Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniaaa25

bromergon i prolaktyna

Polecane posty

hej dziewczyny!!ylam dzis u lekarza ! prolaktyna po obciazeniu MTC wzrosla 17 razy. staram sie od 4 lat o dziecko czy dlugo taka kuracja tymi tabletkami trwa?bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dlugo, ale ja mialam klaktacje co oznacza wysoka prolaktyne i po 5 dniach sie zatrzymala...jak dlugo masz brac to i kiedy powtorzyc badanie? Bromergon jest dobry a wysoka prolaktyna blokuje owulacje wiec jesli nie masz klopotow z innymi hormonami to po tej kuracji masz szanse na normalna owulke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziala mi pani doktor ze jesli przez trzy miesiace nic sie nie zadzieje to maz musi isc na badania.. wiec sadze ze przez te 3 mies musze to brac. prolaktyne po obciazeniu mam wyzsza o 17 razy... zlosliwy hormon. ale miesiaczki regularne w miare..monitoruje teraz poprzez usg owulacje ale skoro zaczelam brac tabletki, powiedziano mi ze ta owulacja moze nastapic w tym miesiacu....oby dzidzia sie pojawila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :OOOO
starasz sie juz 4 lata???a czemu martner wzesnij nie zrobil badan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :OOOO
partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko mi odpoweidzeiec na to pytanie..zawsze ma jakas wymowke ze zmeczony itd.. pracuje same nocki.. dziewczyny czy 17krotny wzrost po obciazeniu MTC jest duzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to juz moze naprawde blokowac zajscie w ciaze??bo czytalam rozne opinie a moja pani doktor ze moze byc spowodowane ale nie musi wcale przeszkadzac wiec sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak prlaktyna wysoka blokuje owulacje,i posiadanie regularnych miesiaczek wcale nie swiadczy o tym ze masz owulacje....trzeba to sprawdzic...a jesli prolaktyna ci po obciazeniu tak skoczyla to bierz ten bromergon. A faceta wyslij na badanie po pol roku od spadku prolaktyny, czyli jak bedziesz juz miala stwierdzona owulacje i bedziecie sie starac i nic, wowczas niech sie facet zbada, i nie ma wymowek bo my rozkladac nogi musimy a oni? korona mu z glowy nie spadnei, to kilka minut w lab i badanie nasienia.....trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak do bardzo wysoko,ja tez mialam 17 razy wyzsza,ale 3 miesiace to za malo,powinna wam dac 5-6 miesiecy,mi ginekolog powiedzial ze po 3 miesiecznej kuracji to dopiero sie jako tako normuje.Ja mialam normalnie owulacje ale,czasem jajeczko pekalo a czasem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala dokladnie tak! wiesz juz czasem mysle ze mu na tym nie zalezy poprostu:( biore ten bromergon zobaczymy jak na mnie podziala mam nadzieje ze w miare szybko nam sie uda:) czyli przy takim wzrosciejest mozliwa owulacja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze dzis bylam na usg i pecharzyki sa. w prawym i lwym jajniku sa dominujace i maja po 12mm czyli szansa na owu jest... sama nie wiem co myslec bromek biore dopiero od 3 dni. moze ta owulacja caly czas byla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup test owulacyjny to bedziesz wiedziala czy masz owulacje,test pokaze ale czy jajeczko peknie to nie wiadomo,musisz isc do lekarza na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×