Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgtzz

zabieg na rozstepy

Polecane posty

Gość gość
Rewelacyjne suplementy. Ja wlasnie kończe kuracje 3mc CLASS A COLLAGEN i w sumie juz po pierwszym mc zauważyłam pierwsze efekty - delikatne zmarszczki zniknęły, do tego włosy nabrały blasku, przestały wypadać, i wszelkie takie problemy z rozstępami i cellulitem zniknęły... Naprawde takich efektów nie dawały nawet najlepsze kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_zg
a ja stosowałam kolagen naturalny, nie hydrolizowany z tzw padliny bo to nie jest żywy kolagen, tylko naturalny żywy z rybich łusek, naprawdę o nim nie słyszałyście? Ma bardzo prosty skład bez chemii i przebija się przez warstwę skóry ! Ja uwierzyłam gdy zobaczyłam brzuch mojej znajomej po kilku miesiącach stosowania, tylko dlatego kupiłam i stosowałam u siebie :) Warto próbować wszytskiego przecież kolagen to skład naszej skóry przestajemy go produkować po 25 roku życia, żałuje tylko że przed ciążą go nie stosowałam, uniknęłabym tej potwornej ilości rozstępów ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eayy
Zabiegi na cellulit, ktore pomogly mi tez na rozstepy mialam w Dermamedzie :) Chwale sobie, a co! pomoglo! :) i calkiem niezle je wspominam, bo do tej pory takie zabiegi kojarzyly mi sie srednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję Collagen w tabletkach dokładnie "Class A Collagen "jest rewelacyjny nawilża skórę wypełnia zmarszczki i usuwa niedoskonałości na skórze. Poprostu ją wygładza, rewelacja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się w 100 % suplement nr 1 na skórę włosy i paznokcie jest Class A Collagen. Dermatolog polecił mi ten suplement ze względu na jego naturalny skład bardzo polecam efekty gwarantowane moja mama po 40 stosuję go razem ze mną i również jest bardzo zadowolona skóra zdecydowanie jej się wygładziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile trzeba zabiegów żeby rozstępy zniknęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miikra
a to zależy jakk widoczne ma się te rozstępy....ja chodziłam do wyżej już wymienionego dermamedu - znajoma poleciła...troszke tych zabiegów było ale tak wsiąkłam w ta klinikę ze z chęcią oddaje im się w ręce specjalistów! są re-we-la-cyjni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troszkę to znaczy ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia korda
Ja na rozstępy miałam zastosowany na początku peeling a poznieh dermapen. Cały program ułozyła mi moja dermatolog Joanna Sułowicz. Miałam rozstepy po ciązy w paru miejscach. Jedne większe i grubsze inne mniejsze. Niestety nie zajęlam się nimi od razu wiec sama nie bylam w stanie sobie z nimi poradzic ale dzięki zabiegom stały się mniej widoczne a częśc z nich poprostu stala się niewidoczna zeby nie powiedziec ze zniknęly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także miałam straszne rozstępy po porodzie na całym brzuchu, jestem po 2 zabiegu z użyciem lasera frakcyjnego przeprowadzonym w klinice Amaryllis w Bytomiu, efekty są super, laser naprawdę działa, rozstępy są bladsze, prawie niewidoczne a skóra gładsza i bardziej jędrna, polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najważniejsze, żeby odpowiednio dobrać zabieg do tego, jaki mamy problem, a moim zdaniem nikt tego lepiej nie zrobi niż dr Marek Wasiluk on dla mnie jest najlepszy, jeśli chodzi o to, jak rozwiązywać problemy z rozstępami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też doświadczyłam takich zabiegów w tym roku, pamiętam jak na początku mnie trochę bolało i skóra była podrażniona i taka wiecie nieswoja :) więc lekarz zaproponował mi żel, który stosuje się po mezoterapi i on sprawdził się świetnie 0 bólu a koszt znikomy. Dla zainsteresowanych: www.pozabiegu.pl Szczerze polecam też żel, bo daje radę w takich sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiczek213
Ja byłam usuwać w Vesunie, tam tez powiekszałam sobie piersi. Ogólnie z efektów jestem baaardzo zadowolona, jak i z samej kliniki. Usuwanie rozstępów trochę bolało, no i panie nie zgodziły się na usunięcie ich z piesi, bo mam tam za cienką skórę ponoć, ale z brzucha, tyłka i nóg zniknęło wszytsko ;) Juz nie wstydze się chodzić w krótkich spodenkach w te upały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milanka14320
Chomiczek, a jak cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny są zależne od ilości zabiegów i miejsca w którym je wykonujesz. Najlepiej indywidualnie popatrzeć w Twoim mieście jak to wygląda. Ja niedawno byłam w http://drpernak.pl/ i jak najbardziej mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem wazne jest też to, żeby zawczasu się zabrać za to i po prostu zaqpobiegac rozstępowom, bo takie zabiegi są przeważnie bardzo drogie. Jak byłam w ciązy, to używałam regularnie olejku bio oil i wcale nie zrobiły mi się rozstępy. Po okazyjnych cenach możecie kupić go tutaj http://www.aptekawarszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że zabieg Icoone mógłby się tutaj dobrze sprawdzić. Naprawdę działa regenerująco na skórę, na blizny itp. Polecam Klinikę Urody i Pięknej Sylwetki. Mają doskonały sprzęt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pozbyłam się 80% rozstępów po 3 zabiegach laserem frakcyjnym CO2, zabieg konkretny i efekty również, żadne kremy, kolageny, masaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie popieram koleżankę, wydała miłosny na kremy i maila, a i tak wylądowałam na laser ze, bo ile można czekać na efekty, po pierwszym laser ze efekt taki ze się w marzeniach nie spodziewałam, w sumie udało mi się trafić na super gabinet i super promocje 999pln za dwa zabiegi na brzuch, wiec kto z Katowic ludziska polecam wybierzcie sid na zabieg do kliniki Q10 i dajcie już se juz spokój z innymi metodami, bo to szkoda czasu i pieniędzy, tylko lasery no a po zabiegu uf brzuch konkret frytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje pociążowe rozstępy zlikwidowałam w końcu laserem. Chodziłam w różne miejsca kazali smarować obiecywali cuda, nic nie dawało, a ja wstydziłam się rozebrać przed własnym mężem. W końcu koleżanka poleciła mi She Day Spa, sama usuwała tam rozstępy i nie miała śladu! Nie mogłam w to uwierzyć ale pokazała mi zdjęcia przed i po. Też poszłam do nich na konsultację, pani Magda przekonała mnie, spróbowałam i moje rozstępy zniknęły! Zrobiłam 4 zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za poradą koleżanki powyżej, nie ukrywam skuszona również promocją zrobiłam dzisiaj zabieg na rozstępy w klinice Q10 w chorzowie, jestem zadowolona z podejscia do pacjenta jakie tam zastałam, sam zabieg w znieczuleniu przeżyłam spokojnie, nie moge się doczekac już efektów, i powiem ,że wyobrażałam sobie to strasznie a wcale strasznie to nie wygląda. Polecam Panią , która robiła mi zabieg, bardzo merytoryczna miła i cierpliwa, zyskała moje zaufanie. Polecam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulka99
A próbowaliście zabiegów laserowych na rozstępy? Wiem, że robią takie zabiegi laserem ResurFX w Vici Clinic w Krakowie. Podobno najlepsze efekty uzyskuje się po 3-5 zabiegach. Wiecie coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazulka85
U mnie świetnie się sprawdziły zabiegi transdermalporacji z wykorzystaniem urządzenia Dermation. Są to innowacyjne zabiegi, zupełnie bezbolesne. Polegają na rozszerzaniu porów błon komórkowych skóry, a następnie wprowadzaniu dużych dawek substancji aktywnych. W ten sposób skóra regeneruje się natychmiastowo. Jestem po kilku zabiegach i efekty są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazzula Nobel u ciebie pewny. Od kiedy błony komórkowe mają pory. Więcej niż pewne jak już będzie Nobel to będziesz musiała si nim podzielić z tym kto te reklamy ci nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, swoich rozstępów na pośladkach i udach prawie całkowicie pozbyłam się po seriach karboksyterapii. Dodam, że na udach miałam "świeże" rozstępy a na pośladkach już starsze, takie białe. Z ud zeszły pięknie, natomiast z tymi starszymi jeszcze działam, ale widzę poprawę. Jestem ze szczecina i na zabiegi chodzę na małkowskiego. Moja koleżanka chodziła tam na karboksyterapię na rozstępy na brzuchu - zrobiły się po ciąży i ładnie jej zeszły, dlatego się namówiłam widząc tak dobre rezultaty. Trzeba być cierpliwym ale bardzo się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana63
Z rozstępami ciężko walczyć. Ja polecam zabiegi laserowego usuwania rozstępów. Tego typu zabiegi oferują np. w Vici Clinic w Krakowie. Po 3-5 zabiegach redukcja jest znaczna, u wielu osób w ogóle przestają być widoczne. Są to zabiegi trochę bolesne ale można znieczulić się maścią Emla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karbksyterapia dużo daje, mezoterapia z osoczem i laser frakcyjny w połączeniu są fajne efeky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×