Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podaj Dalej

A taka zabawa ;D

Polecane posty

cechy wew - cwaniactwo, typ figo fago, cechy zew - flejowaty stroj, uroda czy inteligencja? tylko jedno czyli ladna ale glupia i pasztek ale bystra :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D... mysle ze jesli chcesz powaznie o tym porozmawiac to nie jest to odpowiednie miejsce :) Tak - :) czekolada w tabliczce czy w na goraco w kubku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej NIE- chyba ze kosmiczna grypa raz do ruku :) wiec na tych zakupach poprosze o taka czekolade :) sok malinowy do herbaty czy miod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
sok malinowy :) ja mam pełną lodówkę także zapraszam :D kobieta ubrana w koronki, falbanki itp czy na gładko(chodzi o ubiór na co dzień )?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Tak, ale bardzo krotko, bo zaraz ide jezdzic na rowerze. Wiec pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Dzisiaj mialbym ochote na ostro z jakas nieznajoma. Golilas juz faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Od czasu do czasu, mam kolezanke w pracy. Jak jestesmy w podrozach sluzbowych to bierzemy pokoj dwoosobowy. Potepiasz facetow ktorzy chodza do burdelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie! Plusem jest to ze jest swiadomy tego czego "chce" i umie to realizowac, minus ze dojrzaly facet nie ma przy sobie kobiety z ktora bedzie realizowal zdrowe wspolne potrzeby.. Byles w takim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Bylem. Nie jestem w stalym zwiazku. Lubie babki z piercingiem na cipce. Zrobilabys sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys moze? dzis jestem na to za "stara" tzn szukam innych sposobow by odplywac nie koniecznie zmieniajac swoje cialo, raczej poznajac je :) fantazja erotyczna, co masz w glowie czego jeszcze nie realizowales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Paris Hilton robi mi loda. A twoja fantazja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre :D :D :D Sex z nieznajomym, szybko zwiezle i na temat, bez zbednych slow, ale namietnosc porzadanie i pragnienie KOSMICZNE takie uderzenie pioruna :) ilosc partnerek 1 (1-10) 2 (10-20) 3(20-30) ...itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Pozycja od tylu. Promykk - czy ty rzeczywiscie taka porzadna? Cale zycie tylko z jednym penisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, niestety NIE z jednym :P nr "1" to nie byla liczba a raczej przedzial 1 (1-10) ale porzadnie to sie dzieje, nic nie odwalam i nic byle jak :) ale kolo 1 "lezalam" Zdziwiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Nie zdziwiony, mysle ze niedlugo do 2 dobiRobilem sobie czasem zdjecia nago. Jak myslisz - pokazac jakies tutaj na forum? Nie potrzebuje zeby mnie ktos ocenial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
do 2 dobijesz. SORRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
dobry :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz? UUU.. wiesz mam tez takie fotki ale raczej tylko dla mnie no moze jeszcze dla ktos kto je robil, jesli mnie pytasz to moje zdanie brzmi NIE - takie tanie ogladanie, ale jesli sprawi Tobie to taka przyjemnosc ze ktos oglada Cie w takim "stroju" to wrzucaj, moim zdaniem osoby ktore to robie maja kompleksy i chca uslyszec opinie innych ale to tylko moje zdanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×