Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gsgdfgdfh

do wszystkich bojących się dentysty!

Polecane posty

Gość gsgdfgdfh

ludzie! ja cierpię na fobię przed dentystą bałam się iśc przez kilka lat dwa zęby z tyłu miałam tak zniszczone, że został dwa korzenie tylko postanowiłam coś z tym zrobić, bo na przodzie na 1 zaczeła mi się robic mikro dziurka.. napisalam maila do dentysty, ktorego znalazlam w necie, napisal abym przyszła to umowimy sie na termin poszłam zadowolona- bo tylko termin ugadać a on mi, że zrobimy rentgen zgodziłam się, bo to nie jest straszne później kazalmi usiąźć na fotelu by sprawdzic stan uzębienia i nagle mi mówi, że mi teraz wyrwie te dwa korzenie byłam w takim szoku, zaczęłam się trzęść a on, że jak już jestem to zrobimy to i będzie z głowy i wyrwał i NIC NIE BOLAŁO szok jestem taka szczęśliwa wyrwał je teraz tylko pare plomb, wyrwanie zeba mądrosci a tam w miejscu tych dwóch korzeni zrobi mi mostek obiecał że będę mieć piękny uśmiech jestem taka szczęsliwa teraz już z górki moje marzenie się spełni -piekny uśmiech nie bójcie sie! idzcie, zadbajcie o ząbki jak się okazuje to nic strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez napierdalam do dentysty, co tam, że przed wejściem mdleję :D Ale wyrywanie mnie bolało, bo znieczulenie chuj strzelił i na żywca szło 😭 Ale to się zdarza sporadycznie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z górki??? Hahahaha przed Tobą (przede mną zresztą też) usuwanie 8mki! To dopiero będzie przeprawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie balam po pani xxx ktora w 10sekund do nerwa doszla,zmienilam dentyste 16 kaalowych zrobil bez bolu na znieczuleniu juz jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Ci polecę naszych bo ogarniają. Nie pamiętam nazwy gabinetu ale we Wrocławiu na Ślężnej przyjmuje fenomenalny stomatolog. Dr. Szczombrowska, byłam u niej dwa razy 8 lat temu nie wiem czy dalej przyjmuje ale pięknie mi przeleczyła zęba, nie bolało a że trochę nieprzyjemnie to tak jak u dentysty. Jestem ciekawa czy po tylu latach dalej tam są ale jak tak to polecam serdecznie Jaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez narkozy nawet nie dam w paszczę zajzec ,a co dopiero borowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie z was madre pały ?? Umiecie tylko naśmiewać się na kafe , a jak trza do dentysty w realnym życiu to posrani w gaciach jesteście !!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się bałam zawsze chodzic bo bolalo. Az w koncu POSZŁAM DO PORZĄDNEJ KLINIKI. 300 zł zaplacilam ale porządne znieczulenie i nawey zasnęłam z nudow bo nic nie czulam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także idźcie do porządnego stomatologa a będziecie mogli zasnąć z nudow jak ja po porządnym znieczuleniu bo nic nie czulam a duuuze dziury!! lepiej zapłacić 3 razy więcej niż normalnie a mieć bezboleśnie zrobione !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze dodać że nawet przyjemnie było heheheh :D a kiedyś słowo dentysta to dla mnie był dramat. Teraz mam zdrowe ząbki wydałam chyba tysiąc zł ale niedługo zakładam aparacik przezroczysty :D. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam, że jako dziecko potwornie bałam się dentysty, ale w końcu bodajże w piątek klasie mama zaprowadziła mnie na siłę do stomatologa i totalnie zmieniłam zdanie. Moja Pani doktor, była sympatyczna i bardzo delikatna. Całe szczęście, że mama mnie wtedy namówiła. Nie warto się bać, trzeba tylko znaleźć fajnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igtorn
A nie wolałaś iść najpierw na konsultacje do innego? Ja pamiętam że byłem w dwóch gabinetach u siebie we wrocku, najpierw był maxdental czy jakoś tak i chcieli mi rwać trójkę, potem był Omnident na krzykach i co się okazało? Ch*ja rwać, było kanałowe, zatrucie, plomby i dzisiaj mam zęby, sześć lat się trzymają więc zamiast się cieszyć jak głupia to następnym razem idź co najmniej do dwóch gabinetów bo nawet nie wiesz czy trzeba było rwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety przez przykre doświadczenia, często z dzieciństwa, związane z dentystami, ich metodami i bólem wiele osób do dziś czuje ogromny strach. Jest to zrozumiałe! Ale z drugiej strony – zdrowe zęby są najważniejsze. Nie tylko dlatego, żeby cieszyć się pięknym uśmiechem, ale też zdrowiem. Nieleczone zęby mogą skutkować wieloma poważnymi chorobami całego organizmu. Nauka o uśmierzaniu bólu bardzo się rozwinęła, dlatego z pomocą stomatologa można wybrać jedną z wielu różnych metod znieczulenia. Znieczulenia, które naprawdę niweluje ból związany z zabiegiem! Warto udać się do dentysty, który zrozumie lęk przed zabiegami i nie wyśmieje, nie zbagatelizuje sprawy, a wesprze i okaże zrozumienie. Tak jak widać, zawsze warto udać się do dentysty. I czuć radość z powodu zdrowego i ładnego uśmiechu, a także pokonania swojego strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam fobię dentystyczną, a robiłam implanty w DENTAL Cover we Wrocławiu. Nic mnie nie bolało, nie było się czego bać, bo tam na życzenie wykonują zbieg w znieczuleniu ogólnym :) Także była narkoza, miło pospałam, a obudziłam się już z pięknymi ząbkami. Robił mi doktor Michał Jesion. Inne zabiegi też robi w pełnej narkozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałem znieczulenie ogólne właśnie w DENTAL cover - jechałam specjalnie z innego miasta, mają fajny i miły zespół anestezjologiczny. Ja robiłam 5 implantów zębowych - tak się bałam, że bez narkozy bym się nie zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaKrzyki
A to ja Ci polecę kochamstomatologię na Energetycznej we Wrocku, miałam zęby w okropnym stanie. Było rwanie, borowanie, most, dwie korony i jeden implant ale wyszło naprawdę super, uratowali mi całą górną prawą szczękę a była w strasznym stanie i nie było strasznie, mają bardzo dobrego chirurga szcżękowego więc jak mi rwali siódemkę nie było jakieś masakry. Wiadomo że boli ale naprawdę robią dobrze i wszystko się bardzo ładnie trzyma. Mogę nawet jeść orzechy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Zamościu polecam Multimed (http://www.bezbolesnie.pl/) na Śląskiej, mają świetne metody znieczulania więc na pewno nie będzie bolało:) ja niestety przez swoje lęki mocno zaniedbałam zęby i trzeba było wstawić dwa implanty ale teraz w końcu nie wstydzę się uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też przez długi czas się bałam, ale odkąd zmieniłam gabinet na MaxDent przy Hallera to zaczęłam na prośbę dostawać znieczulenie przez co łatwiej i mniej boleśnie przebrnąć przez wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianka9111
Jeżeli wybierzemy odpowiedniego dentystę to absolutnie nie ma się czego bać. Przykładowo nie tak dawno korzystałam z usług Dentalux w Warszawie. Powiem szczerze, że nie byłam zbyt zadowolona z oferowanej pomocy. Dodatkowo wszystko potęgowało także niezbyt przyjemne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest taka choroba to i ja ją miałam :D po prostu samo słowo dentysta wywoływało u mnie paniczny strach. Ale to chyba trzeba trafić na odpowiedniego specjalistę. Ja już od dłuższego czasu chodzę do http://medident-tabor.pl/ w Olsztynie. Obsługa tam jest mega przemiła a "mój" dentysta potrafi mnie tak zagadać, tak rozluźnić albo zająć głowę czymś, że nawet nie czuję jak robi mi znieczulenie :) Jak dla mnie to ludzie z powołaniem do tego zawodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalezienie dobrego dentysty często załatwia sprawe jeśli chodzi o strach przed dentystą. Ja odkąd chodzę do eko-medu w chełmie na leczenie laserowe, które jest całkowicie bezbolesne, nie boję sie już stomatologów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę nie warto się bac dentysty. To jest b ez sensu:) W http://www.bochinska.pl/ maja takich specjalistów, że nie masz się czego bac! To naprawde super opcja jest :) W gabinecie dostajesz znieczulenie, a urzadzenia maja najnowoczesniejsze. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dobrych dentystów traficie w Białogardzie http://stomatologkolobrzeg.com.pl/ Chodzę tam od trzech lat i jestem zadowolona z wyboru. Mają nowoczesny gabinet, dobre podejście do pacjenta, więc nawet jak ktoś się boi to potrafią załagodzić strach. Co do cen to jest w porządku, nieprzesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dentalcare w Tychach to takie miejsce, że na pewno zapomniesz o strachu przed dentystą ;) nawet moje dzieci lubią tam chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyńska Ars Dentana to bardzo w porządku klinika stomatologiczna http://arsdentana.pl/ Dobre podejście do pacjenta, niezły cennik. Solidni i dokładni. Też nie przepadałem za dentystami, ale wiem już że sporo zależy od własnego nastawienia ale i od dentysty, dlatego trzeba dobrze wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie dobrych stomatologów, to na podkarpaciu jest www.dentes.pl gdzie regularnie chodziłam, naprawdę w porządku specjaliści, doradzą, pomogą, wyleczą. Dla mnie usługi na najwyższym poziomie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie przepadam za dentystami i nie znam nikogo kto przepada. Dlatego moim zdaniem trzeba dobrze wybrać gabinet i lekarza, u mnie dobrze sprawdza się Margo z Wrocławia http://margo-stomatologia.pl/ bo pani doktor ma super podejście do pacjentów no i fachowcem jest również bardzo dobrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde to co ile powinno się chodzic na zabieg wybielania i odkamieniania zębów ? Bo zastanawiam sie własnie nad jednym i drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miko
Dnia 13.08.2018 o 12:14, Gość gość napisał:

Dentalcare w Tychach to takie miejsce, że na pewno zapomniesz o strachu przed dentystą 😉 nawet moje dzieci lubią tam chodzić

No, Pani doktor bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasso

Swego czasu też pamiętam, że bardzo bałam się dentystów. Od kilku ładnych lat jeżdżę do Medident Tabor i nie mam już tego problemu. Być może to zasługa podejścia lekarzy..tego nie wiem. W każdym razie, mój strach przed nimi minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×