Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NiewiedzącaTakaJa

3,5 latka

Polecane posty

Gość NiewiedzącaTakaJa

Dziewczyny czy zakładacie już swoim dzieciom krótkie spodenki i bluzeczki z krótkim rękawkiem?? Ja się właśnie zastanawiam a pogoda różna raz gorąco raz wieje trochę pokropi...żeby sie nie pochorowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umre zaraz chyba
nie, ubieramy im golfy, polarowe bluzy, rajtuzy i grube spodnie, nie zapomnij o czapce ale takiej grubej i na uszka bo zawieje :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirek12345
ja smaruje tawotem całego bahora i dopiero ubieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no jaja se robisz
?:O przecież jest 30 stopni niby co zakładasz dziecku w taki upał?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirek12345
stosuje worki po saletrze amonowej i wapnie :) niema prawa sie spocić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewiedzącaTakaJa
zazwyczaj bluzeczkę z dlugim rękawkiem i spodenki albo takie do łydek albo dresowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no jaja se robisz
nie wierzę:O poważnie piszesz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z pytajnikiem
To nie chce wiedzieć jak ubierasz dziecko jak jest 20 stopni chyba w czapkę, przy 10 kombinezon a jak zimniej to nie wychodzisz z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesniareczka
też mam 3,5 latka i nie wyobrażam sobie, żeby w taką pogodę ubrac mu długie spodnie czy bluzke z długim rękawem. A Pani jak się ubiera w taki upał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezusiu mój roczniak
od 3 tygodni gania w którkich spodenkach i koszulce, a ta się dopiero zastanawia jak ubrać dzieciaka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna 109
autorko sama zaloz bluzke z dlugim w taki upal..:( napewnie bedzie ci przyjemnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dziś w samych majtkach biega po ogrodzie :) ja zresztą w stroju kąpielowym paraduję i się opalam :) a on na kocyku pod drzewem samochodami się bawi :) bez przesady jest 30 stopni, a nie 15!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewiedzącaTakaJa
Ja ciągle chodzę w dlugich...A może to wszystko wynika po prostu z tego że mamy za sobą 100 różnych chorób i już jestem przewrażliwiona na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezusiu mój roczniak
i myślisz ze dobrze na jego stan zdrowia wpływa jak zakładasz mu w taki upał długie spodnie i rękawy, on się zgrzeje i go lekki wiaterek przewieje...jejuś, ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiii36548369
macie 100 różnych chorób bo przegrzewasz dziecko. też taka byłam. nawet w upał skarpetki i sandały. zmądrzałam jak ma ochotę to biega na bosaka przed domem na trawniku czy u teściów w ogrodzie nawet jak było tylko z 20 stopni i o dziwo nie choruje. a wcześniej ciągle angina, zapalenie oskrzeli i płuc. nawet latem. jak mu zimno to sam mówi ze się chce ubrać i już. a mały jest alergikiem i astmatykiem więc częściej niż inne dzieci choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z pytajnikiem
No ja się nie dziwie że choruje jak go tak przegrzewasz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdoora
Biedne dziecko... Jak ma nie chorować, jak mamusia ubiera jak na Sybir, Boże drogi. Szkoły rodzenia powinny być obowiązkowe, a na nich zajęcia jak ubierać dziecko, by nie chorowało. A potem egzamin z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×