Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kornelk_a

jaki syrop najlepszy na mokry kaszel?

Polecane posty

Gość gość
wiecie co, ja go postanowiłam przetestować na sobie i jestem zadowolona. Mi naprawdę szybko pomógł. Reklama czy nie, jeśli ma mi pomóc to dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno dziecku musiałam podawać fosidal, bo lekarz podejrzewał, że może się wdać zapalenie oskrzeli. Zadziałał dobrze i szybko kaszel synkowi minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowapanterka
U nas za to sprawdza się Dicotuss Baby. Podaje go zarówno przy mokrym jak i suchym kaszlu i nic złego napisać o nim nie mogę. Wcześniej za każdym razem kaszel kończył się antybiotykiem jednak odkąd stosujemy ten syrop już nawet lekarza nie odwiedzamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania005
@RóżowaPanterka - mam takie samo zdanie o Dicotuss Baby. Zawsze miałam problem z rozróżnieniem rodzaju kaszlu u dziecka i dlatego zaczęłam stosować ten prawoślazowy syrop. Sprawdza się bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mokry kaszel u nas się najlepiej sprawdza fosidal. Lubię z niego korzystać, ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych syropów hamuje chorobę, żeby nie zeszła na dolne drogi oddechowe, a nie tylko maskuje objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki fosidalowi niedawno moje dziecko się uchroniło przed antybiotykami. Bardzo długo męczył go kaszel i wyglądało na to, że wywiązało się zapalenie oskrzeli, ale jak zaczęłam podawać fosidal, to kaszel odpuścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie tak jak u dziewczyn wcześniej Dicotuss się sprawdza. Pijemy wszyscy w domu i każdemu pomaga na oba rodzaje kaszlu. jak dla nas najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak któreś z dzieci zaczyna mi kasłać, to daję fosidal, bo hamuje chorobę w zalążku i kaszel wtedy nie ciągnie się tygodniami po przeziębieniu, tylko naprawdę szybko mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milexica
Ja na kaszel mokry (zarówno u siebie jak i u dziecka) najczęściej stosuję Mucosolvan. Lek dostępny jest w różnych postaciach - syrop dla dzieci, dla dorosłych, kapsułki więc można wybrać coś dla siebie. Zobacz tu - http://www.mucosolvan.pl/products/chesty-cough Wg mnie chyba najlepiej pomaga odkrztuszać wydzielinę. Niemniej jednak, jak to tak długo trwa, to warto się pokazać lekarzowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo skuteczny na kaszel jest fosidal, bo działa przeciwzapalnie i nie ogranicza się wyłącznie do maskowania objawów, ale leczy przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przeczytać poniższy artykuł, świetny domowe lekarstwo na mokry kaszel :D mi i mojemu dziecku zawsze pomoga! viid.me/qaf8sc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też najchętniej sięgam po fosidal, kiedy moje dziecko kaszle, bo nie ogranicza się do łagodzenia objawów, ale leczy przyczynę kaszlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu stoi Sanity Simple. Łatwo spakować, jest dość mały, także można to wszystko schować gdzieś do szafki, czy szuflady, nie ma problemów. Dobra alternatywa dla tych rozbudowanych i często bardzo hałaśliwych inhalatorów których jest w sprzedaży bardzo dużo. Co do zastosowania to można przy dowolnej terapii korzystać – górne, środkowe i dolne drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mokry kaszel to najlepszy jest fosidal. Ułatwia odkrztuszanie, a ponieważ jest przeciwzapalny, to błyskawicznie też hamuje chorobę, żeby nie zeszła na dolne drogi oddechowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olija553
Ja bym doradzała inhalator Sanity Simple. Wielofunkcyjny, można leczyć się z przeziębienia ale równie dobrze sprawdzi się też przy zaawansowanej terapii astmy. U nas w domu to bardziej dzieciom się inhalacja przydaje, bo mam dwóch alergików, ale sama też czasami na nadwyrężone gardło taką łagodzącą inhalację sobie przeprowadzę i efekt jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zamiast syropu dostałam ostatnio od pediatry benodil do wziewnego stosowania, bo synek bardzo się męczył z kaszlem. Jestem pod wrażeniem, jak lek szybko zadziałał. Po pierwszej nebulizacji była już poprawa, a potem to już z górki. Syropami to bym taki kaszel z miesiąc leczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas dobrze się sprawdził syrop fosidal przy mokrym kaszlu. Działa przeciwzapalnie, więc nie tylko łagodzi objawy, ale powstrzymuje chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najskuteczniejszym syropem jest fosidal, bo ma tę przewagę nad innymi syropami, że nie działa tylko na objawy, ale co najważniejsze hamuje infekcję i nie dopuszcza, żeby zajęła dolne drogi oddechowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myslicie o flegaminie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flegsmina najlepszy syrop dla mojego dziecka. 3 dni i po kaszlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Flegamina, mucosolvan, ACC Classic, Tussi Pico, Sol Baby Tussi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasami sama robię syrop z cebuli, ale korzystam też z przeciwzapalnego fosidalu, bo dobrze hamuje infekcje, żeby nie zeszła na dolne drogi oddechowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze nigdy nie robiłam syropu z cebuli - muszę kiedyś spróbować, bo już parę osób mi mówiło, że skuteczny jest. Za to fosidal używam przy każdej infekcji i uważam, że bardzo skutecznie hamuje choróbsko i łagodzi ataki kaszlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie baby UE zakazala syropow n'a kaszel, wiec trzeba je w Polce upchnac. Kaszel jest naturalna obrona organizmu i jesli trwa ok 7 dni bez goraczki to nie ma sie czym przejmowac. Poic dziecko zeby wydzielina sie rozrzedzala. Jesli jest goraczka t'm biegiem do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czermonka
A czy ktoś słyszał o lekarstwie takim jak Sambucol Extra Strong? Na jakimś blogu o nim czytałem i sporo osób sobie chwali, a kaszel mi po prostu spać nie daje czy ktoś stosował ten lek i może coś o nim napisać? Czy warto go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimuska

Ja mam zaufanie do syropu sambucol, w składzie ma witaminę C ale i ekstrakt z czarnego bzu, skład ma sprawdzony poza tym jest obecny na polskim rynku od wielu lat, a skutecznosc potwierdzona badaniami:) dlatego mam do niego zaufanie bo zwyczajnie działa no i można go podawać nawet maluchom od 6 miesiąca życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×