Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
angelique.km

Jak mu pomóc?

Polecane posty

Mojemu mężczyźnie obcięto premię, widzę jak cierpi, ale to chyba raczej męska duma niż ubolewanie, że mniejsza wypłata, ponieważ wiemy ze damy rade, chociaż będzie to tak na styku, bez wiekszych szalenstw w tym miesiacu. Ale nie obwiniam Go o to, bo wiem, ze prezes/szef zawsze moze zrobic co chce i nie musi sie nawet usprawiedliwiac(chociaz gdyby to zrobil, to bylo by milo...). Mówię mu, żeby o tym nie myślał, że kocham Go ponad życie, że wie że damy sobie rade, że to nic strasznego... Ale widze że jest bez humoru, smutny, przygnębiony. Co jeszcze mogę zrobić? Teraz już nie chce wracać z Nim do tego tematu. I w inny sposób chce mu pokazać, że nadal i bez wzgledu na to co sie dzieje, jest tym jedynym facetem. Boje się, że bedzie szukał jakiegoś pocieszenia, że jednak nie jest taki zły i wiele może zrobic bez wzgledu na innych. Pracuje w tej firmie 5 lat i dopiero pierwszy raz się z takim czymś spotkał, wiec wierze że musi być w szoku. Szefostwo stwerdzilo, że przeoczył coś ważnego w ofercie (pierwszy raz) i musza byc konsekwencje... Ale nie powiedzieli jakie, więc nie był na to przygotowany. Myślał, że p ogodzinach będzie musiał pare razy zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×