Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgtzz

zabieg na rozstepy

Polecane posty

Gość gość
To prawda jeśli o chodzi zabieg z osoczem i laserem frakcyjnym. Niestety też walczę z paskami na ciele w postaci rozstępów. Przeszłam już 2 zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, oraz radiofrekwencji mikroigłowej Scarlet Rf w Karboklinice. Efekty są zadowalające, rozstępy spłyciły się i są mniej widoczne, co strasznie mnie cieszy. Przy takich zabiegach trzeba być cierpliwym, skóra potrzebuje czasu na regenerację. Chodź w moim przypadku sądziłam, że to będzie dłużej trwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rozstępy to oprócz kremów itd, trzeba brać kolagen! mi tak poradziła kosmetyczka, wcierałam rózne krem i kolagen morski przez 6 mcy, kupowałam z rossmanie, noble health i po pół roku walki jest duża różnica. nie dajcie się omamić, że kremem wszystko naprawicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon N
A czy słyszałyście o takich zabiegach na rozstępy jak laser Resur FX? Już po 1-2 zabiegach widać ogromną różnicę na skórze. Jest to jeden z lepszych sposobów walki z rozstępami, trochę bolesny ale mamy możliwość znieczulenia się maścią Emla. Można je wykonać w salonie Vici Clinic w Krakowie; na ich stronie w internecie znajdziecie też więcej informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale rozstępy rozstępom nie równe. Myślę, że trzeba wybrać się do dobrego gabinetu, gdzie dobrze dobiorą zabieg. A jak będziecie szukać więcej informacji na temat tego, jak się można ich pozbyć to polecam zajrzeć na bloga dra Marka Wasiluka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:48 ja jestem po 3 zabiegach u dr. Wasiluka. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katii88
Polecam Ci Vici Clinic w Krakowie na św. Sebastiana. Dysponują laserem ResurFX, bardzo nowoczesnym. Ja robiłam u nich pięć zabiegów bo miałam bardzo głębokie rozstępy, jest naprawdę dużo lepiej. Jeden zabieg na jedną partię ciała kosztuje 499 zł ale dla tych efektów warto w siebie zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje rozstępy były głownie na plecach i wewnętrznej stronie ud. Pomogły mi zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałyście może zabiegów z fali uderzeniowej? Wiem, że dośc tanio mają taki zabieg przy ul. Zakątek 13 w Krakowie i właśnie chcę się zapisać, bo słyszałam dobre opinie o tym. Tu jest ich nr tel 881527527.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fala uderzeniowa nie działa na rozstępy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia 23
Nie mam nadwagi, nie jem śmieciowego jedzenia, trochę ćwiczę, ale i tak mam cellulit. Sporo wydałam na kremy wyszczuplające, rolki masujące- bez efektu. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, efekty widać od razu.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw. Super efekty. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 44
Nie mam nadwagi, nie jem śmieciowego jedzenia, chodzę na zumbę, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Sporo wydałam na balsamy antycellulitowe, domowe masażery- bez efektu. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, po zabiegu cellulit stał się mniej widoczny.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio Sprawdziłam, to działa. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 29
To może się wam przydać natknęłam się na ciekawą wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Jest możliwość wyszukiwania według różnych miast. Nic trudnego. Wystarczy wpisać miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Przez to wyszukać salon z z zabiegami depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na rozstępy pomogła endermologia. Nie spodziewałam się, że zadziała aż tak dobrze, ale jestem w pozytywnym szoku :) robiłam w Warszawie na Racławickiej, już po pierwszym zabiegu było widać różnicę w napięciu skóry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 21
Jest taka strona http://depilacja24.pl/ i porównano tam wszystkie rodzaje depilacji. można sobie poczytać co wychodzi skuteczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie na rozstępy działa laser. Jest to zabieg trochę bolesny, ale myślę, że da się przeżyć. Robiłam go w Klinice Magnuccy i jestem bardzo zadowolona z efektu, jaki udało się uzyskać. W końcu będę mogła założyć bikini na plażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Mi zabieg z endermologi bardzo pomógł w wymodelowaniu sylwetki. Super zabieg podciśnieniowy, zlikwidował mi nadmiar tłuszczu jaki miałam na boczkach i brzuchu. Zabieg robilam w  Lumiere ul. Żeromskiego 15/2, Kielce  https://gabinetlumiere.pl/ i polecam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonik824

Spróbuj lasera frakcyjnego Fraxel. Co fajniejsze, juz po pierwszym zabiegu widac przyzwoite efekty. Bylam na tym w Melitusie, dobra cena, odpowiedni sprzęt, jestem zadowolona, bo zabieg jest komfortowy- nie musze brac wolnego w pracy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia01

W moim przypasku laser sobie nie poradził,ale w tym roku sprobowalam radiofrekwencji mikroigłowej, w dodatku połączonej z estgen - to nowość ale efekty przeszły moje oczekiwania. Malo jest gabinetów, ktore mają jednocześnie estgen i radiofrekwencje. Trochę się naszukałam, a potem się okazało ze lista gabinetów estgen jest na ich stronie internetowej. Dojezdzam do Poznania ponad 100 km i korzystam z gabinetu Beauty Premium, bardzo polecam panią kosmetolog Izabelę www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×