Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podaj Dalej

A taka zabawa ;D

Polecane posty

Gość Kobieta wieczorowa pora
Jesli juz trojkaty to wybralabym dwoch facetow(wole zdecydowanie duety )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golę... no tak ja tez wole duety :). wiec jesli juz to 2k :) kobieta.. dlaczego odpowedziałas dwuznacznie :).. zabawa nie przewiduje :). ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
hmmm zabawa przewiduje nie tylko dotykanie;) Pytania mnie wciagnely jak diabli;)i za chwilke polnoc:D Jakbys mnie opisal?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiechnięta, w poczuciem humoru, ciekawa innych. otwarta .. z niezapomnianym biustem jak Ty mnie bys opisała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suplement do pytania powyzej :) ale mowa była o "po łapkach" za chec dotykania (ogromną poniekąd). :). ale nie samym dotykaniem czlowiek zyje wiec w pakiecie jeszcze inne przyjemne doznania :).. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Pogodny wesoly inteligentny jak narazie wierny;)facet z charakterkiem,ciekawy kobiet i dobrze czujacy sie w ich towarzystwie;)majacy talent pisarski ;) o ktorym mam nadzieje nie da zapomniec:) Bedziesz mial specjalna promocje po znajomosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Wypada odpoczac przed kolejnym dniem spytek;) musze znikac :) Zapomnisz o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Nie zapomne o Tobie;) moze nawet pogladze po pleckacch we snie;) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a całkiem fajnie sie spało ... przyznaje :) jesli pytanie do mnie było kierowane. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie byłem pewny, bo tutaj jeszcze parę osób sie udzielało.. :) ale skoro do mnie to dobrze. znaczy, że nie wyskoczyłem jak ten filip z konopi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MC kilka powodów.. zbliza sie grypa..., dałes z siebie duzo na siłowni..., ciezko pracowałes..;) złodziejka: a Ty tak bezkarnie kradniesz te dusze ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że niby ja coś kradnę...?? ;) aaa nic mi o tym nie wiadomo.. a juz tym bardziej procederze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde, wygląda na to że zostałem przyłapany na gorącym uczynku... pójdę siedzieć.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaki są dowody, że skradłem, to tylko poszlaki i przypuszczenia. oczekuję przedstawienia konkretnych zarzutów... ;) czy poszkodowana zgłasza skargę.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odsiadka byłaby miła, ale pod warunkiem, że skradziona dusza zostanie umieszczona w jednej celi ze mną a tak to mordęga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proces poszlakowy jest jak najbardziej dopuszczalny w polskim prawie karnym :classic_cool: teraz zastanawiam się, czy potrzebuję kawy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to prawda.. do chwili az sama poszkodowana nie potwierdzi faktu utraty swej duszy nie ma mowy o akcie kradzieży :) Poprosimy zatem poszkodowaną na salę rozpraw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×