Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

"---- mogę się mylić bo nie chce mi się sprawdzać z racji małego zasięgu dzisiaj, ale to chyba pisałeś pod innym nickiem - mam już dość... może ty mnie oświeć" Nawet gdybyś miała doskonały zasięg nie mogłabyć tego sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale możesz podac sposób w jaki sprawdzasz moje IP. ---> ale nie zrobie tego ;) To sama przyjemnosc widziec, pod iloma postami pisales juz na tym temacie :) miedzy innymi rano samemu gratulujac sobie wytrwalosci. Doprawy- CYMES!! ctrl+c ctrl+v ... znaczy to tyle że się powtarzasz ---> musisz wyrazac sie jasniej i precyzyjniej. Jak widzisz poziom rozmowcy odbiega mocno od Twojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"---> Kolejny przyklad Twojej NIEWIEDZY. Masz wybor miedzy ojczyzna a krajem gdzie pracujesz" Moja niewiedza polega na tym że wiem, że Białorusin czy Ukrainiec może być u siebie ubezpieczony ale to nic nie znaczy dla polskiego pracodawcy i polskiego prawa. To samo dotyczy Chińczyków czy Wietnamczyków. Mam już dośc prostowania głupot wypisywanych przez "mam dość takiego kraju":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się zabić?
shatyn powiedz mi, bo ty wszystko wiesz. jesteś taki mądry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"---> ale nie zrobie tego To sama przyjemnosc widziec, pod iloma postami pisales juz na tym temacie miedzy innymi rano samemu gratulujac sobie wytrwalosci. Doprawy- CYMES!!" No własnie.:O Gdybyś rzeczywiście widziała taką rzecz to wiedziałabyć również to że u mnie pracują trzy komputery i pisze z róznych. W zalezności przy którym zasiąde. A kazdy z nich ma inne IP wyjściowe bo router nie klonuje. Czyli udowodniłaś że nie znasz mojego IP i że to co wypisujesz jest tylko i wyłacznie kłamstwem. Ale żeby cię jeszcze bardziej zmartwić to musze dodać, że wczorajsze IP nie sa już dzisiejszymi. Znowu się wygłupiłaś. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że Białorusin czy Ukrainiec może być u siebie ubezpieczony ale to nic nie znaczy dla polskiego pracodawcy i polskiego prawa. ---> BLAD NR 3 :D Poczytaj :D :D :D jezu, gosciu, ale sie dzis skompromitowales :D Mam już dośc prostowania głupot wypisywanych przez "mam dość takiego kraju ---> wiec wlasnie dlatego zrob to, co jest Ci doradzane od kilku dni- opusc to zacne towarzystwo i znajdz forum, w ktorym poczujesz sie dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appealinggirl
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia na http://poznajdate.com i otrzymałam znów tę datę! (( Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wracam do swoich zajęc. Komputer przy którym pracuje obecnie jest nowuym komputerem który dopiero został złozony. A więc ma jeszcze inne IP. I po co takie głupoty opowiadać że widzisz moje IP? To już nawet nie jest żałosne:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie. Gdybyś rzeczywiście widziała taką rzecz to wiedziałabyć również to że u mnie pracują trzy komputery i pisze z róznych. W zalezności przy którym zasiąde. A kazdy z nich ma inne IP wyjściowe bo router nie klonuje. Czyli udowodniłaś że nie znasz mojego IP i że to co wypisujesz jest tylko i wyłacznie kłamstwem. Ale żeby cię jeszcze bardziej zmartwić to musze dodać, że wczorajsze IP nie sa już dzisiejszymi. Znowu się wygłupiłaś. ---> jestes jednak przeuroczy :D :D :D Widzisz chlopcze, w jakim miejscu sie znalazles???? Oszczedz sobie resztek honoru. A ja i tak wiem swoje :D :D :D i dobrze o tym wiesz :D ODPOWIEDZ NA PYTANIE: "Nie wiem gdzie meiszkasz, ale w wwa normalna i czesta rzecza jest, ze do pomocy przy prowadzeniu domu zatrudnia sie ukrainki. I nie znam ZADNEJ, ktora pracuje legalnie, wiec do buzdetu nie wplywa NIC. Po drugie- ubezpieczenia w ich ojczyznie sa tansze o ok 70%, wiec z cala pewnoscia ubezpiecza sie u siebie w kraju. CO TERAZ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się zabić?
nie odpowiedziałeś mi shatyn :O mogę się zabić czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbata Biedronka
a zabijaj sie tylko zostaw jak przykazał JP2 co zrobić z podrobami, co zostaną po tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do emerytur mam pytanie
ctrl+c ctrl+v ... znaczy to tyle że się powtarzasz ---> musisz wyrazac sie jasniej i precyzyjniej. Jak widzisz poziom rozmowcy odbiega mocno od Twojego przeczytam elementarz może mi się uda precyzyjniej wyrażać :) tak czy siak mimo jakiś tam obiekcji (np.emerytury) zamierzam głosować na Kongres Nowej Prawicy ponieważ mam nadzieję, że uda im się zdemaskować, a raczej oświecić Polaków i pokazać co się dzieje z ich kasą. Jest coraz więcej tematów na różnych forach na temat JKM, mam nadzieję, że dorastamy do tego by wziąć sprawy w swoje ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę pod czarnym
"Za parę-parenascie lat w Polsce będzie pracować bardzo wielu pracowników z takich krajów jak Ukraina, Białoruś, Chiny, Wietnam, itp itd. Oni będa dawali dochód narodowy czyli tez dochód budżetowy i dochód z ubezpieczeń. Podobnie jak m.in. Polacy teraz w Niemczech czy Anglii ." a ty: ""Nie wiem gdzie meiszkasz, ale w wwa normalna i czesta rzecza jest, ze do pomocy przy prowadzeniu domu zatrudnia sie ukrainki. I nie znam ZADNEJ, ktora pracuje legalnie, wiec do buzdetu nie wplywa NIC. Po drugie- ubezpieczenia w ich ojczyznie sa tansze o ok 70%, wiec z cala pewnoscia ubezpiecza sie u siebie w kraju. CO TERAZ?" Teraz trzeba zacząc się śmiac z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę pod czarnym
nie teraz a za parenascie lat. nie na czarno bo Polacy w Nieczech czy Angli pracują na biało. To porażające jaka jesteś żałosna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę pod czarnym
do..........Garbata Biedronka weź zacznij im tłumaczyć bo ja nie mam już czasu. z góry dziekuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio glosowalam na PO, potem na prezydenta wybieralam Bronka w obydwu turach. Sluchalam tych, ktorzy mowili " glos na korwina to glos stracony". I teraz chce odpokutowac udzielajac sie na forum takim, jak to :) I tez naklaniam kogo sie da. Poczytajcie o tym ekonomiscie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Rybiński Poparl wlasnie program gosp Kongresu Nowej Prawicy. Ale czym jest opinia profesora, w obliczu multi-eksperta pod 3 czarnymi nickami :D -i kilkoma pomaranczowymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę pod czarnym
"zamierzam głosować na Kongres Nowej Prawicy ponieważ mam nadzieję, że uda im się zdemaskować, a raczej oświecić Polaków i pokazać co się dzieje z ich kasą" Chetnie poczytam to oświecenie. A wiec zacznij tu a ja przy okazji przeczytam. Tylko konkretnie. Co i jak i skąd na to pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę pod czarnym
"Prof. Rybiński krytykował obecną ekipę rządzącą. Według niego premier Donald Tusk zadłuża Polskę w takim samym tempie jak Edward Gierek. - Zadłużanie tego drugiego skończyło się bankructwem kraju, zadłużanie premiera też może się tym skończyć - mówił." Tylko profespor "nie zauważył" że Gierek wydawał te pieniądze na konsumpcje plus kretynskie inwestycje (np huta katowice) czyli wywalał a współczesne kredyty idą w wi ększości na inwestycje i będa przynosić dochód. Bo to chyba taki profesor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się zabić?
ale ja się pytam Shatyna, a nie Ciebie garbata biedronko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę pod czarnym
oprócz słuchania trzeba też własnego myślenia. Tylko profespor "nie zauważył" że Gierek wydawał te pieniądze na konsumpcje plus kretynskie inwestycje (np huta katowice) czyli wywalał a współczesne kredyty idą w wi ększości na inwestycje i będa przynosić dochód. Bo to chyba taki profesor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się zabić?
Rybiński nie może się równać z Shatynem ! To jakiś absurd. Wiadomo nie od dziś, że Shatyn wie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wywalał a współczesne kredyty idą w wi ększości na inwestycje i będa przynosić dochód. TAAAAK. Najwieksza ostatnia inwestycja bylo wydanie 150mln na promowanie prezydencji w UE :D Swietnie zainwestowana kasa 🖐️ Bo to chyba taki profesor ---> ja wiem ze dla teatrologa profesor ekonomii to ostatni kretyn, ale jednak tytul profesorski na sgh (najlepszej dzis uczelni ekonomicznej w Pl, ktorej dyplomy sa honorowane na calym swiecie) jest pewnym gwarantem kwalifikacji (do tego partnerowanie w E&Y- taka firma konsultingowa z wielkiej czworki- wiesz o czum mowie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na czarno
wypowiedź profesora dotyczy polityki a nie finansów bo mówi o gierku i tusku a nie o celowości wydawania kredytów. czyli wypowiedx polityczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się zabić?
chyba zgłupiałam. pora się zabijać. tego kraju już nic nie uratuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem głupie tak jak
ten no żesz do k... nędzy nic facet nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pp niezalogowany
mam dość... Nie chce mi się logować. Ktoś się pode mnie podszywa, bo chyba nie zablokowałem jednej z możliwych wersji mojego nicku, ale to normalne, sam się prosiłem :D Wiesz, ja to raczej czarno widzę. Do wyborów pójdę, jak zawsze ale złudzeń to ja nie mam. Polecam Ci wywiad z Rymkiewiczem z Uważam Rze. On tam stawia tezę, może i nazbyt publicystyczną, pewnie ostrą, ale w moim przekonaniu nieoderwaną od rzeczywistości. Mianowicie uważa, że Polacy dzielą się na patriotów i kolaborantów i że jest to podział trwały występujący od ponad 300 lat. Kolaboranci nie wierzą w to, że Polak sam może się dobrze rządzić u siebie (patrz na wypowiedzi fanatycznych zwolenników UE spod znaku Gazety Wyborczej), więc chętnie składają swój los, oczywiście nie za darmo :D w ręce obcych mocarstw, nazywając to koniecznością dziejową (mniejsze zło Jaruzelskiego) wręcz patriotyzmem. Trzeba pamiętać, że taka argumentację stosowali Targowiczanie, otoczenie S.A. Poniatowskiego. Przecież to polskie sejmy zalegalizowały wszystkie rozbiory i ostateczną likwidację państwa. To jest fenomenalna sytuacja, gdy elita polityczna in gremio (bo jednak tych którzy się sprzeciwiali było za mało, byli za słabi) likwiduje własny kraj. I wcale mi nie chodzi tu wyłącznie o szczytne hasła, całą legendę patriotyczną, ale o prosty interes, że lepiej się samemu rządzić we własnym domu i własną kasę mieć dla siebie, niż za doraźne zyski z łapówek sprzedać własny kawałek ziemi. To się dzieje nadal. Zdrada trwa. Nie widzę jak temu można zaradzić. Idealnym rozwiązaniem byłby krach dotychczasowego systemu i wyzyskanie tego upadku dla wprowadzenia silnego państwa, opartego na wzorcach republikańskich, mocno osadzonego w tym co było dobre w polskiej tradycji politycznej. Takie państwo musiałoby się zmierzyć z silną wewnętrzną opozycją, finansowaną jak zwykle przez ościenne mocarstwa. To oznaczałoby, że starcie mogłoby mieć nawet po części charakter bezpośredni. Łatwo mogę sobie wyobrazić tarcia wewnątrz służb bezpieczeństwa, armii, gdzie jakaś patriotyczna część zwalczałaby przemocą tych, którzy siedzą po szyję w systemie układów postpeerelowskich. Naród musiałby dostać wyraźny sygnał, że za zdradę jest jedna kara. Było kiedyś takie hasło: a na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści. Oni powinni zawisnąć w roku 89/90. Wówczas nie byłoby tej potwornej schedy, która dławi Polskę i byłoby jasne, że Jaruzelski to nie patriota, tylko zdrajca. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wygłaszałby tych bredni o jego patriotyzmie, bo ukształtowano by poprzez metodę faktów dokonanych patriotyczną świadomość narodu. To jednak najprawdopodobniej się nie zdarzy, bo nie widać takich politycznych okoliczności. Krach niewątpliwie nastąpi ale wcale nie musi on oznaczać zmiany na lepsze, wręcz może być gorzej, bo Polska stanie się bardzo słaba i przestaną się bawić nasi sąsiedzi w grę pozorów, która jeszcze teraz się toczy. Dlatego macham ręką na JKM, liberalizm, bo bez suwerenności i tak nie ma możliwości dokonania takiego wyboru. Każda próba demontażu obecnego systemu zakończy się zrzuceniem polityków, którzy zechcą to zrobić ze stanowisk, jeśli nie będą bezwzględni i silni poparciem społecznym a JKM nie jest w stanie takiego poparcia zdobyć, bo aby je mieć, trzeba stosować to co się w dzisiejszym rozumieniu nazywa populizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli uważasz że
w roku 89/90 powinni wisieć komuniści. jesteś za wariantem rumuńskim czyli za trupami na ulicach, zrozpaczonych matkach, żonach. mężach, czołgach, przechwyceniu władzy przez chuliganów i bandytów, szturmu na tv i tym podobnych "przyjemnych' rzeczach. gratuluje. ja jednak wole nasz wariant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×