Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z natury 165/48

No a jakie formy sportu dla chudzinek? Bo wszyscy tylko o odchudzaniu...

Polecane posty

Gość z natury 165/48

Myślalam o bieganiu ale piszą, że w miesiąc można zgubić 4 kg. Kurcze..ja nie chce zniknąc ;) Zalezy mi na poprawie kondycji, poprawie zdrowia psychicznego, potrzebuje POWERA :D A tak poza tym chciałabym ładnie wyrzeźbić nogi i pupę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z natury 165/48
hops :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.zakuponik.pl/7,lublin/139,3_miesieczny_karnet_na_aerobic_lub_silownie_56_rabatu_na_saune_parowa ale to tylko w lublinie, na siłowni możesz trochę przybrać mięśni nie chudnąc. albo delikatny aerobic, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz kondycję to masz naprawdę spory wybór zajęć. Polecam ci np. Spinning w odmianie strengh, interval i all terain. Najlepsze typy zajęć na kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kilka bardzo szczupłych koleżanek a mimo wszytko chodzą na fitness. Robią to nie żeby schudnąć, ale żeby poprawić swoja kondycję. Mówią, że taka aktywność fizyczna sprawia im bardzo dużo przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zaleznosci od tego jak chcialabys wygladac- tu mowa o tej pupie i nogach- chcialabys nabrac masy miesniowej? p.s. miesni nie trzeba sie bac:)) wygladaja bardzo sexi:)) szcegolnie umiesnione nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do biegania- chudniecie zalezy od diety. nie bedziesz chudnac jezeli bedziesz utrzymywac odpowiedni bilans kaloryczny, uwzgledniajac spozywanie odpowiednich ilosci bialka, wegli i tluszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sport dla chudzinek
maraton po kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z natury 165/48
alexra -> tak, chodzi mi o mięśnie, nie chce nic zrzucać z nóg i pupy, chce to wszystko wyrzeźbić i ujędrnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec- bedziesz zmuszona najpier nieco 'przymasowac'= bo zeby moc cos kroic trzeba miec z czego to skroic jezeli wiesz co mam na mysli? musisz nabrac nieco masy miesniowej, bo jezeli waga w temacie jest jaka jest to za duzo miesa to ty na sobie nie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnac temat dalej- powinnas polubic cwiczenia beztlenowe- silowe- trening silowy w polaczeniu z odpowiednia dieta- dostarczanie odpowiedniej ilosci weglowodanow i przede wszystkim bialek (bo one wplywaja na regeneracje i rozwoj miesni)- to jest to co jest wskazane, jezeli chodzi ci o ladnie umiesnione nogi i posladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi77
polecam spinning tylko oczywiscie odpowiedni jego rodzaj, siłowy - mega skuteczbnosc, chodze na rozne zajecia i takie odchudzajace i budujące kondycje czyli masę mieśniową uwielbiam tą dyscyplinę ! http://kobieta.dlastudenta.pl/artykul/Indoor_cycling_boskie_cialo_w_ekspresowym_tempie,68354.html mam w grupie wiele dziewczyn chudych i dwie wyglądajace na anorektyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozluźnienie dobry jest stretching, pilates - po tym można się poczuć lżej i bardzie zrelaksowanym. Na kondycję tbc, spinning, sztuki walki (rekreacyjnie, nie zawodniczo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×