Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kursant

Kurs stylizacji paznokci Wrocław Akademia Supreme

Polecane posty

Gość a _skąd _jesteś
No na pewno nie zostawię pracy dla kursu, bo nikt za mnie rachunków nie zapłaci ani na jedzenie mi nie da.. Muszę tak się zorganizować, aby to pogodzić, albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znanianka
Jesteś między młotem, a kowadłem - trudna sytuacja. Sama nie wiem co bym zrobiła. Chyba faktycznie lepiej będzie rozłożyć szkolenia na dłuższy okres. W New Nails mają tryb open, więc dopasowaliby godziny nauki pod ciebie. Najpierw jednak musisz się zdecydować na dojazdy. Bez decyzji nie mamy o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimerka k.
Po stylizacji paznokcia można znaleźć pracę, ale tylko wtedy, gdy faktycznie się na tym znacie. Na początek wystarczą szkolenia zawodowe, ale to czego się nauczycie, trzeba wkuwać. Ćwiczenia, klientki, sztuczne paznokcie... Musicie stworzyć własny styl, który będzie potrafił zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a _skąd _jesteś
Mam swój styl, bo to że szukam kursu nie oznacza, że jestem zielona. Po prostu studia, później poszukiwania pracy- nigdy nie było mnie stać na zapłacenie sobie za dobry kurs. Mogłam iść na tani, ale czy jest sens. Oczywiście paznokcie robię sobie i najbliższym (sami chcieli). Z zamiłowania jestem artystką i potrafię naprawdę fajne rzeczy zrobić na paznokciu. Pomyślałam, że może kiedyś udami się z tego zrobić dodatkowe źródło zarobków w połączeniu z zainteresowaniem i pasją. Na około jest pełno Pań robiących tipsy. Jednej to idzie lepiej, a drugiej gorzej (kiedyś mi babka takie szpony zrobiła, że musiałam coś z nimi zrobić i od tego się zaczęło). Ja jestem, a właściwie staram się być perfekcjonistką we wszystkim, co robię. Albo coś robię na 100% albo wcale. Uważam, że to mogłoby być coś dla mnie poza zawodem, a czy uda mi się to ogarnąć łącznie z pracą to się okaże;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina jarocka
A stać cię na zapłacenie za kilka lat studiów? Studia są w Polsce darmowe jedynie na papierze. Kurs wychodzi znacznie taniej - wydajesz pewną sumę tylko jeden raz, a później już wszystko, w 100% uzależnione jest od ciebie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_na_pewno
Może i lepiej, ale czy na pewno? Czy ktokolwiek znalazł przyzwoite zatrudnienie po samych szkoleniach? Bez papierka ze studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijenda
Dla babki która prowadzi salon kosmetyczny nie liczy się papier ze studiów, tylko to co potrafisz samodzielnie wykonać. Tak więc znaczenie mają twoje umiejętności. Sama znalazłam pracę po zawodowej stylizacji paznokcia w New nails. Wprawdzie na pół etatu, ale rozwijam się dalej i powinnam wkrótce rozpocząć wykonywanie kolejnych zabiegów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akashaaa18
Ja polecam Europejską Akademię Szkoleniową Aleksandry Góreckiej www.akademia-szkoleniowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijenda
Polecenie to trochę zbyt mało - napisz konkret dlaczego? Dla mnie największym plusem nauki w New Nails było to, że faktycznie po tych szkoleniach znalazłam pracę. Całe szkolenie było zgodne z oczekiwaniami, ale gdybym nie znalazła w ten sposób zatrudnienia, to wtedy w zasadzie nie byłoby żadnej wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta barska
Również w ten sposób uczyłam się stylizacji paznokcia, podobnie zresztą jak moje koleżanki po studiach. Śmieszą mnie dziewczyny, które siedziały przez kilka lat na studiach podologicznych, po czym trafiły do nas do salonu, i muszą się dopiero ode mnie uczyć. Pamiętajcie - najważniejsza zawsze jest praktyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia jet.
Czyli chcesz mi powiedzieć, że po studiach człowiek ma dokładnie to samo co po jakimś tam szkoleniu? Troszeczkę to nie do wiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipoa
te kursy w new nails to jedne wielkie naciaganie idiotek sama wydalam kase i mialam pelno problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
dlatego ja dla odmiany polece wam kurs stylizacji paznokci w goworku, pracuje sie na profesjonalnych kosmetykow i prowadzacy nie maja lekcewazecego podejscia ;p takze tam mozecie isc bez wahania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczna misia
kilka moich koleżanek skusiło się własnie na ten kurs w new nails i też opowiadały, że to straszna lipa. ja jestem po szkoleniu w Perfect Glamour we Wrocku (manicure i pedicure) - bardzo kameralnie i fachowo, przyjemna atmosfera, no i rzeczywiście nauczyłam się sporo nowego, choć ogólnie to zawsze bawiłam się w malowanie pazurków. no, ale teraz mogę powiedzieć, że jestem prawdziwą profesjonalistką ;) a na kurs poszłam, bo znajoma kosmetyczka powiedziała, że szuka kogoś do salonu, więc stwierdziłam, że czemu nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata11
Dziewczyny, no zapisujecie się na kursy z Groupona albo telekursy z Allegro za 1/10 ceny to nie myślcie że nie wiadomo co dostaniecie. Ja byłam na kursie Manicure i Stylizacji Paznokci w ASP (kosztował mnie 1100 zł) i mam program opanowany perfect, zaświadczenie menowskie, certyfikat i (obecnie) klientki. Na miejscu super dziewczyny w grupie, świetna instruktorka, fajny standard i multum kosmetyków - lakiery i żele się lały litrami :). Mogłam sobie wybrać coś tańszego, może i 2x tańszego, ale pytałam znajomych i kierowałam się ich opinią, kurs poleciła mi koleżanka. Tanie znaczy drogie. Tutaj macie stronkę ASP: www.asp.edu.pl - ze swojej strony gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna-kursantka
Jestem po szkoleniu miesięcznym w Akademi Supreme Zdecydowanie polecam baardzo miła i przyjazna atmosfera. Pani Kasia jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą :) Zabiegi wykonywane były na wczesniej umówionych modelkach z profesjonalnym sprzętem :) Wszystkie narzędzia przed użyciem były dezynfekowane . Czysto i schludnie w salonie . JEszcze raz serdecznie polcam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka234
Czysto i schludnie jakoś ciężko mi w to uwierzyć.TAM JEDYNE CO TRZEBA ZROBIĆ TO NASŁAĆ SANEPID I NIECH SPRAWDZI DATY WAŻNOŚCI PRODUKTÓW.Pani Rabiej nie odbuduje się już straconej pozycji i zlej opinii choćby nie wiadomo co. Byłam tam na 2 kursach paznokci i masażu i powiem dramat P.Rabiej jest bardzo wyniosła chyba że się jej dobrze zapłaci to będzie w d**ę właziła a za grosz po co ma się zdzierać.Więcej opinii negatywnych niź pozytywnych a to o czymś świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z kursów przeprowadzonych przez Diamonds - makijażu, wizażu i paznokci :) teraz najbliższy startuje 25.09.2013 we wrocławiu, to jest och strona jak chcecie zobaczyć :) http://www.kursy.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha77777
Byłam na kursie stylizacji paznokcie w novej - we Wrocku. Mają siedzibę przy samym rynku. Najważniejsze - fajnie wyposażone pracownie, wszystko robiłyśmy na miejscu. Trenerka bardzo otwarta na nasze pomysły - nawet po szkoleniu mogłyśmy się z nią kontaktować. Trenerka więc profesjonalna! I bardzo kreatywna. Fajna atmosfera na szkoleniu, do dzisiaj utrzymujemy z dziewczynami kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha5555
O supreme juz coś czytałam.. też nie za bardzo pochlebne opinie.. Byłam za to kiedyś na szkoleniu w novej (robiłam tam technika usług kosmetycznych i dodatkowo chciałam kurs) Cenowo rewelacja. 30 godzin kursu i płaciłam ok 400 zł. Na wyposażeniu wszystko. Na miejscu. Jak ktoś jest z Wrocka to super lokalizacja, zaraz przy rynku. Trenerka była super. Bardzo pomocna i otwarta na nasze potrzeby. Później nawet częścią grupy zapisałyśmy się na drugi kurs w Novej - dietetyka, też było suuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam na kursie zdobień w szalonych pilnikach, mniej znana firma, szkolenia indywidualne ale to ile się tam nauczyłam bije na głowy inne firmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursy kosmetyczne

Szanowni Państwo,

Plus Edukacja Wrocław zaprasza na profesjonalny kurs: przedłużania i zagęszczenia rzęs metoda 1:1,  2:1, 3:1, oraz aplikacja rzęs metoda 2D, 3D

Nasze kursy rozpoczną się w grudniu 2019 r.

Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego też kursy odbywają się pod czujnym okiem naszej wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, cieszącej się wieloletnim  doświadczeniem w dziedzinie zarówno medycyny estetycznej jak i kosmetologi. 

Wszelkie szczegóły wraz z cennikiem znajdziecie Państwo na naszym  FB Wrocław  ZAPRASZAMY

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×