Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lubie gofry!

Gdzie jedziecie na wakacje?

Polecane posty

3 godziny temu, Adam.Nowak85 napisał:

Jeżeli chodzi o mnie, to jestem zdecydowanym fanem aktywnych i kreatywnych wakacji. Dlatego podczas organizowania podróży poślubnej z moją żoną zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty firmy Scandal, która specjalizuje się w organizowaniu wakacji

Wpisując w wyszukiwarkę Zanzibar, natknąłem się na coś takiego: "Na wakacje po miłość", a na zdjęciu w tle widniała biała kobieta w towarzystwie czterech czarnoskórych mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy macie już plany na tegoroczne wakacje? Gdzie planujecie swój wyjazd i dlaczego? Jeżeli planujecie urlop lub wakacje, to polecam Wam wszystkim sprawdzić mój ulubiony portal o tematyce podrózniczej, wakacyjnej - turystycznawiedza.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam Jezioro Białe w Okunince (województwo Lubelskie). W okolicy jeziora Białego znajduje się wiele atrakcji turystycznych, takich jak skansen w Białej Podlaskiej, klasztor w Kodeń czy zamek w Janowie Podlaskim, co czyni to miejsce idealnym na rodzinne wakacje lub romantyczny wypad dla par. Samo jezioro czyściutkie, ze świetnym klimatem

Jeśli szukacie noclegów w Okunince, weźcie pod uwagę wynajęcie całorocznego domku letniskowego  https://szyszka-okuninka.pl/ - na stronie jest kontakt. Domek w dobrym standardzie, z ruską Banią 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×