Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narzeczona mimo woli

PODRÓŻ POŚLUBNA - dokąd?????

Polecane posty

Gość zakochanaKacha
Holiday Garden na Majorce - najromantyczniejsza podróż na świecie!polecam nie tylko nowożencom, ale wszystkim zakochanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akne84
Byłam na Zakynthos i mam stamtąd fajne wspomnienia, w sam raz do zwiedzenia w tydzień, wiele ciekawych miejsc.Teraz jestem na etapie zachwycania się Polską i wydaje mi się że w naszym kraju jest wiele godnych odwiedzenia miejsc,zarówno nad morzem jak i w górach. Byłam w lipcu w Dąbkach, w fajnym ośrodku, wypoczęłam i zrelaskowałam sie w Spa, piekna okolica i generalnie wszystko na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonasera
Ja polecam osobiscie Tajlandie,piekne miejsce i do tego jak sie wszystko zorganizuje samemu to za smieszne pieniadze. Najdrozsze sa przeloty, bo wiadomo ze to nie 2 g od domu ale cala reszta to groszowe sprawy np hotel dla dwoch osob ze sniadaniem/ doba to ok 45 zl, tradycyjne tajskie jedzenie to ok 5 zl od osoby,jezeli typowo restauracyjne i z nie wiadomo czym to od 20 do 30 zl. Moim zdaniem opcja warta przemyslenia, w razie pytan chetnie odpowiem. Ja bylam 3 tygodnie i byly to najpiekniejsze 3 tygodnie mojego zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
pytanie tylko czy komuś chce się organizować wszystko samemu? ja na przykład wolałabym mieć zorganizowany pobyt i zaoszczędzić sobie bieganiny, skoro to już ma być podróż poślubna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonasera
oczywiscie masz racje bo kto by nie wolal? niestety rzeczywistosc bywa brutalna i czesto nasz budzet bywa przyciasny na nasze zachcianki:-( To jest opcja jedna z wielu tutaj i zdecydowanie nie dla wszystkich ale przy dobrej organizacji mozna miec egzotyke w cenie np.Grecji. p.s. po tym jak zobaczylam jak biura podrozy robia ludzi w balona a oczekiwany raj zmieniaja w pieklo posrednikom mowie NIE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatanczmy!
veryAnka, widziałam te ich oferte i kurde, gdybym miała sie teraz hajtać to bardzo chetnie bym z niej szkorzystała ;) morze ma w sobie ogromne pokłady romantyzmu... rejs po naszym kochanym, surowym Bałtyku to jest to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walinn
ja bym mogła lecieć do Nowej Zelandii albo na Jersey :) Niestety finanse jak na razie nie pozwalają na tego rodzaju wycieczki. Zaczęłam też przeglądać różne oferty w Polsce i w sumie w Głęboczku mają fajny pomysł na taki poślubny pobyt z winem i relaksem w roli głównej co również mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My akurat spędziliśmy nasza podróż poslubna w Polsce, ale za to znaleźliśmy uroczy hotelik na Mazurach i było po prostu cudownie. Fajna sprawa bo znaleźliśmy go na specjalnej stronce, która ma same hotele z certyfikatami jakości http://www.zlotystandard.info/ naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, wybierz teoretycznie mniej prestiżową ofertę, za to pełen luksus, a nie w tej samej cenie jakąś egzotykę, za to tylko hotel ze śniadaniem, bo na więcej cię nie stać. All Inclusive w pięciu gwiazdkach w Turcji (ale w 5, nie w czterech) na pewno wspomnisz lepiej, niż trzy gwiazdki z samym śniadaniem na Dominikanie, choć cena będzie podobna. Lepiej trzy dni w Pradze, jak kogoś nie stać, niż tydzień gdzieś w tropikach, bez wyżywienia i z lotem Rayanairem z dwoma przesiadkami i noclegiem na walizkach na lotnisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ecolines Linie Autobusowe
ECOLINES to operator międzynarodowych przewozów autobusowych w krajach nadbałtyckich, Europy i WNP, który codziennie oferuje komfortowe połączenia do 21 krajów i około 205 miast. Oferujemy połączenie z setkami miast w Europie, gwarantowane miejsca siedzące, bezpieczeństwo podróży, Wi-Fi, brak dodatkowych opłat za bagaż i rezerwację, wygodne fotele, dużo miejsca na nogi, wyjeżdżamy z najważniejszych miast w Polsce i dowozimy do samego Centrum, blisko ważnych punktów. Wygoda, relaks i rozrywka: słuchaj muzyki, oglądaj filmy, pracuj – bez obaw ze skończy Ci się bateria, nasze siedzenia wyposażone są w gniazdka i tablety. Ekologia - nie musisz drukować biletu-wystarczy, że znasz numer. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i promocji, które najłatwiej znaleźć na naszym facebooku: https://www.facebook.com/ECOLINES/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×