Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość krzysiek22222222

Odszkodowanie powypadkowe - ile dostaliście ?

Polecane posty

Gość krzysiek22222222

witam Mam takie pytanie, czy uczestniczyliście kiedyś w wypadku badź kolizji w którym w której byliście niewinni czyli stroną pokrzywdzoną ? jeśli tak to co wam było po zdarzeniu, ile byliście za zwolnieniu i jakie pieniądze z tego otrzymaliście na koniec. Ja miałem kolizję w której prawie nie ucierpialem mimo tego iż samochód z przodu i z tyłu został skasowany i dostałem szkode całkowitą za niego, zrobiłem go za 1\5 tego co mi zapłacili poza tym "choruje" cały czas i walcze o wysokie odszkodowanie. czekam na wasze relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz32
dostałem ponad 8000 tyś zł, nic mi sie nie stało po wypadku samochodym, troche sie poobijałem, leczyłem sie 3 miechy tzn byłem tyle na zwolnieniu, wystarczy dobrze pościemniać, odwiedzić koniecznie psychologa, mówić że wszystko boli, miałem niby lęki, depresje, bałem sie wsiadać do auta i tyle ściemniania, na komisji tyle samo ściemniać udowodnić niczego nie udowodnią mieć tylko dobrego lekarza któremu dać w łape trzeba. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek22222222
jeżeli chodzi o odszkodowanie powypadkowe to mam na myśli wlasnie takie z OC winnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego kuzyna jadącego rowerem kilka lat temu potrącił autobus, wina po stronie kierowcy autobusu. Kuzyn ma blizne w okolicy łuku brwiowego i dostał po wypadku 250 złotych a na maści na tą bliznę poszło prawie 600 zł więc odszkodowanie było symboliczne a bliznę widać i można powiedzieć że jest dosć szpecąca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zaje fajna
widzisz to Twój kuzyn to jakis łoś ale powiedz mu że sprawa nie jest przedawniona i może jeszcze wywalczyc duza kasę sa firmy które sie tym zajmuja zlecasz im to i ciebie nic nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek22222222
sprawa sie przedawnia dopiero po 5 latach od wypadku jakoś tak, jeszcze nie wszystko stracone, kase można niezłą otrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek22222222
to zmienia chyba postać rzeczy sporo upłynęło, niewiem jak to prawnie wygląda musiałabyś zapytać jakiegoś agenta ubezpieczeniowego być może słyszałem że jeżeli do tej pory widać ślady po wypadku to można kontynuować działania w celu uzyskania pieniędzy podkreślając iż wciąż używa, kupuje środki na poprawienie swojego wyglądu po wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
dostałem 0 zł byłem nie ubezpieczony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer66
Profesjonalnie i skutecznie do odszkodowań różnego typu podchodzą na stronie www.sos-bphc.com . Ja bym się z nimi radził skontaktować, mają w szczególności w sprawach UK duże doświadczenie. Mi pomogli w związku z uszkodzeniem odcinka szyjnego, dość częsta sprawa, dużo ludzi nawet nie wie, że może za to dostać odszkodowanie, a może!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem kolizję w której prawie nie ucierpialem .....i poza tym "choruje" cały czas i walcze o wysokie odszkodowanie. Dlatego przez takich naciągaczy i oszustów nigdy w tym kraju nie będzie dobrze. Brzydzę się tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skoro ja byłam pasażerką auta które uczestniczyło w wypadku ( ale winnym był kierowca samochodu w którym jechałam) miałam siniaki i stłuczone żebra , miesiąc na l-4. To też mogłam domagać się odszkodowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety teraz tyle firm proponuje różne odszkodowania, że ciężko znaleźć kogoś uczciwego. Mój brat dostał kiedyś odszkodowanie za złamaną rękę w wysokości 800zł!!! Dodam, że była to prawa ręka i był dysfunkcyjny przez prawie 3 miesiące. To jakaś kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy na jaką kwotę jesteś ubezpieczona. POza tym ja dostałam tyle na ile byłam, ale po wielkich bataliach z udziałem http://www.zco.com.pl/ bo oczywiście ubezpieczyciel kasy mi wypłacić nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogę polecić firmę FCS-ACCIDENT. Szczegółową ofertę i kontakt znajdziesz na stronie www.fcs-accident.com. Plusem jest nie tylko to, że wygrywają większość spraw, których się podejmują, ale starają się też maksymalnie odciążyć klienta od formalności i oszczędzić mu stresu w całej procedurze odszkodowawczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimilimi
Ja miałam złamaną nogę w wyniku wypadku samochodowego sprzed kilku lat i dostałam śmieszną sumę. Dopiero tym roku dowiedziałam się od znajomego z pracy, że są firmy, które się zajmują takimi przypadkami i polecił mi sprawdzoną przez niego, która wiedziała jak uzyskać odszkodowanie http://www.mk-finanse.pl i dostałam dzięki nim prawie 3 razy więcej niż wcześniej, nie dopłacając ani złotówki do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa01977
Należało mi się odszkodowanie a moja firma ubezpieczeniowa odmówiła mi! Na forach znalazlam firmę xaltum z Poznania i obiecali mi pomóc. W końcu dostałam należne mi odszkodowanie i to jak szybko! To firma, której zależy na swoich klientach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka zachorowała na odmiedniczkowe zapalenie nerek i do końca życia musi być pod opieką nefrologa a co miesiąc mam jej robić badania na mocz. Co prawda była 8 dni w szpitalu i dostała za to 120 zł. Moje odwołania nic nie pomogły. A syn sąsiadów meneli miał rozciętą ręke i założony szew,dostał 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma mowila, ze duzo wiecej mozna uzyskac dzieki takim kancelariom jak np www.kancelaria-temida.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ubiegam się o odszkodowanie z OC sprawcy,mam porysowany samochód oby starczyło na lakiernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz sprawdzić, jak sprawnie dostać odszkodowanie z OC sprawcy, to sprawdź artykuły w tym serwisie: http://szkodyrzeczowe.pl/ Ja zgłosiłem się do kancelarii odszkodowawczej, bo nie miałem głowy do załatwiania formalności.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika345
nam się udało po wypadku męża całkiem ładne odszkodowanie uzyskać. na początku były problemy bo chcieli nam zaniżyc kwotę ale poprosiliśmy o pomoc firmę Xaltum i udało się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.euco-odszkodowania-gdansk.pl Pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania i zadośćuczynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałem sporo, ale też straty miałem duże, około 40 tys. Pomogła mi oczywiście kancelaria specjalizująca sie w temacie, bo samemu byłoby ciężko, jak ktoś poszukuje prawnika to niech zerknie na www.kancelariawss.pl profesjonalnie podchodzą do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie zezłomować uszkodzony samochód, to warto współpracować z tym skupem pojazdów http://zlomowanie-vernal.pl/. Pomagają w wyrejestrowaniu i wszystko odbywa się legalnie, a poza tym dostajecie gotówkę od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma złamana reke i peknieta czaszkę i krwiaka między mozgiem a czaszka ile mogę dostać odszkodowania? To był wypadek komunikacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą pomoc prawną można dostać w stowarzyszeniu Wokand tel 508 339 495. Ciocia po wypadku korzystała z ich porad i bardzo dobrze na tym wyszła. Została jej przyznana renta z której rzeczywiście może się utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×