo bedzie w depresji? wiesz jakie skutki moze miec taka twoim zdaniem niewinna zabawa? zastanawiales sie? lepiej daj jej w zupelnie inny sposb nauczke albo chociaz daruj sobei rozgadywanie tego faktu wookolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymagająca
Emertonie, Co ona Ci zrobiła że chcesz ją ukarać w taki sposób? Dziewczyna może mieć uraz po takim przeżyciu do końca życia, np może zmienić swoją orientcje albo coś jeszcze innego...Nie ładnie jak tak chcesz zrobić to brzydki jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymagająca
Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymagająca
czuję że oceniasz ją zbyt surowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanaScully
właśnie, po co to robić? Nie lepiej dać sobie luz? Przestać się zajmować kimś a skupić się na sobie? Każdy żyje jak uważa. Nikt nie powinien osądzać drugich i stosować jakieś kary. Zresztą podejrzewam, że wszyscy DOBROWOLNIE ładują się w relacje z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerton
jeśli macie inne sposoby to słucham waszych propozycji na to by dac jej nauczkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co masz jej
dawac w ogole jakas nauczke? opanuj sie czlowieku, co takiego ci zrobila, ze az tak bardzo chcesz ja ukarac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerton
mi nic ale moim kolegom zrujnowała życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co masz jej
zrujnowala w jaki sposob? tylko czy tym nie powinni sie zajmowac koledzy, a nie ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×