Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamudijka

suknia z trenem za czy przeciw ?

Polecane posty

Gość mamudijka

czesc dziewczyny czy Wasze suknie maja lub mialy treny? jak sie z nimi czułyście czy przeszkadzaja w tancu nawet jesli sa podpęte? Wlasnie odebralam swoja suknie i tren wydaje mi sie zbyt duzy i mam wrazenie ze po podpieciu sukienta traci swoj urok i z tyłu wisi jakis kołtun a z drugiej strony suknie z trenami ladnie wygladaja na zdjeciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgdzrf
Podpięty tren ZAWSZE wygląda źle. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat też mam podpinany tren i mam hiszpankę, w związku z tym iz mam suknie hiszpanke, to ten tren kryje sie w tych falbanach, ze ani nie odstaje ani nic:) Teren bede miec jedynie do kościoła i do zdjęć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a!na
ja sie zdecydowalam na suknie bez trenu; tren sie ladnie prezentuje ale jesli chodzi o poruszanie sie jest problematyczny; ciagle ktos musi go poprawiac; przymierzalam z trenem i zdecydowalam ze to nie dla mnie:) choc treny mi sie bardzo podobaja, ale nie zaluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam suknię
bez trenu, miała tren ale zdecydowałam się na obcięcie, tren ładnie wygląda odpięty, ale podpięty do sukni mi się już nie podoba, wszystkie treny podpięte wy7glądają jak kuper.Ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×