Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinky reggae

Gdybyście mieli jedno..

Polecane posty

Gość Anonimowa123456789101112131415
Chcialabym nie miec raka skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaleść fajnego chłopaka, ideał ale takich niema :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka87123eeeeerrr
Chcialabym aby moj chlopak przestal mnie oklamywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moge jeszcze jedno? To będzie takie, żeby nigdy nie znac ludzi, przez których teraz mi zle. Amen. Z tym, że to nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciał żeby na świecie zapanował pokój :) albo żeby nie było głodu znikło cierpienie. :O macie jedno życzenie, a myslicie tylko o sobie. Taka moc by sie zmarnowała. samolubne dranie z was :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowieniaaaaaaaaaa
nieśmiertelność, wiek zatrzymany w granicach 25 lat. co sie z tym wiąże regeneracja przy skaleczeniach , brak chorób i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wie
"chce miec jeszcze 100 zyczeń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowieniaaaaaaaaaa
no i najlepiej zaczac zyc od sredniowiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to!!
czy ja podpadam pod to 70%? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowieniaaaaaaaaaa
albo posiadanie mocy uzdrawiania chorych. pomyslcie zachodzicie do szpitala na oddzial dzieciecy i leczycie wszystkie dzieci chore na białaczke czy cos. to by było zajebiste. takie wlasnie mialbym zyczenie. najpierw wyleczyl bym wszystkie dzieci, od tych zarobionych bral bym kase ile sie da milion. jak bym wyleczyl wszystkich za zarobione pieniadze wybudowal bym mase studni w afryce czy gdzies, gdzie ludzie nie maja co pic czy jesc. to by było naprawde cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe by było spotkać dżina, mieć jedno życzenie i życzyć sobie kolejnych 100 :D albo sam w sobie mieć moc zyczenia sobie wszystkiego :) jesteście nie odpowiedzialni, jak coś to ja dostanę takie życzenie, bo wy byście wszystko spierdolili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delta wenus
zeby miec 100 zyczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jeszcze raz nie! chciałabym zostać monarchą tego świata przywróciłabym zasadę oko za oko, i 70% tak czy tak bym skazała na coś nieprzyzwoitego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam innego życzenia poza
tym że chciałabym być zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że wraz z nieśmiertelnością musiałaby nastać bezpłodność, chociaz jak człowiek nieśmiertelny to niemusi przecież jesć :P może tez mieszkać w kosmosie bo nie musi oddychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowieniaaaaaaaaaa
mysle ze wyszla by lipa, jak by ktos powiedzial dzinowi ze chce 100 zyczen. penwie za kare dzina by uwolniło bo on se kiedys tak zarzyczyl a was by zamkneło w butelce. pazery !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to!! czy ja podpadam pod to 70%? jeśli szanujesz zwierzęta i pomagasz słabszym to ocaliłabym cię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijany :O zapomnij, Ty nigdy nie dostaniesz takiego życzenia. Taka moc na pewno nie zostanie powierzona osobie zapatrzonej we własne dobro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky :D piszesz jakby te życzenia były realne (: a poza tym, to dla ludzkiego dobra (: wyeliminowałabym zło i tak nie zrozumiesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to napisałeś (: stworzyłabym nową monarchię, której jak widać wyobrazić sobie nie możesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym zostać monarchą tego świata"" monarcha=grzanie twojego wielkiego :classic_cool: dupska w pałacu :D to streść mi jak by to miało wyglądać, sory że nie potrafie wejść Ci do głowy i wiedzieć co masz na myśli od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×