Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Grzeslaw

Czy facet może chodzić w spódnicy?

Polecane posty

Gość strikemaster
Co Ty k..wa wiesz o harleyowcach? Chyba zapomniaiałeś, że ja jestem metalowcem, a to dość pokrewna grupa. Np moją ulubioną knajpę właśnie harleyowiec prowadzi. No i sobie pogrywasz. Przywaliłbym Ci znacznie mocniej, tylko wiem, ze to wszystko z Twoich obsesji dresowych wynika, przerabialiśmy to już na kilku forach. -- Strony kiltowe: http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem :-) sorry:( harley, metall, skóra i kilt:-) chciałem napisać wcześniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Nieuki zdarzają się w każdej grupie społecznej. Mniej więcej po równo się rozłożyli. A kilt wg. mnie (i nie tylko) wyjątkowo dobrze pasuje do takich długowłosych gości w ramoneskach. To idealny strój dla metalowego wojownika. :) -- Strony kiltowe: http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy tamten harleyowiec, nie każdy motocykl to harley, pamiętaj, że są inne moto grupy w Polsce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100% tego co myśle.
Grzeslaw tak naprawnie bardzo niewiele wie na jaki kolwiek temat :classic_cool:. Dla niego każdy mężczyzna który nie przejawia zainteresowania pończochami i spódnicami do dresiarz i wieśniak. To transwestyta, który wciąż udaje że nim nie jest. Ale czy mmężczyzna w damskich pończochach i pasie, nie jest transem?????? :o Otóż, jest nim. On tłumaczy sobie że każda osoba która tak go nazwie, to komunista w " pożółkłych kalesonach" etc. To nie jest mężczyzna do inteligentnej dyskusji, jak widać wyżej dla niego dresiarz to to samo co facet na motorze, mąż chpodzący w garniaku itp. Żal mi go, bo jest bardzo ograniczony w tym co obrał za swój cel, i to doprowadza go tylko do samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100% tego co myśle.
Sam widzisz, nie potrafisz w inteligentny sposób odnieść sie do mojego posta, wiem, wiem nie potrafisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentny nie ukrywa się za pomarańczą, a z nimi nie zwyklem rozmawiać bo nie są dla mnie stroną do dyskusji, bo nie wiem z kim dyskutuje, bo jak na razie zostałem tylko obrażony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100% tego co myśle.
Przepraszam, ale czy ty pisząc na czarno podpisujesz sie imieniem i nazwiskiem? :) heh, jesteś tak samo anonimowy jak ja, no pomyśl może uda ci się sklecić 2 inteligentne zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnodike jeśli rzeczywiście ten post o 17, 40 to strikemaster, a nie jego podszyw to nie pozostało mi nic innego jak przestać pisać i zgłosić topik do usunięcia, bo ja nie zamierzałem polemizować nad tym (z niewiadomo kim), że jestem ćwierćinteligentem, ale widzę, że strikemaster to potwierdził, i jeszcze mi bezczelnie wmawia fochy , a tym samym pisanie moje niema tu sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strikemaster nie jestem desperatem, jak również nie jestem nieszczęśliwy, a chodzę w pończochach bo lubię i w żadnym wypadku nie udaje kobiety co mnie się bezczelnie wciska, a nawet to, że mam sukienki i szpilki, a topik i tak zgłosze do usunięcia, bo on nie miał być o moim rzekomym transie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
"strikemaster nie jestem desperatem, jak również nie jestem nieszczęśliwy, a chodzę w pończochach bo lubię i w żadnym wypadku nie udaje kobiety co mnie się bezczelnie wciska, " Nie twierdzę, że jesteś desperatem, twierdzę, że masz jakiś rodzaj obsesji, skoro goście jeżdżący na motorach Ci się z dresami kojarzą. Jak też napisałem, nie mam zamiaru się nad Tobą pastwić, nic złego mi nie robisz, nie mam ku temu powodu. I przychylam się do głosu Arnodike, wróćmy do tematów kiltowych, pończochy zostaw sobie na inne wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Nie wiem, czy zgłoszenie do usunięcia w czymś pomoże, takiej władzy chyba na Kafe nie masz? Tak się składa, że podejmując tego typu tematy musisz się liczyć z atakami na siebie, miałeś co do tego jakieś wątpliwości? Obrażanie się nic tu nie da, albo się obronisz, albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Grzesław, wracając do Ciebie, oberwałeś, bo sobie na to załużyłeś. Deklarowałeś się, ze sobie kilt kupisz, po czym, jak Ci podlinkowałem całkiem zajefajny kilt, stwierdzasz, że jednak nie. Jak Cie w tym układzie traktować poważnie? -- Strony kiltowe: http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:40 [zgłoś do usunięcia] strikemaster W większości się z Tobą zgadzam, gość ma obsesje z dresami, kazał mi zakładać kalesony i strzelił focha. Nie chce mi się nad nim pastwić, na dość nieszczęśliwego człowieka, groźny też nie jest. O ile nie postanowi dopasować tych swoich pończoch do kiltu, wtedy się może zrobić groźny, będzie kilciarzom wiochę robił. -- Strony kiltowe: http:// strikemaster.blog.interia.pl/ ten post do tej pory mi przeszkadza, nie nogę jego pominąć w przeciwieństwie do nieznanej mi pomarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
"ten post do tej pory mi przeszkadza, nie nogę jego pominąć w przeciwieństwie do nieznanej mi pomarańczy " To po co nazywałeś rockersów dresiarzami? Obraziłeś wielu ludzi, do tego w kółko o tych dresach piszesz, to nie jest zdrowe, chyba przyznasz? Należało Ci się, może na przyszłość będziesz bardziej uważał na słowa. -- Strony kiltowe: http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tamten moto coś tam nie widzę by miał coś wspólnego z ruchem harleyowskim po za nickiem, który tu bardzo różne nazwy przybiera, bo gdyby on był metalowcem, to by nigdy nie szkalował kiltu, bo naprawdę jest bardzo wielu użytkownikom kafe nie związanych w Waszym ruchem i takich bzdetów nie napisze, a wiesz mi o kiltcie to na wielu topikach wspominałem i kończyło się jak kupisz kilt to przyślij fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
"Bo tamten moto coś tam nie widzę by miał coś wspólnego z ruchem harleyowskim" Tego nie wiem, kilku "szlifierzy" też znam, również są metalami. Poza tym wiem, że kilt przez większość jest bardzo dobrze przyjmowany, szczególnie dotyczy to reakcji kobiet. Tylko trzeba ten kilt mie. Miałeś dużo czasu, by kase nazbierać, wiosna, jak i Dzień Św. Patryka nie powinny być dla Ciebie zaskoczeniem, nadchodzą zgodnie z planem. Teraz wychodzi na to, ze kombinujesz, co prowadzi do utraty Twojej wiarygodności. -- Strony kiltowe: http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motorocker
Grzesław tu napisał "po co się wdawać w dyskusję z dresiarzem", no od dresiarstwa to ja jestem bardzo daleki. Jestem metalowcem, słucham heavy metalu z lat 80-tych, chodzę w skórze ramonesce, dżinsach i kowbojkach i z "plezerą". I kto tu popisuje się ignorancją ? W tekście o zwyczajach noszenia spodni i sukni opierałem się głównie na historii ubioru słowian wczesnośredniowiecznych gdzie zasadniczą różnicą między ubierem męskim były spódnie/suknie u kobiet i coś w rodzaju nogawic/spodni u mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motorocker
A poza tym przeciętny dresiarz raczej by nie pisał o historii, słowianach, celtach, Rzymie itp. tylko zwyzywał by Was od pedałów czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motorocker
I jeszcze się odniosę do wypiowiedzi że "dresiarze to tacy polscy harleyowcy". Rzeczywiście dresiarstwo to zjawisko rdzennie polskie ale pojawiło się dopiero w latach 90-tych a prawdziwy "bum" był na początku XXI w. około 2001,2002 r. Wcześniej w latach 80-tych i wczesnych 90-tych (też w Polsce) dominowali punkowcy, metalowcy, rockersi itp. Zarówno wśród porządnych ludzi jak i wśród łobuzerstwa i zadymiarzy. Polska była bardzo rockowym krajem, to tutaj był Jarocin, tu była Metalmania w Katowicach, tu było S'thrash'ydło w Ciechanowie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
"W tekście o zwyczajach noszenia spodni i sukni opierałem się głównie na historii ubioru słowian wczesnośredniowiecznych gdzie zasadniczą różnicą między ubierem męskim były spódnie/suknie u kobiet i coś w rodzaju nogawic/spodni u mężczyzn. " WIęc po co generalizowałeś? Trzeba było zaznaczyc, ze chodzi Ci wyłącznie o Słowian wczesnośredniowiecznych. A niższe warstwy społeczne i tak w Polsce chodziły w sukmanach niezależnie od płci. Co do wierności tradycjom, i tak nie jesteś im wierny, nie chodzisz w nogawicach ani kontuszach. Nosisz ubrania, które nawet nie mają polskich nazw, czasem tylko spolszczone. DLaczego nie kilt, skoro jest wygodniejszy i praktyczniejszy od spodni? -- Strony kiltowe: http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
"Polska była bardzo rockowym krajem, to tutaj był Jarocin, tu była Metalmania w Katowicach, tu było S'thrash'ydło w Ciechanowie itp." A teraz z polskich festiwali już tylko Brutal Assault pozostał. Trochę się w kraju pozmieniało. -- Strony kiltowe: http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham trochę puncrocka, metalu, hardrocka, także ta muzyka jest mi znana, ale nie będę zagłębiał się w historię tej muzyki czy ubiorów, co wcale nie znaczy, że jestem ćwierć inteligentem jak strikemaster zdążył mi wytknąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
"co wcale nie znaczy, że jestem ćwierć inteligentem jak strikemaster zdążył mi wytknąć" Jakiś cytat na poparcie tego śmiałego oskarżenia? Grzesław, nie zachowuj się jak desperat, nie nazywaj wszystkich dresiarzami, nie obrażaj ludzi, nie obrażaj się, gdy ktoś Ci coś na forum wytyka, nie generalizuj, spróbuj nauczyć się dyskutować z ludźmi, którzy się z Tobą nie zgadzają, bo mają prawo się nie zgadzać, Polska to wolny kraj. WIem, ze to długa lista życzeń ale jej stosowanie bardzo by Ci się przydało. -- Strony kiltowe: http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się dyskutować z kimś, kto mnie poniża, a taki był cel tej, której przyznałes rację, bo ja nie miałem zamiaru z nia dyskutować, kiedy mnie skierowała na leczenie, bo trans to jest choroba, a ja jej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×