Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna podróżna :P

czy praca w szklarni jest ciężka? (Holandia)

Polecane posty

Gość mykiki
naiwniacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarka1990
Słuchaj Twój komentarz w tym przypadku jest zbędny, nie uważam się za jakaś naiwniaczkę. Jak normalny człowiek poszukuję pracy i nie przelewam pieniędzy byle komu, tylko najpierw sprawdzam ogłoszenie. Co nie wiem czy potrafisz zauważyć powyżej. Także jak nie masz celu to się nie udzielaj, bo wcale nie pomagasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonzarecki
Idzie wytrzymać,nie jest ciężko hoć czasem nie chce się już robić.Najlepsza jest kwestia przyzwyczajenie jak już wpadniesz w wprawę i to będziesz mistrzynią tempa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asskia
praca ogolnie nie jest ciezka, sadzenie, przesadzanie ale latem nie radze jechac! temperatury sa zabojcze ja bylam w Danii-niby chlodny kraj-ale maj-czerwiec w szklarni bywaly dni ze nie dalo sie wytrzymac. co 5 min. latalam z kolezanka pod strumien zimniej wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiii
tak czytam i nie moge zrozumiec 5/6 euro za godzine? to chyba na wiekowce. siedze juz troche w Holandii i wierzyc mi sie nie chce ze za taka kase ktos z Was pracowal. i to na szklarni gdzie zawsze sa jakies dodatkowe % do normalnej stawki. Ciekawe co na to belasting....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiii
pomoc przy sofi numerze, dobrze ze kasy nie pobieraja za to bo i takie przypadki sa. kazdy sam sobie moze wyrobic ten numer. Ludzie nie dajcie sie oszukiwac. czytajac to ogloszenie juz moge sobie wyobrazic ta firme... mieszkanie pewnie w bungalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje od roku
i powiem tak jest to ciezka fizyczna praca, ale mozna sie przyzwyczaic ;) pamietam na poczatku jak naladowalam pelna skrzynke pomidorow, ktora wazy 25kg i musialam wysypac te pomidory do wiekszej skrzynki to nie dalam rady jej podniesc..a teraz? no problem..fakt trzeba sie troche nadzwigac przypuscmy z 1rajki masz 7skrzynek pomidorow kazda wazy 25kg(pelna) 7x25kg a takich rajek zrobisz w ciagu dnia 6lub 7 to troche sie czlowiek nadzwiga..co do temperatury jest goraco, duszno czasem nie ma czym oddychac pamietam byly 2tygodnie takiej naprawde goraczki gdzie temp dochodzila do 60st..czlowiek tylko wszedl na szklarnie i juz byl caly mokry jakby wyszedl spod prysznica ;) ale wtedy pracowalismy krocej, bo nie szlo wytrzymac, a tak to caly czas jest cieplo nawet w zime jak nie ma pogody na zewnatrz, ale wtedy wlaczaja lampy, ktore potrafia niezle przygrzac..jednego czego nie rozumiem, dlaczego panuje taki wyscig szczurow?kazdy sie sciga z kazdym, kazdy chce byc najlepszy, a Holendrzy sie z tego smieja, przyznam sie ja zarabiam 10,5euro brutto za godzine..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chleba i igrzysk :)
koleżanka była teraz pierwszy raz, przez dwa miesiące odłożyła 8tys (zł oczywiście:P) a sam wynajem i życie też przeciez płaciła. Ale mówi że ciężko, pracuje od rana do wieczora, w niewygodnej pozycji, wśród nawozów i z poganiającym turasem nad plecami... ale jedzie po świetach na kolejne 2-3 miesiące. Uważa że dla tej kasy warto... ja bym chyba musiała być ostro przyparta do muru żeby iść tak pracować, więc to czy warto jechać zależy od charakteru, nastawinia, motywacji i wytrzymałości na jakby nie było harówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wh
Potrzebne będą trzy młode osoby .Wyjazd do pracy jeszcze w kwietniu .Praca jest w szklarni przy pomidorach. Stawki dla młodych za pierwsze dwa tygodnie według obowiązujących przepisów(jest to tak zwany okres próbny) a następnie za 4 tygodnie pracy na rękę po potrąceniu noclegu i ubezpieczenia około 530 euro netto plus wakacyjne. Noclegi w domkach letniskowych, pełne wyposażenia domku. Dojazd do pracy ok 30 km na koszt pracodawcy. Miejsce kwaterunku Noordwolde. Co o tym sadzicie? I drugie: Truskawki w Niemczech Spargelhof Buschmann-Winkelmann Glindower Str. 28 14547 Beelitz OT Klaistow Moze ktos mial doczynienia, prosze o wiadomosc, gdyz jade peirwszy raz i nie chce sie wpakowac w jakies bagno, nie boje sie ciezkiej pracy tylko wyzysku, chcialbym za miesiac przywiezc 4000zl, dodam ze nie pale a i z alkoholem nie mam problemow. A moze ktos z was moglby mnie wkrecic w jakis pewny wyjazd, odpalilbym pare stowek z zarobionej kasy? Mam 20 lat i na pewno dam sobie rade w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretopik
Ja miałem do czynienia z firmą niemiecką w Metzov, Scharringhausen, oraz Lehnin te 3 miasta to wszysko 1 firma, miałem okazję pracować i szczerze odradzam. Jeszcze kilka lat temu było ok teraz to tragedia. Przede wszystkim uważajcie bo na przyjeździe rządają dowodu osobistego lub paszportu (niby do zrobienia skanu). G...wno prawda, zabierają na min. 7 dni aby w razie twojej dalszej nie chęci do pracy mieć dotację z Uni Europejskiej, więc jak byście mieli tam jechać, to broń Boże dawać jakiś dokument (głupka przypalić, że o k..wa zgubiłem) Poważnie, to stara praktyka w tych firmach. To jest strona tego pracodawcy http://www.arbeit-thiermann.eu/14.html Druga moja przestroga to nie próbujcie podejmować pracy w Holandii u Petera Aarts ma swoje szklarnie w okolicach Asten, a pośrednicy którzy do niego kierują to Anna O. oraz firma ZOON Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawieszony 1969
polecam mój kanał youtube. W wyszukiwarce youtube wpisz zawieszony1969 i tam jest parę filmów o pracy na naszej szklarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimp3032
Najlepiej pracuje się z holendrami i wszystkimi innymi,najgorzej z polakami ,bo są głupi ,żeby się pokazać podkręcają tempo (ja to nazywam zesraj się a nie daj się ) -życiowa dewiza 80% polaków pracujących w Holandii,co wśród holendrów ,turków czy marokanów jest nie do pomyślenia. Jeden drugiego utopiłby w łyżce wody itd.. no i pieniądze za jakie polak z uśmiechem na ustach się zacharowywuje i daje po sobie jezdzić oczywiście innemu polakowi ,to żenada.Wiem z doświadczenia i z 10- letnich obserwacji.Wystrzegajcie się firm gdzie tzw.brygadzista to polaczek,nie ma nic gorszego(przerost formy nad treścią,niby głowa na swoim miejscu ale w środku pusto) .Omijam takie przybytki na kilometr. I ciągle nie mogę zrozumieć dlaczego za granicą polak polakowi wilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze najlepiej przed wyjazdem do pracy zrobic kilka kserokopi Paszportu albo Dowodu. Orginal zawsze zatrzymac i zachowac przy sobie. Nie mozna byc tak lekkomyslnym i powierzac te dokumenty komus obcemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje w szklarni w niemczech od pół roku, trzy miesiące temu ściągnęłam tutaj swojego chłopaka. pracujemy od pn-pt po 8 h i w sb 4-5h. zarobki 5,50e + premia do 3.50 e na h. po odliczeniu za mieszkania na ręke zostaje około 1000-1200e. tak więc mi sięwydaje,że warto. co do pracy to jest ciężka i jest wyścig szczurów. ale jeśli ktoś jest zdrowy to da rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5,5 e w szklarni ????? masakra, że dajecie się tak wykorzystywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZKLARNIA PAPRYKI
witam praca w szklarni jest ciężka,ale można trochę popracować i podratować sytuację finansową w domu.nie chcę o tym pisać chcę ostrzec kobiety,które wybierają się do holandii w styczniu 2015 do pracy na paprykę firma "trust",która nie istnieje tylko podana jest w ogłoszeniu na portalu niedziela nl przez polkę o inicjałach berenika nr tel +31617872751 .praca miała być w venlo,a trzeba 2 tygodnie czekać na nią płaci się za wszystko i pracujesz na turka , a w ogłoszeniu jest napisane,że wszystko pokrywa pracodawca ...tylko chcę ostrzec kobiety,które się tam wybierają zastanówcie się zanim wyjedziecie,sprawdzajcie firmy,które się ogłaszają ja mam nauczkę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOSIN
witam praca w szklarni jest ciężka,ale można trochę popracować i podratować sytuację finansową w domu.nie chcę o tym pisać chcę ostrzec kobiety,które wybierają się do holandii w styczniu 2015 do pracy na paprykę firma "trust",która nie istnieje tylko podana jest w ogłoszeniu na portalu niedziela nl przez polkę o inicjałach berenika nr tel +31617872751 .praca miała być w venlo,a trzeba 2 tygodnie czekać na nią płaci się za wszystko i pracujesz na turka , a w ogłoszeniu jest napisane,że wszystko pokrywa pracodawca ...tylko chcę ostrzec kobiety,które się tam wybierają zastanówcie się zanim wyjedziecie,sprawdzajcie firmy,które się ogłaszają ja mam nauczkę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie zastanawiam nad wyjazdem do holandii. Mam tam brata wiec z mieszkaniem nie byloby problemu. Tylko ta praca... nigdy nie pracowalam fizycznie, wiec boje sie ze nie dam rady, wymiekne i strace pieniadze. Znalazlam co prawda juz tni przejazd http://trans-radzi.pl/ ale i tak sie waham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś z Was szukał i znalazł może pracę przez internet? Znalazłam stronkę http://www.pracaholandia.com/ - ogłoszeń jest wiele, oczywiście różne wymagania w zależności od stanowiska. Jakie macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tej stronki http://www.pracaholandia.com/ akurat nie znam, ale szukałam wielokrotnie pracy przez neta i nawet 2 razy wyjechałam. O ile firma działa legalnie i ma dobre opinie, to nie ma się co bać, to teraz norma że się firmy ogłaszają w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jakieś młode osoby szukają pracy w Holandii to polecam zajrzeć na tę stronę - abpraca.pl. Płacą dobrze, zapewniają dobre warunki pracy i w niektórych przypadkach możliwość rozwoju kariery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej szukam towarzyszki na wspólny wyjazd oz zaraz do Holandii. Odpowiedzialnej ,uczciwej ,bez nałogów ,zdecydowanej na wyjazd .Pracowałam w Holandii wiem gdzie szukać pracy, także bez problemu możemy razem wyjechać ,a wiadomo razem zawsze raźniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostareks
Ale to w takich miejscach nie ma tego typu systemów? Zobaczcie to - http://www.thesslagreen.com/ Przecież to nie jest drogie, a jednak powinno zapewnić konkretną wentylację - przy tej technologii takie rozwiązania nie są trudno dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałem na pomidorach przez dwa sezony, nie jest to łatwe zajęcie, jeżeli jednam masz jakieś pojęcie o tym co robisz to jesteś w stanie coś zarobić. Trzeba po prostu chcieć a efekty same przyjdą. Sporo zależy od tego na co się trafi, na jaką firmę i jakiego kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jakieś młode osoby szukają pracy w Holandii to polecam zajrzeć na tę stronę - abpraca.pl. Płacą dobrze, zapewniają dobre warunki pracy i w niektórych przypadkach możliwość rozwoju kariery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario1982
Witam poszukuje pracy w szklarni przy pomidorach posiadam doswiaczenie .może macie jakieś sprawdzone miejsca pracy.w zamian zapłace za dobrą oferte pracy.691-827-829

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario1982
mariioo.1982@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesuje mnie czy w szklarniach są pająki? Domyślam się, że tak, ale chodzi mi o ich ilość i wielkość. Czy ktoś, kto się ich boi nie da rady tam pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario1982
Pracowałem ponad rok i rzadko się zdarzyło żebym widział pająki,po prostu tam nie masz czasu na rozglądanie się za pająkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×