Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmeczona mmuska

36tc jestem wielkim słoniem wszystko nie boli i chce juz urodzic

Polecane posty

Gość zmeczona mmuska

Jestem coraz bardziej zestresowana zblizajacym sie porodem, zmeczona cala ciaza, a do tego mam taka hustawke nastrojow ,ze caly czas kluce sie z mezem... ktoras jeszcze chce sie wyzalic?????zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczona mmuska
czuje sie taka nieporadna ,rozne rzeczy wypadaja mi z rak i nie mam sily sie po nie schylic.... poce się jak świnka przy tych temperaturach;( naprawde chcialabym juz urodzic i miec to malenstwo przy piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczona mmuska
dokladnie, zrobienie najprostszej czynnosci, to jak wyzwanie w dodatku obnizyl mi sie brzuch i chodze sikac dokladnie co 40 -50minut niezaleznie w dzien czy w nocy...wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe co bys zrobila na moim
miejscu? Jestemw 33tc bardzo duzy brzuch , dziecko w nim kopiace mnie po zebrach do tego synek 2 letni ktory nie spi w dzien - budzi sie o 6 a idzie spac o 20.30 i ma mnooooostwo neispozytej energii. Nie moge sie w ciagu dnia polozyc bo kto mi bedzie dzieca pilnowal. I powiedz mi co mam zrobic??? Chcialabym byc w Twojej sytuacji gzdie pewnie lezysz i pierdzisz + jeszcze narzekasz. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ale jaja
ja jestem w 39tc i to dopiero masakra. skurcze przepowiadajace mecza mnie w dzien i w nocy. maly kopie, ze az sie plakac chce, czuje sie gruba i poce sie tak samo jak swinia (przytylam 14kg) nie chodze normalnie tylko czlapie a wejscie po schodach to wyczyn. sapie jak lokomotywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczona mmuska
do kolezanki powyzej, przykro mi ,ze nie masz nikogo do pomocy przy malym dziecku i jeszcze do tego koncowka ciazy, ale to ze tobie jest ciezko wcaly nie oznacza, ze nam jest lzej, do 30 tygodnia pracowalam i dopiero teraz moge polezec z nogami w gorze, ale wcale nie odbywa sie to tak czesto jakby tobie sie wydawalo. Mnie maly w suie po zebrach nie kopie,ale strasznie uciska mi pecherz, czasem czuje normalnie jakby ktos mi wbijal szpilke w cewke moczowa.wwrrrr co do chodzenia po schodach cale szczesnie mieszkam na parterze, bo jakbym miala jeszcze sie wspinac z takim brzuszyskiem to chyba zwariuje.. nie mam zadnych skurczy lydek czy cos, ale ostatnio strasznie puchna mi stopy...a w dloniach to w obraczce nie chodze chyba od 5 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam na początku sierpnia i pod koniec tak napuchłam, że stopy ledwo w buty mi się mieściły.. :) Chodzenie w ciąży latem to jeszcze nic. Połóg podczas upałów to jest koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczona mmuska
co ty mowisz:) chcesz nas wykończyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
Ja jestem w 31 tygodniu, a czuje się jak bym była w 40.Przytyłam już 15 kg masakra!cały czas muszę się pokładać, a jeszcze 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadfagfvdsaeffv
Ja w 34 tygodniu jestem i mam to samo. Z jednej strony chciałabym już urodzic i miec synka przy sobie a z drugiej jeszcze jedne zakupy paru drobiazgów mnie czekają. toksyczne babsko ----> dlaczego połóg w upał jest koszmarem? Przeraziłaś mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×