Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podaj Dalej

A taka zabawa ;D

Polecane posty

nie ma zlituj, to poważna sprawa, wymagająca sporego nakładu pracy, to i tak preferencyjna stawka jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że poszkodowana ma opory przed wejściem na salę... utkwiła na korytarzu, chyba trzeba będzie doprowadzić siłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jakoś się obronie bez pomocy prawnika ... zresztą, nadal zarzuty są palcem po wodzie pisane i nie ma żadnych przesłanek... coś czuje, że oskarżenie nie ma podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każesz mi sie postarać.. ?? mam coś ukraść znowu.. ?? ooo nie jakkolwiek to zabrzmi jeden łup mi wystarczy :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym skradł poduszkę i kołderkę :( ej, a mam pytanie - komuś się nie chce tak bardzo jak mi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak pójdę siedzieć... skoro już sprawa się rypła ... to przyznaje sie... wyciągnąłem dłonie by skraść... nie wiem czy prosić o łagodny wymiar kary, ale wiem że warto było... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
szanowni Kafereianie czyżby brakowało wam pytań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igtam przecież zadajemy pytania bez przerwy tylko teraz padają te "miedzy wierszami" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytań to ja mam masę, ale raczej nie w temacie, bo pewnie o przepisach regulujących kwestie zwolnienia ze stanowiska funkcjonariusza Służby Więziennej nikt ze mną nie pogada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się chce bardzo zaglądnąć w... duszę pewnej ponoć skradzionej duszy. Złodziejko masz jakieś pomysły (doświadczenie) jak tego dokonać? Ty to pewnie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajronie.. przepisy regulujące kwestie zwolnienia funkcjonariusza SW nie są mi znane. przykro mi :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak też myślałem, że dyskusja się nie rozwinie :D ok, to teraz zadam pytanie zgodne z tematem zrobiliście kiedyś coś tak głupiego (w sensie seksualnym), że po dziś dzień na samą myśl palicie się ze wstydu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Złodziejko... a Ty od początku twierdzisz, ze skradłem a ja wyraźnie widzę, że owa dusza, to jeszcze nawet w zasięgu moim nie jest i dopiero..byc może.. się odda... oddalam wniosek, czyn nie nosi przesłanek przestępstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron... no nic takiego nie mam w pamięci... nic zupełnie. ale odświeżam pytanie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×