Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

"Po kontrowersyjnych podatkach od banków, firm telekomunikacyjnych, energetycznych i dystrybucji energii, węgierski rząd zapowiadał "podatek chipsowy" w połowie marca." I to pewnie nie jest ich ostatnie słowo!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co gamoniu?
chujów sto gienek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zwiales, ale moje pytanie jest nadal aktualne. Oczekuje odpowiedzi. I nie jestem "nasza"- tak moglbys pisac, gdybys nalezal do mojej spolecznosci, a ze wzgledu na Twoj mizerny "poziom" edukacji nie nalezales, nie nalezysz, i watpie byc mogl kiedys nalezec. Wysmiali sie z Ciebie tutaj juz tyle razy; nawet 2 Twoje zwolennikczki zostawily Cie na placu boju, bo wstyd sie z takim kims jak Ty identyfikowac- nawet na anonimowym forum pod pomaranczowym nickiem. Twoje wypowiedzi ze stron 46, 48 i 49 i odpowiadajace im posty o 18:44, 19:13 i 19:51 pokazaly, ze niestety ale na tym, co jest glownym tematem tego topicu KOMPLETNIE sie nie znasz. I lepiej dla Ciebie bedzie, jesli unikniesz dalszej kompromitacji ii po prostu sie uciszysz :D Wypowiedz pomaranczy z poprzedniej strony oraz pierwsza ze strony 52 byly skierowne pod Twoim adresem- :D :D :D bo widze, ze nawet tego nie zalapales :D Wiec lepiej przejdz do obejrzenia filmow, ktore zamiescilam dwie strony wczesniej, obejrzyj uwaznie, ustosunkuj sie. Moze sie czegos dowiesz. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wypowiedz pomaranczy z poprzedniej strony oraz pierwsza ze strony 52 byly skierowne pod Twoim adresem-" A naprawdę............ 20:06 [zgłoś do usunięcia] TO CO NAPIAŁAS JEST TAKIM NAPIAŁAS!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO CO NAPISAŁAS JEST TAKIM
A TA DALEJ SWOJE IDIOTYZMY OPOWIADA. CHŁOPAK OLAŁ JĄ A ONA CAŁY CZAS DO NIEGO PISZE. JEDNA Z POSTACI FILMOWYCH O TAKIEJ POWIEDZIAŁA BY: "GŁUPIA BZDZWIĄGŁA" TY mam dość takiego kraju NAPRAWDĘ NIE WIDZISZ TEGO ŻE NIE TYLKO SIĘ OSMIESZASZ ALE OŚMIESZASZ RÓWNIEŻ KORWINA MIKKIEGO. JAK MOZNA BYĆ TAKA NIEREFORMOWALNĄ OSOBĄ WYPISUJĄCA JAKIEŚ BZDURY SCIĄGNIETE Z BAJEK DLA OPÓŹNIONYCH DZIECI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Toba caps-lock nie rozmawiam, juz Ci napisalam, ze nie jestes partnerem do rozmowy na powazne tematy. Ja nie pisze do niego, tylko do ludzi podczytujacych, myslacych, chcacych zmian. Proponuje raz jeszcze obejrzec filmy z 50 strony. A nade wszystko czytac dokladnie moje posty. A skoro juz "mam pytanie do..." sie tutaj pojawil, to po prostu prosze o udzielenie odp na pytanie, od ktorego regularnie sie uchyla. Ot, wszystko. 22:58 [zgłoś do usunięcia] ten nie ma co robić znowu gada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe że dla "mam dość takiego kraju" wszyscy którzy są sceptyczni wobec idei Mikkiego, nie sa partnerami do dyskusji z pwodu braku wiedzy:D "TO CO NAPISAŁAS JEST TAKIM" ma oczywiście racje, bo takie bzdury jakie wypisuje "mam dość takiego kraju" nie tylko ją ośmieszaja ale również Mikkiego. Ciekawym jest również fakt, że "mam dość takiego kraju" "nie zauważyła" informacji o Orbanie, który jeszcze niedawni był wychwalany przez Mikkiego a teraz podnosi podatki i wprowadza nowe. To też dowód na bankructwo konserwatywnej prawicy. No ale po co zauważac coś czego widzieć się nie chce? Tylko że "nie zauważanie" nie spowoduje tego, że tej rzeczy nie ma. Nawet wprost przeciwnie. Z większą mocą można zauważyć kompromitacje. Ale jak ktoś lubi? :D "Proponuje raz jeszcze obejrzec filmy z 50 strony." I te propozycje ogladania propagandy w styli późnego komunizmu, też sa ośmieszające. Jak mozna nie widzieć, że to typowo partyjne manipulowanie faktami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy- tylko Ty jestes takim wyjatkiem. Do tego jako facet- jestes troche zalosny w tym wszystkim :O siedzisz tu pod kilkoma nickami (do czego sam sie przyznales), gdy skompromituje sie jeden, piszesz z drugiego (:D), nadto dzien w dzien, o kazdej porze dnia widze Cie tutaj :D Ja kiedy mam sesje, chodze na zajecia- nie mam nawet czasu, aby zagladac na kafe. Ty rzekoma majac swietnie prosperujaca firme, rodzine- siedzisz tu calymi dniami i nocami. Naprawde masz smutne i nudne zycie, dlatego tak kipi z Ciebie jad. Wspolczuje Ci. Ciekawym jest również fakt, że "mam dość takiego kraju" "nie zauważyła" informacji o Orbanie, który jeszcze niedawni był wychwalany przez Mikkiego a teraz podnosi podatki i wprowadza nowe. ---> moze ldatego, ze zrezygnowal z idei na rzecz populizmu, jak np Tusk? :D :D :D To tak, jakby wyrazac swoje zdziwienie, ze kosciol nie popiera tego, co wygaduje Kazimiera Szczuka- przeciez skonczyla KUL, wiec powinni stac za nia murem :D No ale po co zauważac coś czego widzieć się nie chce? Tylko że "nie zauważanie" nie spowoduje tego, że tej rzeczy nie ma. Nawet wprost przeciwnie. Z większą mocą można zauważyć kompromitacje. Ale jak ktoś lubi? ---> widze, ze w koncu dostrzegles swoj blad z poprzednich stron. Przez 3 kolejne strony zadawalam Ci pytanie, na ktore NIE UMIESZ odp, i nie odpowiadasz. teraz sytuacja zaczyna sie powtarzac. Dobrze, ze chociaz sam widzisz jak to o Tobie swiadczy. I te propozycje ogladania propagandy w styli późnego komunizmu, też sa ośmieszające. Jak mozna nie widzieć, że to typowo partyjne manipulowanie faktami? ---> to nie propaganda, tylko kanal wybitnego ekonomisty, BEZPARTYJNEGO, ktory dopiero niedawno poparl JKM. A juz wczesniej mowil i pisal o tym, gdzie zaprowadzi nas tak uprawiana polityka. Niestety, czesc liudzi nie wie o czym On mowi, bo sie na tym po prostu nie zna. I to tyle. Ja ide korzystac z zycia :) A Ty siedz tu dalej, zakladaj nowe nicki, pisz z kilku kont, krytykujac mnie. Nawet nie wiesz, ile mam radochy widzac, jak krecisz sie w miejscu jak baczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam dość takiego kraju" w dalszym ciągu usiłuje nie zauważyć mojego postu, który powtarzałem wielokrotnie a który warunkuje jakakolwiek wymianę zdań z mojej strony z tym indywiduum. To sposób (nie zauważanie) dość prymitywny, cechujący prostych ludzi, którym brakuje konceptu. No cóż.............:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje wypowiedzi ze stron 46, 48 i 49 i odpowiadajace im posty o 18:44, 19:13 i 19:51 pokazaly, ze niestety ale na tym, co jest glownym tematem tego topicu KOMPLETNIE sie nie znasz. Milego dnia :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie nie ma o czym dysku
no właśnie ty nie jesteś tą konkretną osobą więc opuść te progi proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie nie ma o czym dysku
dobra nie ma co do ciebie pisać bo i tak nie zrozumiesz, że jesteś tu niemile widziany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to forum publiczne
i dostępne dla wszystkich. chyba coś ci się pomyliło. załóz sobie prywatne forum to będziesz mogła takie teksty o kimś niemile widzianym, pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozna by o coś
normalnego pozwac? to przeciez brednie. chyba że chcecie zabić ich smiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nawet nie zaprzatajcie sobie nim glowy, pomaranczki :D To jest osoba niekompetentna do prowadzenia powaznych rozmow- siedzi tylko calymi dniami na forum kobiecym, jak widze na wielu tematach- i pod wieloma nickami. I przy okazji moje posty ze stron ktore zacytowales w przewazajacej mierze byly cytatami Twoich wypoiwiedzi, wiec to ze byly niedorzeczne nie ulega kwestii :P O cos normalnego pozwac??? rzeczywiscie- brak emerytury lub jej mizerna wysokosc za kilka lat to doprawdy- BETKA :D Ale chwileczke- przciez "MAMY JA ZAGWARANTOWANA" :D:D:D -PRZEZ PANSTWO ZADLUZONEGO BANKRUTA- nalezy dodac. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecja ci gwarantuje
emeryture? to zonk:O ale jesteś jeszcze młoda i może za naście lat grecja przestanie być bankrutem. czego ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taaaak, zapomnialam ze Polska jest najwiekszym potentatem w Europie, a moze nawet i na swiecie :classic_cool: Mamy ful kasy, zadnych dlugow, deficytow, a pojecie dlugu publicznego jest nam nieznane :D :D :D Ide, jednak w dzien jest tu troche wiecej madrzejszych ludzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie dlatego w dzień
jest więcej mądrzejszych bo ciebie nie ma.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ty znasz takie
słowa? uważaj żeby ci nie zaszkodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość takiego... A nie mówiłem, że nic z tego nie będzie :D Ich trzeba reedukować poprzez likwidacje partii na którą chcieliby głosować. Wówczas pomarudzą i się przyzwyczają, między innymi ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE RÓBCIE SOBIE Z NIEJ
JAJ! MŁODA, NAIWNA TO I OPOWIADA GŁUPOTY. NASŁUCHAŁA SIĘ CZY NACZYTAŁA BZDUR EMITOWANYCH GÓRNĄ WYPUSTKĄ CIAŁA (U INNYCH ZWANĄ GŁOWĄ) PRZEZ KORWINA MIKKE TO I TERAZ TE BZDURY BEZKRYTYCZNIE POWTARZA. PRAWDĄ JEST, ŻE TO SMUTNE. PRAWDĄ JEST, ŻE CZASAMI ŚMIESZNE. A ODBIERA NIE CZĘŚCI EMERYTUR EMERYTOM JEST I SMUTNE I ŚMIESZNE ZARAZEM. ALE APELUJĘ! OPANUJCIE SIE! TO MŁODA DUSZYCZKA, JESZCZE WIEDZĄ NIE NAPEŁNIONA, JEST JESZCZE TĄ SŁYNNĄ CZYSTĄ TABLICĄ (TABULA RAZA) I CZEKA NA WYPEŁNIENIE JEJ (PROSZĘ BEZ BŁĘDNYCH I NIEMORALNYCH SKOJARZEŃ!) WIADOMOŚCIAMI I NAUKAMI. TYLKO UWAGA!!!!! NIE NA RAZ WSZYSTKO BO SIĘ JEJ POMIESZA I MOŻE OPOWIADAĆ JESZCZE WIĘKSZE BREDNIE. POWOLI, POWOLI......... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klub poparcia JKM
tak brzmi tytuł tego topiku, a nie jak ośmieszyć autorkę, która w kulturalny sposób promuje JKM i chwała jej za to. Przecież coś z NASZĄ Polską gospodarką zrobić trzeba żeby nam się lepiej żyło, nie każdy do jasnej cholery chce dokładać się tylko i wyłącznie do koryta i nic w zamian nie otrzymywać. NIC. Polska ma istnieć dla Polaków, a nie Polacy dla Polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka się sama ośmiesza
nikt jej nawet pomagac nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klub poparcia JKM
niech zgadnę będziesz głosował na PO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jest wg ciebie
inne wyjście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×