Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Viblue

zwolnienie od psychiatry zanieść do dziekana??

Polecane posty

Chciałam zapytać jeśli nie chodziłam na zajęcie przez semestr z powodu depresji a zostało pismo wysłane do dziekana że nie uczęszczam na zajęcia czy dziekan usprawiedliwi mi nieobecności jeśli mam zwolnienie od psychiatry?? bo nie ukrywam że chciałabym jednak zaliczyć ten semestr semestr tym bardziej że jest to mój ostatni semestr z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwrwr
bedziesz musiala pozaliczac wszystkie egzaminy, napisz pismo z tym zwolnieniem przedstaw cala sytuacje i czekaj na odpowiedz wiesz, prowadzacy moga nie zaliczyc ci zajec bo niektorzy na cwiczeniach wymagaja obecnosci sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem możesz teraz
postarać się o przedłużenie sesji do końca listopada np. (ze względu na chorobę - poświadczoną zwolnieniem) - wówczas piszesz podanie o przedłużenie sesji (robisz to dopiero, kiedy wiesz, że do końca września nie zdążysz) i wraz ze zwolnieniem zanosisz do dziekana lub do dziekanatu. A jeśli chodzi o usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach, które miałoby Ci uniemożliwić zaliczenie, mimo że zdasz egzamin - to musisz iść do wykładowców ze zwolnieniem. Jeśli mimo to nie uda Ci się zaliczyć semestru, możesz też postarać się o urlop zdrowotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostały mi jeszcze 2 tyg do końca semestru a koleś do zaliczeń wysłał pismo do dziekana że nie chodziłam na zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi czy dziekan może mi to usprawiedliwić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navya
psychiatra to lekarz więc powinien Ci usprawiedliwić jeśli to normalne zwolnienie lekarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym że byłam dziś u dziekana to powiedział że na studiach można tylko 3 tyg być na zwolnieniu lekarskim ?? w sumie żaden lekarz rodzinny dłużej niż na 2 tyg by nie wypisał a tu mam z 3 miesięcy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navya
to może w tym wypadku każą Ci brac jakiś urlop ,albo indywidualny trub nauczania ? bo tak można przynajmniej u nas. najlepiej jak się zapytasz dziekana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że zostało 2 tyg do końca to nie wiem czy dadzą mi indywidualny tryb nauczania teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×