Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Z CZEGO TO WYNIKA?

DLACZEGO JEDNI SĄ SZCZĘŚLIWI INNI NIE?

Polecane posty

Gość Z CZEGO TO WYNIKA?

Odkąd sięgam pamięcią jestem nieszczęśliwa. Od czego zależy nasz stan. Czy geny za to odpowiadają? Mowi się, że to my jesteśmy odpowiedzialni za to co dzieje się w naszym życiu. Owszem, zgadzam się ale każdy inaczej podchodzi do pojawiających sie problemow, nie sądze by mozna bylo to samemu wypracowac. Myśle, że za to odpowiadają geny. I o to pojawia się pytanie, dlaczego jedni są opytmistami, potrafią walczyc i są szczęśliwi a inni są pesymistami, szybko się załamują i uciekają od problemow. Na pewno mozna w jakims stopniu popracowac nad sobą ale nigdy nie osiągniemy ideału. Podobnie jest z geniuszami oni się po prostu rodzą, nie da się tego wypracowac. Nie potrafię się zmienic i nie mam juz sil na znoszenie tego cierpienia. Gdybym miala wybór, życ i byc nieszczęśliwą lub nie istniec wogole. Wybralabym tą drugą opcje, wiem, to okropne, co pisze ale jaki sens ma moje zycie? Przeciez ja tylko się męcze, to jest nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13830
Aby jedni mogli być lepsi, inni muszą być gorsi - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z CZEGO TO WYNIKA?
tak...pewnie zaraz mi napiszesz, zeby byla równowaga na Ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem szczęsliwa
:) Bardzo ci współczuję:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka,a
taka karma, musiałaś coś nabroić w poprzednim wcieleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z CZEGO TO WYNIKA?
to mile, że chociaż mi ktoś współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z CZEGO TO WYNIKA?
ciekawe co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka,a
oj nie wiem żartuję, uśmiechnij się i pomyśl sobie że inni mają gorzej a jak to ci nie pomoże to zacznij po prostu patrzeć inaczej na świat, zrób coś ze swoim zyciem zacznij je zmieniać jak Ci nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo zalezy od wiezi -z matka - zwlszcza w stanie prenatalnym...., podswiadomie na dzieci przenoszone bywaja leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z CZEGO TO WYNIKA?
ROR hmm...to ciekawe, bo ciągle mam takie wrażenie, ze własnie w tym pierwszym okresie życia moja mama nie poświęcała mi duzo uwagi, nie dlatego że nie chciala ale poważne klopoty rodzinne uniemożliwialy jej normalne funkcjonowanie, żyla w ciąglym stresie. I dlatego przez cale zycie czuje lęk, strach i ogolnie jestem zestresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc tak walsnie jest, podobnie z malym dzieckiem - latwo je "obciazyc" rozmnazac sie tu chce prawie kazda - a powinni wprowzdic egzaminy na rodzicielstwo bo to cos wiececj niz dwa razy szeroko rozlozyc nogi, w przypadku kobiet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata kibolica z Poznania
Trzeba mieć twarda dupę, ciasny rozumek, beztroskie dzieciństwo, kobieta najlepiej zeby miała braci którzy ja w życiu ustawią i jakoś leci. Wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srały muchy będzie wiosna
Z CZEGO TO WYNIKA? - niech cię wyje bią do afryki na rok. jak przeżyjesz i wrócisz do polski to będziesz niepoprawną optymistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z CZEGO TO WYNIKA?
całkiem możliwe...ale nikt mnie nie wyje... do Afryki, więc po co to "niech"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestembogiem
bo tak bóg chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestembogiem
bóg ma takie wielkie czerwone oczy i codziennie przychodzi do mojej izolatki mi dać po ryju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×