Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podaj Dalej

A taka zabawa ;D

Polecane posty

Gość Ja ja ja i ja
mam rozumieć, że musi to być naturalny kolor? czy może farbowany rudzielec zaspokoi, chociaż w małym stopniu, tą fantazję? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi być to naturalny kolor. Samo myślenie o tym delikatnie mnie nakręca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta wieczorowa pora
Znajomy z internetu zaprasza Cie na spotkanie co Ty ns to?:-)moz e byc tez znajoma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musi byc cos co sie robi fajne.. przyjemne juz na etapie netu.... wtedy oczywiscie bym na taka propozycje przystał.. choc jak znam zycie kobieta pierwsza nie wyjdzie z takową.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta wieczorowa pora
Sa odwazne kobiety:-) Gdzie zaproponowalbys takie spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies przytulne miejsce gdzie można spokojnie napić się kawy... pogadać... sppkojnie popatrzec sobie w oczy jak bys sie ubrała na taka randke :) ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta wieczorowa pora
kokieteryjnie aczkolwiek wygodnie Po spotkaniu spacer i pierwszy pocalunek?czy raczej powsciagliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta wieczorowa pora
W co bys sie ubral i czy uzyl bys jakiegos specjalnego zapachu?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby pierwsze chwile.. minuty miały "to cos".. to chyba ciezko by było sie powstyrzmac od pocałunków., tulenia.. .. spacer jak najbardziej.. z najawiększą przyjemnoscią.. seks na pierwszej randce,.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta wieczorowa pora
Sex na 1spotkaniu odpada @bede wieczorem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubrał bym się swobodnie i męsko. Zapach - co powiesz na le male j.p. gaultier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tos teraz Złodziejko dała pytanie.. i co ja mam odpowiedzieć.. :). kochałbym jak brata :). cholera trudne to.. bo wchodzą w gre uczucia.. ale chba jednak by mnie cos dreczyło.. a nie jestem nawet lekko bi.. nic.. a swiadomosc ze to był facet by mnie rozwalała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy spokojnie akceptujesz uklady K+K.. ja niestety nie bardzo M+M.. ale chyba jestem less bo mnie kobiety kręcą :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety ogolnie to piekne twory natury.. i patrzenie na nie.. czy samo wyobrazenie powoduje, ze to jest ładny widok i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
W odpowiedzi na pytanie Zlodziejki- znam osobe ktora byla kobieta a jest mezczyzna.Znamy sie z chwil "kobieccego ciala "i teraz sobie to wyobrazilam-nie moglabym Zwykla znajomosc tak,natomiast zwiazek,sex z taka osoba nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Wracam do spotkania;)-Nic nie zaiskrzylo-internet bardzo przekolorowal obraz osoby ze szklanego ekranu ).Fakty okazaly sie inne i osoba zupelnie jakby nie ta sama co zrobisz?Uciekasz po 5 minutach,nie podchodzisz obserwujac z daleka,czy dyplomatycznie prowadzisz rozmowe i dziekujesz na koniec?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle że skoro net sprawił ze ta osoba mnie soba zaintereosowałalub oboje sie soba zainteresowalismy.. mysle że nie same walory wzrokowe maja w takim przypadku znaczenie... byc moze okazałoby sie ze nie zagra nic poza tym ze mamy jakies fajne wspomnienia a kontaktów netowych.. ale na pewno nie uciekam.. nie udaje idioty.. odbijam piłeczke.. bo pytanie interesujace....słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Podchodze i rozmawiam -tak samo swobodnie i interesujaco jak przez net:) Nigdy nie skreslam nikogo,zanim osobiscie nie poznam ...jesli na koniec spotkania nadal atmosfera bedzie "jalowa"proponuje znajomosc "kawowa";)bywa,ze z kims swietnie sie rozmawia ale nie podnieca nas ...wiec dlaczegoz by nie powiekszyc grona znajomych ;) Zakladamy,ze iskrzy jak diabli:Dogniki w oczach i kolatanie serca ...nie wspominajac o gesiej skorce przy kazdym dotyku ............mamy przed soba jedna jedyna noc po juz nigdy sie nie zobaczymy ...proponujesz lozko?-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jak iskrzy.. i obie strony mają świadomość tej unikalnej jedynej chwili to trzeba cos proponować ? to sie staje tak oczywiste z każdą chwilą... iskrzenie, gesia skóra.. i jeszcze przy tym wiele innych czynników. odmawiasz w takiej sytuacji "bo to pierwsza randka"...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Na to pytanie odpowiem tak-umysl i rozwaga podpowiadaja by odmowic a cialo i ochota pewnie by mnie bardzo kusily;),jesli Kusiciel bylby przekonujacy w swoim dzialaniu -mysle,ze nie mialo by to znaczenia iz pierwsza i ostatnia...poplynelabym tym okretem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Budzac sie rano-po upojnej nocy,pelnej wspanialych doznan ,w lozku na moim miejscu lezy karteczka"Jestes Wspanialy (pieczatka beda moje usta odcisniete szminka;) Bedziesz mnie szukal?Zapomnisz?Wspomnisz czasami?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomne czasami i bede szukał :). ale mam czujny sen,, nie uda Jej sie wymknąc bezszelestnie :D... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Gdzie podziala sie reszta szanownego towarzystwa? Prosze -wychodzi na to,ze mam najwiecej pytan:D Internet -rozmawiamy na czacie,gadu mailu itd...umawiamy sie i nagle na spotkaniu okazuje sie,ze jestem Twoja sasiadka...jak sie zachowasz?wycofasz?siadamy i smiejemy sie z siebie?czerwienimy sie po "erotycznej czesci naszych wyznan?a moze jeszcze inaczej?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×