Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pralinka34

Krótkie cykle po przerwaniu progesteronu

Polecane posty

Gość pralinka34

Z powodu przerostu endometrium przez ostatnie pół roku między 16 a 25 dniem cyklu przyjmowałam progesteron. Ponieważ karmiłam piersią najpierw brałam 2 miesiące Duphaston (podniósł mi enzymy wątrobowe ) więc kolejne 2 miesiące zalecono mi Luteine. A po zakończeniu karmieniu dostałam na kolejne 2 miesiące Primolut Nor. Niestety z powodu bardzo złego samopoczucia i strachu przed zakrzepicą ( nerwica lękowa ) na własną ręke przerwałam branie Primolutu - zamiast 10 tabl. wzięłam tylko 6 i wywołałam sobie tym wcześniej miesiączke. Tak więc okres dostałam 23 dnia cyklu - był skąpy i krótki. Bardzo szybko zaobserwowałam śluz typu płodnego. Teraz w kolejnym cyklu - pierwszym od pół roku bez przyjmowania hormonu okres pojawił się już w 21 dniu cyklu. Oczywiście mam świadomość tego, że przez swoje postepowanie ( nagłe przerwanie brania progesteronu ) wszystko rozregulowałam. I CO TERAZ. KIEDY WSZYSTKO WRÓCI DO NORMY ??? CZY MÓJ ORGANIZM SAM SOBIE Z TYM PORADZI ??? Wcześniej przed braniem hormonów moje cykle miały po 30-32 dni. Podczas przyjmowania progesteronu wiadomo ok.27 dni. Teraz 21 ... Nie bardzo wiem co mam teraz robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×