Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Grzeslaw

Czy facet może chodzić w spódnicy?

Polecane posty

Gość strikemaster
Grzesław, zauważyłeś, ze artykuł jest z 2009 roku? Może zauważyłeś też, ze nic się od tego czasu nie stało? Nikt tego nie sprzedaje i nie będzie sprzedawał (pomijając fakt, że ta kiecka jest niewygodna i niepraktyczna), bo nie po to projektanci takie dziwa wymyslają. Kupiłeś w końcu ten kilt czy czekasz, aż Amerykanie z Herculesa na spadochronie zrzucą na Polskę modę na męskie spódniczki? -- Strony kiltowe: http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Witam serdecznie. Chodzących w kiltach i innych spódnicach. Każda próba czegoś nowego jest ważna, nawet z przed 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Problem w tym, że to nie była żadna próba. jakiś projektant chciał, by o nim artykuły na portalach powstały, dlatego pokazał to wdzianko. Nikt jednak nie zakładał, ze będzie ono sprzedawane. Tak jest w przypadku męskich spódnic od dawna i ta praktyka w najblizszych latach nie ulegnie zmianie. Nie masz co na to liczyć. Chcesz wygody, kupujesz kilt, nie chcesz, lazisz w spodniach i czekasz aż Amerykanie z tego Herculesa Ci coś zrzucą, mogę Ci dopowiedzieć, ze nie zrzucą. Aha, i ciesz się, ze w Polsce mieszkasz, bo w USA kilciarze mają dużo gorzej, w Polsce przynajmniej ten strój jest przez społeczeństwo akcepowany (w czasie wolny, do pracy musiałby się trochę spopularyzować, gdzies juz napisałem, ze jak 0,5 % meżczyzn w Polsce będzie od czasu do czasu w kiltach chodziło, to ja, jako jednostka krmąbrna i buntownicza, przyjdę w kilcie do pracy). -- Kiltowa rewolucja trwa: http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Strikemaster szwajcarka projektantka Sandra Kuratle prowadzi sprzedaż męskich spódnic inna sprawa, że są drogie, ale kogo stać to może kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Sru Tru, kumpli szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Strikemaster, sru, tru, chce być bardzo modny i przymierza kolejny dres:-D witam tych co w spódnicach, bo jak mówi projektantka Sandra Kuratle "bądź mężczyzna załóż spódnicę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Grzesław, co Ty tak z tym dresem? Obsesję jakąś masz? To zwykły niewyżyty i niedouczony człowiek płci nieznanej, który przy pomocy forum chce się z frustracji wyleczyć. Nie zauważyłeś, że pełno takich na Kafe? A przy okazji, pozdro dla dziewczyn zdziwionych na parkingu przy A4. :) W Szkocji od dawna to grają, a teraz zaczęli grać też w Polsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamstwa polsatu
sa rożne zboczenia jak to jeden powiedział gdy zaczołem wuwic o facetach w spudnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Zależy co i komu "wuwiłeś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Tak BTW, jak wuwiłeś o Szkotach i Hindusach w spódnicach to też jeden stwierdził, że to zboczenie? Jeżeli tak, to gratuluję znajomych. :P Prawda jest dość dziwna, spodnie powstały jako strój kobiecy, u nas powodują znaczne szkody zdrowotne i są niewygodne, a stąd prosty wniose, że facet w spodniach to zboczeniec, naraża swoje zdrowie, wygodę po to, by nosić damskie ciuszki, musi byc zboczony, innego wytłumaczenia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tych, co w spódnicach. Strikemaster, bo jak dresiarze widzą jak ktoś jest ubrany nie po ich myśli, to krzyczą zbok. Jak powiedziała Sandra Kuratle "bądź mężczyzną, załóż spódnicę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
"Jak powiedziała Sandra Kuratle "bądź mężczyzną, załóż spódnicę". " To powinni mówić urolodzy. I mówią, tylko na razie dość nieśmiało, jakby się fali pozwów przeciw amerykańskim firmom zmuszającym męska część załogi do noszenia spodni bali. "Strikemaster, bo jak dresiarze widzą jak ktoś jest ubrany nie po ich myśli, to krzyczą zbok." U mnie w okolicy nie widuje się dresiarzy. Są kibole ale jakoś im mój kilt nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat z firmami odzieżowymi jest tak, że w każdej chwili zamiast np. jeansowych spodni, mogą produkować 2 razy więcej takich spódnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Nie mogą. Są zarządzane korporacyjnie i któryś z managerów średniego szczebla musiałby się odważyć. Nie odważy sie, bo albo zostanie przez swojego tępego szefa wyśmiany i wypadnie z wyścigu szczurów, albo zostanie obarczony odpowiedzialnością za przedsiewzięcie, a to dla korpopracownika zbyt duże obciążenie. Dlatego firmy odzieżowe produkują stale to samo badziewie a produkcją kiltów i innych męskich spódnic zajmują się małe firmy jak Utilikilt (nie reklamuję, od razu zaznaczam, że ich kilty są zdecydowanie za drogie). Konsekwencje są takie, że popyt na kilty ostatnio zaczyna dość znacznie przewyższać podaż (znacznie wydłużył się okres oczekiwania na realizację zamówienia). Jest więc szansa na powstanie nowych firm zajmujących się tą dziedziną i przemeblowanie dziadowskiego układu na rynku odzieżowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mało to jest spódnic jeansowych, a kto powiedział, że mogą w nich chodzić wyłącznie kobiety, jak w jeansowych spodniach chodzą kobiety i mężczyźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co, Pisuardesa masz rację, to jest dobry pomysł, od czegoś trzeba zacząć?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Grzesław, kupiłeś sobie w końcu ten kilt czy dalej masz zamiar marudzić, że facetowi w spódniczce nie wolno? -- Kilt - środek ochrony osobistej przed upałem http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrr
Pisuardesa. Dobre, ale mu jajca wyszly:D BtW chlopaki, nie boicie sie ze dziewczynki beda wam zagladac pod spodnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrr
Pisuardesa. Dobre, ale mu jajca wyszly:D BtW chlopaki, nie boicie sie ze dziewczynki beda wam zagladac pod spodnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
"BtW chlopaki, nie boicie sie ze dziewczynki beda wam zagladac pod spodnice? " A co w tym złego? -- Kilt - środek ochrony osobistej przed upałem http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciał, by któraś podwimęła mi spódnicę:-D. Tylko nie piszcie mi, że tylko kobiety mają zgrabne nogi, bo tak nie jest i nikomu to nie przeszkadza, podobnie z facetami, też nie powinno przeszkadzać, że pokazuje nogi:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOGDAN PRAWDZIWY POLAK
NO JA MAM PAR DZIWNYCH OKAZUW NAWSI NIE WIEM CYZ TO BABA CZY CHŁOP ALE SPUDNICE MAJA MOZE TO SZKOCI OSTATNIO MIELI FABRYKE PREZERWATYW TU ROBIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×