Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bejbi Bejbi

Szukam i szukam.....;-)

Polecane posty

Gość fun pończoch
Bejbi Bejbi jasne ze prawdziwy facet nie rezygnuje tak łatwo ,ale trzeba go tez zachęcać a nie zniechęcać i musi się tez czuć wyluzowany a nie, ze stale ma być gotowy na 3 h sexu ja Ty kiwniesz tylko palcem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
MC jesteś chyba bardzo młody,bo wiesz...3 godziny "pyrgania" to początek dla prawdziwego faceta;-) Oczywiście,że monotonne bzykanie kilka godzin w tę i na zad...to wyobrażenie małolatów....a wiadomym jest dla starszych "doświadczeniem" wychodzi na to,że i wiekiem Panów,że przez te godziny wliczamy całokształt nawet przerwę na papierosa,czy lampkę wina;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ale napisałaś to tak, że zabrzmiało właśnie jak 3 godziny jazdy w te i we wte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
" fun pończoch Bejbi Bejbi jasne ze prawdziwy facet nie rezygnuje tak łatwo ,ale trzeba go tez zachęcać a nie zniechęcać i musi się tez czuć wyluzowany a nie, ze stale ma być gotowy na 3 h sexu ja Ty kiwniesz tylko palcem". Posłuchaj chłopcze,przede wszystkim gotowy to on ma być choćby dlatego,że sam chce,że ma świadomość przyjemności,wyluzowania,relaksu i namiętnych chwil spędzonych ze mną w innym wypadku po co robić coś na siłę? Układ....piszę,że nie zależy mi na chodzeniu,wnikaniu w prywatne życie,więc logiczne jest,że to raz na jakiś czas,a termin dogodny dla obojga,a nie na moje "kiwnięcie". Wierz mi,że 3h seksu to bardzo mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
Widzisz MC,gdybyś był starszy nie musiałabym Ci tego tłumaczyć....wiadmo przecież,że człowiek jest tylko człowiekiem i potrzebuje płyny uzupełnić czy je "oddać";-) po jakimś czasie fajnie też wziąść prysznic i tam rozegrać pewne kwestie;-)które zaowocują dalszym poczynaniom łóżeczkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe bejbe!!! :classic_cool: kocham cię !! :D:D prosze i właśnie przypadkiem jest tu kobieta co rozumuje dokładnie tak jak :) po sposobie pisania śmiało można zauważyć dojrzałość i logike planu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Bejbi, jakbyś pisała nieco mniej mętnie, to nawet taki stary człowiek jak ja by zrozumiał ale i tak obraz ogólny rysuje się niestety taki, jak w moim wcześniejszym poście wskazałem - im więcej latek kobitka ma w dowodzie, tym wymagania bardziej z kosmosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
Oczywiście pomijam fakt mojej rzekomej fotki;-))))) Wiesz MC...przepraszam jeśli pomyliłam się co do Twojego wieku,chyba nie poczułeś się urażony,ale czy to naprawdę,aż takie wymagania z kosmosu? to co powinnam zrobić Twoim zdaniem?bo chyba nie uważasz,że zadowole się byle numerkiem,z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozesz dac zdjęcie ? moze byc bez twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun pończoch
Bejbi Bejbi jesteś SUPER ze nazwałaś mnie chłopcem;))największy komplement jaki słyszałem:)) od lat wielu:)) by the way call me sir:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
Fun...to była ironiczna nazwa...nie tyle do wieku co do rozumowania;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
Daroo tam wyżej ktoś wstawił foteczkę "za mało Ci"? Na moją nie licz...to chyba jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nakazuję przecież zadowalania się czymkolwiek :D wiadomo, że poziom jakiś utrzymać trzeba ;) ale też i nie stawiać poprzeczki na pułapie nieprzeskakiwalnym dla ludzi nie będących wyimaginowanymi ideałami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
Na pewno jest w tym racja;-) ale w takiej sytuacji,o której piszesz nie będę dość usatysfakcjonowana spotkaniem,więc reasumując...będę szukać dalej;/ a nie chcę zmieniać partnerów z prędkością światła.Dużo rozmawiam o swoich potrzebach i pragnieniach nie ukrywam niczego,wolę się też upewnić...poznać lepiej,a kiedy okazuje się,że to nie jest to,nie ukrywam również lekkiego rozczarowania;-) Nie potrafię kłamać,mówić czegoś co nie jest adekwatną prawdą do moich odczuć na temat "jak było"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun pończoch
Bejbi przynajmniej trzymasz poziom dyskusji nie tak jak na innych topikach to ładnie z Twojej strony. Tylko ton Twoich wypowiedzi jest typowo roszczeniowy.Choć każdy jest na swój sposób hedonista a nie filantropem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też szukam i guzik
z tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też szukam i guzik
moje wymagania: -inteligentny-wyzsze wyksztalcenie; -z poczuciem humoru; -samodzielny,taki który cos osiągnął w życiu; -przystojny:powyzej 180 cm wzrostu,noramalna budowa ciała; -zadbany,pachnący dobrymi perfumami,z pieknym,białym usmiechem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też szukam i guzik
Jak o dziwo jest tu taki,to pisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
Fun poziom wynika z charakteru,nie zależnie od miejsca zawsze go trzymam;-)))) myślę,że nie trzeba być filantropem,żeby umieć posługiwać się kulturą osobistą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też szukam i guzik
Oferuje ze swojej strony to co opisałam w wymaganiach:) Tylko mam 165 cm wzrostu.I jestem ładna a nie przystojna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny brunet
Witam Nie chce się chwalić ale odpowiadam Twoim wymogom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
""moje wymagania: -inteligentny-wyzsze wyksztalcenie; -z poczuciem humoru; -samodzielny,taki który cos osiągnął w życiu; -przystojny owyzej 180 cm wzrostu,noramalna budowa ciała; -zadbany,pachnący dobrymi perfumami,z pieknym,białym usmiechem."" Wiesz,że spotkałam ludzi z wyższym wykształceniem,którzy kompletnie nie znają zasad dobrego wychowania,a ich poziom ograniczał się do pytań w stylu "bzykasz się"? Inteligencji nie uczą żadne studia,jedni posiadają wiedzę i potrafią ją zastosować w życiu inni po prostu egzystują,aby zdobyć papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też szukam i guzik
Moim wymogiem jest wyższe wykształcenie.To,czy jest inteligentny życiowo także zostanie przeze mnie zweryfikowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też szukam i guzik
Przystojne brunecie,ile masz lat i skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun pończoch
No to dziewczyny sprawdzacie facetów:)) a nie tylko gadajcie:) może źle trafiałyście:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
A możesz nie zaśmiecać mojego topiku i umawiać się w swoim?;-) Trzymaj poziom;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogier 24/16
30 lat mieszkam w centrum Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
Fun ...ja akurat jak źle trafiam to nie idę z takim do łóżka;-0))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też szukam i guzik
Hehe sorki:P Pan Bóg kazał się dzielić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×