Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podaj Dalej

A taka zabawa ;D

Polecane posty

Gość niezaspokojona koteczka @
Witam :)🖐️ spacer ale po lesie :) ranny ptaszek to tak 5.00 nawet w dni wolne i święta -10 st.:) imprezowicz czy domator ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlapa i deszcz ranny patszek to o 5 w dni wolne i sw 7 :) juz raczej domatorka odwaga cywilna czy raczej nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
raczej tak, ale do pewnych granic tylko czy wtedy to będzie odwaga ?nie wiem zima, późne popołudnie, zbyt wcześnie by spać zbyt późno by prać :D co robisz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerkowa pomarańczowa
Kotka jestem pod wrażeniem :-p :D A KLAPS- wsio ryba ,byle by piekło i to nie raz:-p raczej rasowy tchórz ...prowokuje i uciekam;-) Twój fetysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj fetysz, nie mam pojecia co wybrac bo jest tego troche ? sexic sie mozna a nawet trzeba o 4 :) o 5 kapiel + kawa skrzydelko czy nozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tu tez Cie ktos potrzebuje :) na drugie, mieso i warzywa, zero sosu, cialo od pasa w dol czy od pasa w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to milo :P to zalezy od okolicznosci, czasami ten 5 min jest ostrzejszy od tego 1h, ale i taki 25 min z gra wstepna mizianiem i kiedy jest czas na kazda pieszczote smakuje wyjatkowo.. jesli mialabym wybrac to dzis wybieram taki 5 min ostry spontan, piersi czy twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut to troche za malo jak dla mnie ale jako szybki numerek na zachete to owszem :) I jedno i drugie jakos oddzielic nie potrafie. Losowanie kazdy spisuje na kilku kartkach jaki seks chce dzis i wrzuca do pojemnika idziesz na to ? w ciemno zgadzasz sie czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy? tzn kto? partner i ja? - oczywiscie ze ide, jesli nie jest to cos czego nie trawie :) ognisko znajomi i nagle kto wyskakuje z zabawa w butelke, grasz czy wychodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy spisuje kilka propozycji . Moze tam sie znajdowac nawet pewna fantazja skrywana gdzies w duszy itp. ale wczesniej tez mozna okreslic jakas zasade. Gra w butelke , swietna zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie bylo gra w butelke :) wymiana partnerow? Jak juz przystaje na "calowanko" to wymian partnerow zdecydowanie NIE dla mnie, nie umialabym na oczach partnera.. i patrzec jak on kogos.. Zdecydowanie NIE Twoja fantazja taka w skali 1-3, nr 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aale ja wlasnie chce uslyszec ten nr 2 :) prysznic :) masz ostatnie 24 h zycia co robisz szalonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna umylem kuchenke a pokretel nie :D ale ze mnie gapa . Opisac , hmm sprobuje alesam nie wiem . Ostatnie 24 g. rozdaje wszystko biednym ,przepraszam wszystkich znajomych jesli krzywde wyrzadzilem kiedys i kupuje bilet na samolot . Seks ,czy kiedys zagralas jakas role dla partnera bo prosil lub sama chcialas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokretel NIE ??? - fakt gapa z Ciebie Nie nie gralam bo nie prosil, ale pytal czy moze to.. i tamto co zdziwilo Cie najbardziej w "takiej prosbie lozkowej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej mnie zdziwilo to ze mozna miec taka prosbe , przeciez to jasne jak slonce a chodzilo o to ze chciala byc na gorze ,podobno przedtem trafiala na facetow ktorzy nie bardzo chcieli . Seks w czasie okresu czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko i wylacznie ze stalym partnerem :) jak wolisz by kobieta byla na gorze czy na dole? tylko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie :) zachowujesz w pamieci tel lub na poczcie czyjes slowa ktore sa piekne lub bardzo bola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×