Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość gość
podaj link do tych 8,8% w zachodnich mediach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynik jest świetny powoli ludzie powoli....najważniejsze że euro.goowno.gender jednego opsrańca poległo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będą z grodzkim i biedronką żebrać pod biedronką :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mam nie wierzyć sondażom internetowym, to w takim razie wam też nie wierzę, bo przecież w tych sondażach głosowali internauci, tacy sami jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu ludzie w końcu ... jest jeszcze nie pięknie ale się teraz zacznie jazda i nagonka ja K***ina, torcik się starem układowi rooozpeeerdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wiemy tak naprawdę ile mamy w społeczeństwie tych kochających inaczej około 3,2% więc nie jest tak źle z tym Narodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mam nie wierzyć sondażom internetowym, to w takim razie wam też nie wierzę, bo przecież w tych sondażach głosowali internauci, tacy sami jak wy. ---> i tacy jak Ty, wiec ja Tobie nie wierze. Idź sobie stąd zakłamany człowieku. Muahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz się starajmy o wynik dwucyfrowy w przyszłorocznych parlamentarnych a pedało-feministki od palidurnia niech szczezną w zapomnieniu na etacikach za 1500 zł miesięcznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że na fundusz wyborczy partii można przekazać tylko 42 tys. zł (maksymalnie 25-krotność minimalnego wynagrodzenia) bo bym więcej dał na KNP! zresztą cały mój powiat obkleiłem z tej kasy plakatami jak nigdy, plakat na plakacie, na inne już miejsca nie było :D Mam nadzieje że kandydat na którego poszła ta kasa dostanie mandat do PE (Kostrzewa, kuj-pom), niedługo się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravo! Ja niestety nie agitowałam. Brak czasu :( wstyd mi teraz :( Ale ogromnie mnie cieszy nasz sukces! UPR, ONR potrafily sie zjednoczyc i isc razem pod szyldem RN. Mam nadzieje, ze sie polacza z KNP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unia Europejska umiera, a Rosja dynamicznie się rozwija - mówi Janusz K***in-Mikke, tłumacząc, dlaczego gospodarcza ekspansja Polski powinna być skierowana na Wschód. W wywiadzie dla RIA Nowosti polski polityk określa aneksję Krymu jako "zupełnie naturalną", opowiada się za federalizacją Ukrainy i twierdzi, że silne kręgi w USA dążą do wojny światowej. . GRATULUJĘ WYBORCOM!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dość takiego krraju
Do Ciebie wyzej: obejrzyj sobie maxa kolonke- putin czlowiek roku. Mysle, ze cos zaswita. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mam dość
Do Ciebie wyzej: obejrzyj sobie maxa kolonke- putin czlowiek roku. Mysle, ze cos zaswita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mam dość
Jak myslisz: dlaczego Bolesław Chrobry mial przydomek: WIELKI??? Bo robil w konia naszych sasiadow, i przylaczyl do Polski masę ziem. Jasne, ze odbywa sie to zawsze czyims kosztem (slabszego, glupszego), ale generalnie bilans dla Polski byl na plus, i uchodzi On za doskonalego władcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wstyd......toz to parodia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mam dość
Putin nie robi tego dla kasy- ma jej tyle, ze moze dostatnio zyc do konca swych dni, a jeszcze dla dzieci i wnukow zostanie. On robi to po prostu dla Rosji- ma na uwadze jej dobro i przyszlosc. Powiesz to samo o naszych politykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mam dość
Co nowsza wersja kafe, tym beznadziejniejsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korwin to zjebane gówno, które popiera lekką pedofilię a głosują na niego zakompleksione walikonie i kobiety z wypranym mózgiem. żałosne bydle i świr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy." p***b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZYM jest kobieta? "Kobieta jest istotą pośrednią– jeśli idzie o wagę, wzrost, sposób myślenia – między mężczyzną, a dzieckiem." oczywiście nie kim tylko czym bo to właśnośc mężczyzny, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ten świrus dopcha się do władzy, to to będzie gwóźdź do trumny tego kraju. nie wiem jak wy, ale ja stąd w*********m!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K.M. kolejny cwaniak który przy pomocy durnych wyborców dopchał się do koryta i będzie żył na koszt innych!!!Nie dziwię się że kto mądrzejszy opuszcza tę zieloną wyspę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez obrazy :) ale autor tego topiku ma problemy z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×