Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamilla W

Praca tylko dla ambitnych Pań, które naprawdę chcą zarabiać pieniądze.

Polecane posty

Gość Kamilla W

UWAGA! Jeśli nie jesteś optymistką, nie lubisz kontaktu z ludźmi, nie jesteś przedsiębiorcza, nie potrafisz zmienić swojego życia i sposobu myślenia o zarabianiu pieniędzy, wolisz pracować na etacie za marne grosze i boisz się wziąć sprawy we własne ręce, to nie jest to oferta dla Ciebie. Nie marnuj swojego i mojego czasu. Ale jeśli jesteś ambitna, lubisz wyzwania, jesteś gotowa poznać sekrety efektywnej pracy i uczyć się, od zawsze marzyłaś o swoim biznesie, chcesz wiedzieć jak można zarabiać pieniądze np. pracując przez Internet, idziesz z duchem czasu i wiesz jaką pracę polecają najwięksi światowi biznesmeni, aby gromadzić swoje aktywa, to zapraszam Cię na stronę www.jakzostackonsultantka.hoseo.pl Tylko dla NAJLEPSZYCH i ZDETERMINOWANYCH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla W
Dlatego właśnie to praca dla ambitnych i tych, którzy chcą pracować. Nie nadajesz się, trudno. Każdy decyduje sam o sobie i nikt nikogo do niczego nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla W
Dokładnie, jeśli nikt by tego nie kupował to firma już dawno by nie istniała. Jedni kupują w Rossmannie inni w Oriflame. Wolny wybór. PS. Tu nikt nikogo na nic nie naciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarnakawka123444
Dodatkowy grosz bez wychodzenia z domu, wystarczy, że poświęcisz chwilę a dodatkowe kieszonkowe Twoje na różne wydatki, ja jestem tylko w dwóch firmach, bo są one pewne na 100%, wypłacają i jest dużo reklam, w pierwszej http://sejfik.com/pages/index.php?refid=aizda j firma proponuje różną formę zarobku w zależności od Twoich preferencji, kliki konkursowe najbardziej cieszą się uznaniem, ponieważ automatycznie co 24h są nowe punkty, a zawsze jest ich dużo bo ponad 300 - różnej wartości powyżej 3 do 1. Warto uzbierać ich jak najwięcej wówczas przeliczają się na "większe sumy pieniężne - patrz poziomy zarobku) potem płatne kliki, kliki e-mail, płatne pobierania - często fajne tapety i muzyka. Płatne pisanie postów czy płatne zadania. Za zapis do innych firm, firma daje nam pieniążki, za wyświetlanie strony startowej, za umieszczenie banera na stronie. Na prawdę wiele form zarobku, a z czego Ty skorzystasz zależy tylko od Ciebie. A co najważniejsze wypłata już od 10zł na polskie konto !!! Druga firma proponuje nam płatne kliki oraz kliki e-mail, płatne zadania, za które zrobienie dostajemy od 2zł w górę, więc też się łatwo i szybko zbiera. Tutaj pułap wypłaty jest nieco większy bo 30zł - wypłata na polski bank. http://centrumreklamy.com/pages/index.php?ref id=aizdaj Tak jak mówię, polecam bo ja w tym działam, w innych firmach byłam, i się wypisałam na pewno nie będę pracować na oszustów....A tutaj gwarantuję, że będą państwo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×