Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

1 I widzisz, tym się różnimy. Ja w mojej ambitnej profesji mam czas na kafe, a Ty musisz sprzątać korytarze 2 Dlatego z tą małą literą wypiżdżaj niedouku bez szacunku ---> 1; widzisz otulona co tak naprawde Twoja kolezanka sadzi o tych, ktorzy trudnia sie sprzataniem. Ma Cie za nic. 2 Otulona, nie pisz tez 'w/w' bo to blad, i nie dosc ze Twoja praca przekresla Cie w oczach musztardy, to jeszcze jestes niedoukiem i lepiej abys wypizdzala stad w podskokach :( :( :( Shatyn, Ty w temacie szacunku sie nie wypowiadaj, bo dales juz pokaz swoich mozliwosci wiele razy, i sorry ale raczej nikt tutaj o bycie kulturalnym Cie nie posadza :D Oczywiscie, mozecie dywagowac na temat mojej plci, wyksztalcenia, jego braku czy czegokolwiek innego. W koncu muscie sobie czyms wyplenic swojego ciekawe inaczej, zycie :D jak dla mnie mozecie mnie uwazac nawet za ufo, bez roznicy bo moj temat i tak nie jest kierowany do Was 🖐️ A o wieku pisze tutaj, bo to wprost nieprawdopodobne, by osoby rzekomo posiadajace dzieci, malzonkow i swietna prace- spedzaly tu najpierw caly dzien, a wracajac do domu nie poswiecaly czasu dzieciom, owym malzonkom czy chociazby nie sprzataly ani nie gotowaly, bo siedza do poznych h nocnych :D To sie po prostu kupy nie trzyma- albo sciemniacie, albo jestescie ludzmi nie do zycia :D Wracam do moich przyjemnosci.... :) Wroce jutro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo to?
spamujesz jej temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo to?
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo to?
ona i tak zgłosi twoje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektore chore
ja mogę pospamować z tobą chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektore chore
zawsze ten temat kojarzy mnie się z klubem poparcia palikota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramy w chińczyka
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne dojrzalej
zaloguj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona, Ty tez mi raz nie odp na pytanie odnoscnie plackow, minaowcie czy moge uzyc zwyklej goudy :O A Twojego pytania po prostu nie zauwazylam- ale po czesci odp na nie udzielilam w moim ostatnim poscie- pisze o wieku, bo ja mam duzo czasu, relatywanie malo juz zajec na uczelni- wiec moge tu sobie siedziec. Natomiast Wy- prawnicy i ogolnie ludzie z wyzszych sfer, np Shatyn- spedzacie tu cale dnie, dlatego wiek ktory deklarujecie jakos nie pasuje mi do Waszego gospodarowaia czasem, no ale co tam 🖐️ Nadto- Shatyn jako czlowiek po 50-tce nie ma bladego pojecia o ekonomii- uwaza, ze podnoszenie podatkow gdy pojawia sie dziura w budzecie jest koniecznoscia. Tymczasem ja, chociaz wlasie mam 22 lata wiem, ze Irlandia wyrosla na potege wlasnie poprzez kosmiczne ciecia podatkow- i kazdy kraj ktory odnotowal wzrost gosp zawdzieczal to wlasnie obnizeniu podatkow. Pytalam, jaka to szkola, ta, ktora On reprezentuje bo sorry- ale liberalizm to na pewno nie jest :O I do kogo to otulona, jakies brzydkie slowa? To o wypizdzaniu bylo cytatem z musztardy, wiec pretensje nie do mnie, ale kazala "wypizdzac nieukom"-czyli w jej ocenie tym, ktorzy robia bledy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze odnosnie do pytania pomaranczy- moja oferta odnosnie opiniii moderatorow co do tego, pod iloma nickami tu pisalam jest nadal aktualna. Zawsze pisze z jednego, czarnego- i niczego sie nie obawiam. Nich modka powie Wam ile posiadam na tym temacie czarnych kont, i pomaranczy- ale zgadzam sie na to pod warunkiem, ze i shatyn zgodzi sie na ujawnienie pod iloma pisal :D Otulona, Twoje ost posty zglaszam niestety do usuniecia, ale chyba nie masz mi tego za zle? :O Wracajac do tematu- ostatnio w sejmie odbylo sie jakies tam, glosowanie odnosnie Nergala- i co ???? Na sali zostaly same pisuary, natomiiast PRemier w cala PO opuscili sale przed glosowaniem :D Ciekawe dlaczego, skoro juz 2 osoby z kancelarii Prezydenta poparly Nergala, Premier nie chcial sie wypowiedziec w tym temacie. Prezciez deklaruje sie jako wolnosciowiec, wiec obecnosc Darskiego nie powinna mu jakos szczegolnie zawadzac. Dlaczego nie pwoedzial tego GLOSNO?????? I nie zadeklarowla swoich pogladow poprzez glosowanie???? Hmmmm? Czyzby bal sie utraty elektoratu konserwatywnego???? WLasnie- i o to chodzi. Mam wlasne zdanie, ale by nie stracic stolka zachowam je dla siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz zmienne IP, lub jeśli korzystasz z kilku dostępów do netu to Twoja deklaracja to ściema. Wiadomo, że panel kafe tego nie ogarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym kraju jest kilka ważniejszych spraw niż nieszczęsny Darski. A potęga Irlandii to zdaje się, iż spektakularnie pękła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kafe pisze z domu- wiec mam jeden ip. To shatyn pisal ze ma kilka po tym, jak odkrylam ze ma 2 czarne nicki i pisze z conajmniej 2 pomaranczy, gratulujac sobie wytrwalosci ;) Iftar, irlandie szlag trafil wlasnie po czasie, gdy zaczela podnosci podatki. Tymczasme mega wzrost gos odnotowala po ich drastycznym zmniejszeniu- to jest logiczne, bo ludziom szkoda czasu na kombinowanie i oszukiwanie na podatkach, gdy maja uiscic nieduza kwote. Poniewaz zostaje im wiecej w kieszeni- wiecej wdaja, wiec trzeba wiecej wyprodukowac, zatrudnic do tego celu wieksza ilosc ludzi wytwarzajacych i sprzedajacych dane dobro = wzrost gosp. Siedzieli w sejmie, wyszli przed glosowaniem. Przypominam, ze Premier i jego partia jako rzadzaca powinny dawac przyklad innym, i uczestniczyc w gosowaniach. To sa POPULISCI, i pewne rzeczy wola przemilczec w trosce, o swoje stolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potęga Irlandii pękła kiedy za rządzenie zabrali się socjaliści. Tak samo było w Hiszpanii, Nowej Zelandii, Chile czy Argentynie (tu nawet kilka razy, Argentyna była kiedyś w pierwszej 10-tce najbogatszych państw świata) itd., to stały scenariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze twierdzisz, iż piszesz z domu to jedno. Rzeczywistość to inna bajka. Zasada ograniczonego zaufania. Problem Darskiego to bicie piany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet pisząc z domu
mozna miec kilka IP. np neostrada po każdym logowaniu przydziela nowe. nie mogłas stwierdzić że shatyn pisze na pomarańczowo bo nie masz takich mozliwosci a więc nie kłam. shatyn nie ukrywał że ma kilka czarnych nicków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze bicie piany. Tylko dlaczego caly klub Po opuszcza nagle lawy sejmowe przed glosowaniem w tej sprawie? Wielbiciel ma racje. Pomysl na Irlandie byl boski- poz ajednym- oprocz olbrzymiego cieciu podatkow ktos wpadl na pomysl wprowadzenia olbrzymiego socjalu. W zwiazku z tym naplywalo mase obcokrajowoco- i tak, pierwsze co robili rejestrowlai sie w urzedach po to, by dostac zasilki. Pozniej mezowie pracowali, kobiety po jakims czasie zachodzily w ciaze- i kwota przyslugujacych im zasilkow przekraczala czesto ich dotychczasowe pensje. Naplynelo zbyt duzo ludnosci, z ktorej duzy % tylko po, by siedziec na owych zasilkach i korzystac z masy przywilejow. I tak, wiem na pewno, ze takl bylo, mam tam znajomych, poznalam niektorych ludzi i wiem, ze wlasnie w taki sposob zyli. Nie wszyscy rzecz jasna. Przypomne, ze wzrost gosp Irl jest powiazany z masa inwestorow zagranicznych, ktorych do zalozenia biznesu w Irl skusila podatek dochodowy w wysokosci chyba 11% :D Gdyby bylo tak, jak proponuje JKM- czyli zniesienie podatku dochodowego + zero socjalu = mielibysmy naprawde raj na ziemie. Dziwie sie, ze tego nie chcecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłas stwierdzić że shatyn pisze na pomarańczowo bo nie masz takich mozliwosci ----> ;) No to dupa. Nie udowodnie Wam. Ale checi mialam dobre. Zreszta na pomaranczowo w 99% pisza Ci, ktorzy mnie krytykuja. Pochwaly sa przewaznie na czarno, wiec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak zasilkow wszelakiej masci. Np zadnego becikowego- przeczytaj moj pierwszy post na tym temacie, dowiesz sie jak zyja ludzie, z ktorych zadne nie pracuje. Zacytuje tu moze klasyk "jezlei dajecie zasilki bezrobotnym, a kazecie placic podatki tym, ktorzy pracuja nie dziwcie sie, ze macie bezroocie". Wedlug JKM pomoca potrzebujacym powinny zajmowac sie Fundacje. Ludzie, ktorzy gospodaruja jednym kontem, i jakas okreslona kwota z wieksza rozwaga przyznaja pomoc, niz urzednik, ktory rozdziela "nie swoje"- na dodatek rzadko keidy jest z takich decyzji rozliczany. Efektem tego, jak podliczyli ekonomisci- w pOlsce 80% pomocy spolecznej dociera do osob, ktorym sie ona po prostu nie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynika z tego że pracownik
fundacji albo będzie włascicielem tego konta albo będzie zachowywał się jak pracownik socjalny który będzie przydzielał "nie swoje". zapotrzebowanie na zasiłki jest duże w skali kraju a wiec nie będzie mozliwości finansowania ich z darów. do tego będzie musiało właczyć się państwo a więc wrócimy do tego co jest. znakomity pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zapotrzebowanie na zasiłki jest duże w skali kraju ... To faktyczne czy to naciągane??? Dziewczyna ma w tej kwestii rację. Gro socjalu trafia do ludzi, którym po prostu nie chce się pracować. Tu MOPS da, tam Kosciół wysle dzieci na kolonię, a w domu TV jak z reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy takiej biedzie
jaka panuje to faktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko wlascicielem fundacji sa w przewazajacej mierze darczyncy- i tak kazda zlotowka jest ogladana 100 razy przed wydaniem. WIem, bo mialam okazje przygladac sie z bliska pracy fundacji- i zanim zostanie przyznana jakakolwiek pomoc- osoba ubiegajaca sie musi wiarygodnie udokumentowac swoja trudna sytuacje. Sadzisz, ze fundackja przyznalaby pieniadze, mieszkanie socjalne, darmowy opal i regulowala rachunki osoby, ktora przez cale swoje zycie mimo swietnego zdrowia przepracowala mniej niz 10 lat, jest alkoholikiem i z tego tez powodu zostal wyrzucony z koeljnych zakladow pracy? NIE. Zapewne uznaliby ze ta kasa przyda sie bardziej samotnej matce. Panstwo uwaza, ze nalezy sie jednemu i drugiemu. I ok- gdyby nas na to bylo stac- w porzadku. Ale wez pod uwage ze panstywo ZAPOZYCZA sie na przydzielanie tych zasilkow, utrzymujemy pijakow za kase, ktorej NIE MAMY, ktora POZYCZAMY. Wiec nie dziwie sie, ze skoro mamy tak myslacych obywateli- panstwo upada i bankrutuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biede mamy dlatego, bo panstwo zabiera nam polowe wypracowanych przez nas dochodow. gdybysmy nei musieli utrzymywac Mopsow i innych osrodkow pomocy- zostaloby nam wiecej kasy w kieszeni, i latwiej byloby sie podzielic z innymi. A nawet jezeli nie chcialbys wplacic kasy na fundacje- wydalbys ja w sklepie, i tu znowu- ktos w tym sklepie musi sptrezdawac, ktos wyprodukowac dobro, przygotowac do sprzedazy = czytaj- zatrudnic bezrobotnych. Tak to sie kreci :) Kolejny przyklad- czasem przychodzi do nas chlopak skosic trawe. Ma trzydziesci kilka lat, nie pracuje. Jego kuzynka pracuje w pomocy spol- dostal meiszkanie socjalne, dostaje chyba 300zl miesiecznie na jedzenie "bo jest biedny i nie ma pracy". Wiec pracuje sobie spokojnie na czarno, zarabia i smeije sie w twarz matkom, ktore msuza siedziec na kasie w biedronce za 1000 pare zl, by utrzymac swoje rodziny, i ktorym wstyd jest wyciagac reke po pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieda to pojęcie względne. Na mojej dzielnicy jest spacerniak tej biedoty. Piją za socjal właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i.... ja i ja i ja
10:53 [zgłoś do usunięcia] wielbiciel 70B Cały czas ma racje ------> też tak uważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×