Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 Lubie gofry!

Gdzie jedziecie na wakacje?

Polecane posty

Go艣膰 Karolina

Ja wybieram si臋 do Egiptu z biurem Mega Wakacje 馃檪聽Jedziemy z nimi ju偶 kolejny raz, maj膮 sprawdzone hotele i dobre warunki. No i wiadomo, w spoko cenie 馃槃

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 klara

Madera ! niedawno wr贸ci艂am z pi臋knej podr贸偶y na t臋 bajkow膮 wysp臋 i ju偶 marz臋 o powrocie. Polecam te偶 Soni臋 z madeira dreams - polska przewodniczka, kt贸ra kocha wysp臋 i zna jej wszystkie sekrety聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 DonnaK

Czyta艂am o Macedonii wiele dobrego tak samo jak o Czarnog贸rze. Og贸lnie jak wyje偶d偶am na wakacje to zazwyczaj jad臋 z biurem podr贸zy CoralTravel i korzystam z ich ofert Last minute.聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Magdalena

ja by艂am ostatnio na Maderze po kt贸rej oprowadzi艂a mnie polska przewodniczka Sonia z Madeira Dreams - by艂o cudnie i ju偶 planuj臋 kolejn膮 podr贸z

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Nizak

Na wyjazd wakacyjny jade teraz z Coral Travel 鈥 znalaz艂am super last minute, dobra oferta i cena. Super mi si臋 z nimi trafi艂o.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 mania

Polecam Mader臋! Jest boska i do zakochania. Moj膮 przygod臋 zawdzi臋czam Soni z Madeira Dreams - przewodnik skarb!

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Dully88

A ja wybieram sie do Tajlandii na super wczasy z biurem podr贸偶y CoralTravel 馃槈聽prawde m贸wi膮c nie mog臋 si臋 doczeka膰 馃檪聽Jak dla mnie zawsze super oferty 馃槈

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Nadzieja88
Dnia 31.10.2019 o 14:31, Go艣膰 Dully88 napisa艂:

A ja wybieram sie do Tajlandii na super wczasy z biurem podr贸偶y CoralTravel 馃槈聽prawde m贸wi膮c nie mog臋 si臋 doczeka膰 馃檪聽Jak dla mnie zawsze super oferty 馃槈

Tajlandia p贸ki co zostaje聽 w dalszym zasi臋gu r臋ki 馃槈聽 W tym roku by艂am z tym biurem w Bu艂garii. W sumie to juz dwa razy w S艂onecznym Brzegu.聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Zosia

Ja w tym roku postanowi艂am odpocz膮膰 w ciszy, zrelaksowa膰 si臋 na 艣wie偶ym powietrzu. dlatego wybra艂am pensjonat Stara Szko艂a w E艂ku. Gwarancja przepi臋knych widok贸w.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ciszak

No w tym roku to ju偶 nigdzie nie zd膮偶ymy 馃槈聽ale mamy ju偶 op艂acon膮 wycieczk臋 objazdow膮 do Gruzji i Armenii. Tak odleg艂e miejsce to tylko na objazd贸wk臋 bo mo偶na najwi臋cej zobaczy膰. Wytw贸rnia Wypraw b臋dzie nas na miejscu obwozi膰 po g艂贸wnych atrakcjach przez 13 dni, z przelotami wychodzi wyjazd na 15 dni. W艂a艣ciwie zobaczymy wszystkie g艂贸wne atrakcje i kilka mniejszych, mniej typowych. Mamy te偶 w planie zapewniony odpoczynek i pobyt nad morzem, co by odetchn膮膰 po do艣膰 intensywnym zwiedzaniu.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Odipka

Ja teraz聽 jad臋 na first minute z Coral Travel 鈥 bardzo fajne biuro podr贸偶y, dobry organizator i bezpieczny. Tak偶e jak dla mnie to doskona艂y by艂 wyb贸r, bo ju偶 z nimi by艂am nie raz.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Roman77

Ale przecie偶 nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by stworzy膰 sobie niesamowite wakacje w kraju. Podpowiem Wam, 偶e dobrym pomys艂em mo偶e by膰 sprawdzenie takich apartament贸w jak聽Sun&Snow. Jestem przekonany, 偶e i Wam mo偶e si臋 niesamowicie to spodoba膰. Przekonajcie si臋 o tym!

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Andrzej1

Hm, zaciekawi艂o mnie to i a偶 sprawdzi艂em te apartamenty od聽Sun&Snow. Przyznaj臋, 偶e jestem zaskoczony tym, jak dobry komfort oferuj膮 w tej cenie. Chyba w艂a艣nie tam wybierzemy na maj贸wk臋 apartament od nich na maj贸wk臋 nad morzem.聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Miillenna

witajcie, je艣li chcecie dosta膰 do domu darmow膮 pr贸bk臋 to polecam fajn膮 stronk臋 dla konsument贸w, po rejestracji mo偶na zam贸wi膰 pr贸bk臋 tabletek Fairy oraz ma艂膮 tubk臋 pasty do z臋b贸w Oral-B. dodatkowo za przes艂anie dowolnego zdj臋cia paragonu z jakich艣 zakup贸w mo偶na wzi膮膰 udzia艂 w konkursie zagadce s艂ownej-codziennie 1 osoba wygrywa 100 z艂 a 9 os贸b 50 z艂. kto jest ciekawy to polecam stron臋: www.blovly.pl

Udost臋pnij ten post

By艂am z Coral Travel w zesz艂ym roku na wakacjach i mam zamiar to powt贸rzy膰! super wyjazd, dobra organizacja, szczerze m贸wi膮c jestem zadowolona z tego biura.聽

Udost臋pnij ten post

Ja wakacje planuj臋 z rocznym wyprzedzeniem. W tym roku w lipcu ch艂opcy jad膮 na ob贸z organizowany przez聽https://sportfun.com.pl/聽. B臋d膮 p艂ywa膰, je藕dzi膰 na rolkach, skaka膰, 膰wiczy膰 i doskonale si臋 bawi膰. My w tym czasie pracujemy. Za to w sierpniu jedziemy wszyscy razem na Majork臋.

Udost臋pnij ten post

ja z kolei z Coral Travel by艂am na wakacjach i chyba w tym roku b臋d臋 polowa膰 u nich na jakie艣 last minute. Tak偶e my艣le ze to sie op艂aca i warto ! bo maj膮 ca艂kiem dobre ceny i fajn膮 organizacj臋!

Udost臋pnij ten post

ja mam zaklepane wakacje w Rego Bis i jad臋 do Chorwacji. Super maj膮 apartamenty, by艂am tam ju偶 rok temu聽 i dlatego 偶e by艂o tak super to ja wlasie chce to powt贸rzy膰!

Udost臋pnij ten post

W tym roku to najwi臋ksza szansa na fajne wakacje zagraniczne jest w Grecji, w Chorwacji i na Malcie.

Udost臋pnij ten post

Byli艣cie ju偶 w 艢winouj艣ciu ?聽 Jak lubicie Polskie morze to tam powinni艣cie pojecha膰 .

My z 偶on膮 zatrzymali艣my si臋 w Korda Apartments , maj膮 pi臋kne wn臋trza. W naszym apartamencie by艂a du偶a marmurowa wanna w salonie .

Sami zobaczcie zdj臋cia na ich stronie https://korda-apartments.pl/

Udost臋pnij ten post

Dnia 31.05.2011 o 17:24, Go艣膰 Lubie gofry! napisa艂:

Gdzie jedziecie na wakacje? Gdzie jedziecie na wakacje? Gdzie jedziecie na wakacje? Gdzie jedziecie na wakacje?

U mnie rodzinnie, wi臋c albo nad morze, albo wybierzemy si臋 do W艂och, je艣li uda mi si臋 do tego czasu kupi膰 nowe auto.聽

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰