Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia z Opola

Bajkowy Ślub - znalazłam przykład

Polecane posty

trzeba mieć z głową żeby wrzucać swój ślub na youtube :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimo _wszystko
Piękny, fajnie, że pojawiają się śluby i wesela z klasą a nie wiejskie przytupanki tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sę nie podoba
to jakiś koszmar, w życiu nie chciała bym czegoś takiego, bo ślubem tego nazwać nie można, sama jestem panną młodą 2012 ale takiego czegoś NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7ujy6
Jezu jaka beznadzieja!!! a te chore tańce??!!! takie sztuczne, reżyserowane.... koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinedka
kilka rzeczy bylo fajnych, takie jak totalny luz, kareta, fajna sala, ale rzeczy typu: opaska we włosach, piersi na wierzchu czy te tańce to mnie się nie podobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkowy? Widać u nich spokój i miłość, ale poza tym wszystko to, co na standardowych weselach. Wspólne krojenie tortu, przygotowany pierwszy taniec, prosiak na tacy - wszystko popularne, tylko w oprawie ładnej sali weselnej. W tym filmiku najbardziej podoba mi się uśmiech panny młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma to co lubi, to mi przypominało trochę wesele stylizowane na amerykańską imprezę okolicznościową, ja tam wolałabym coś bardziej na luzie, bo to wszystko było takie wyreżyserowane. A sala naprawdę piękna. Ja sama się już rozglądam trochę, jeśli szukacie ładnej sali która sprostałaby waszym oczekiwaniom polecam serwis www.gdziewesele.pl. Znajdziecie tam bazę sal weselnych, restauracji i hoteli z całej Polski, wraz ze zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma to co lubi, to mi przypominało trochę wesele stylizowane na amerykańską imprezę okolicznościową, ja tam wolałabym coś bardziej na luzie, bo to wszystko było takie wyreżyserowane. A sala naprawdę piękna. Ja sama się już rozglądam trochę, jeśli szukacie ładnej sali która sprostałaby waszym oczekiwaniom polecam serwis www.gdziewesele.pl. Znajdziecie tam bazę sal weselnych, restauracji i hoteli z całej Polski, wraz ze zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tandeta
wyjebała rozlazłe cycki jak krowa na polu w kościele :O widziałam od nich już wcześniej kilka kawałków i jakoś nie podchodzi mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaaaaa
slub fajny i wygladaja na fajna pare...ale jakby na to nie patrzec raczej malo kto ma tyle kasy na slub. Poza tym zauwazcie, ze u nich sa sami znajomi, brak ciotek, stryjkow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaaktycznie
Fajny filmik, wyglądali super Mi się bardzo podobał ich luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
Hmmm...gdzie tu ta bajkowość? Pojechali karocą - często spotykane rozwiązanie, a cała reszta dosyć zwyczajna (może z wyjatkiem popisów tanecznych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolo 700 dolarow
z tego co na necie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej sukienka to moja chyba wym
Tylko 700$???? Widzialam na allegro uzywana, z dziura :D za 1200zl, kup teraz 1500zl, wiec myslalam, ze kolo 3,4 tysiecy zl. Mnie sie bardziej podoba jednak ta: http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=37.marisa ale sa bardzo podobne, tylko jak ktos ma duzy biust to ta pierwsza nie bedzie zbyt dobrze wygladac (tak, jak bylo w przypadku PM z filmu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia piekna
suknia cudownaaaa! inna a nie taka jaka ma 99% panien mlodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątek z wizażu??
mnie sie podoba jak wygląda Panna Młoda, a tak to ślub jak ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wymarzony slub to na motorach gdzies na plazy , zadnego wesela , po prostu impreza gdzies pod golym niebiem , a potem wyjazd z tego wesela , a z tylu brzeczace puszki i napis jakis smieszny, ale to moje marzenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub i wesele rzeczywiście bajkowe... ale ciekawe ile musiało kosztować :D Osobiście jednak inaczej sobie wyobrażam mój ślub i wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slub jak slub
sympatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjgj
i na co slub w kosciele jak pewnie nauk KK nie przesttrzegaja po ch...te sluby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia 27
Rzeczywiście ładny. Fajna i ładna z nich para. Widać że kasy na ślub nie żałowali bo raczej wszystko super wyglądało. Od razu widać że para młoda ma zmysł estetyczny. Tak, Panna Młoda to cudnie wyglądała. Super szczupła linia, ładna suknia a nie ulana beza z kółkiem na dupie. Ja tez się zdecyduję na taką suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikiczaka
haha dobre :D masa kasy? wypożyczenie karocy nie kosztuje krocie a sala jak sala widać tam masę tiulu który też mega drogi nie jest tylko światłami przy 1 tańcu poświecili i tyle. Przesadzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×