Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zabić tęsknotę??

jak zabić tęsknotę??

Polecane posty

revlonn - myślę że to Ty powinnaś wykonać pierwszy krok i zaproponować spotkanie, nic na tym nie stracisz a możesz zyskać :) Jeśli nie bezpośrednio to wyślij mu smsa. Zaproponuj mu spotkanie w jakimś parku wieczorem kiedy nie będzie za dużo ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...miałam ostatnio baaaarrrdzo szalony okres,nie bylo weekendu,zebym nie hulała...myslałam,ze zapomne o moim nie moim P...myslałam,ze znajde kogos,kto pozwoli mi zapomniec...owszem miałam na czym poekspertymentowac a raczej wypróbowac,czy tesknota minie...nie moge...nie potrafie...kazdy przegrywa z Nim...wiem gooopia jestem bardziej niz rozczłapany kalosz :O sama na wlasne zyczenie martyrologię uprawiam wlasnej duszy...ale nie umiem inaczej tesknie jak cholera widzielismy sie ostatni raz w maju,wiem,ze przyjedzie ale na kurke wodną nie wiem kim i czy w ogole dla niego jestem :( a ja? nie chce nikogo oprocz Niego :( tesknoty wiec ciag dalszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Revlonko...😘 opis masz adekwatny :Odo Jego oczu...:( wiesz co Ci powiem?kiedys pokusiłam sie do Niego napisac...nie wierzylam,ze bede mogła poczuc jak to jest byc "Jego" choc na chwilę...blagalam los o chocby kawałek Niego,kawałek czasu,uczuc...namacalnie chciałam poczuc ,jak to jest byc w Jego ramionach i zapomniec o całym swiecie Nie załuje,mimo tesknoty cholera nie zaluje,ze sie odwazylam,ze drążyłam,ze nagabywałam Dał mi krótkie ale najcudowniejsze chwile w zyciu...bedą diamentem moich wspomnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka89 --- u mnie wszystko długo trwa, więc pewnie kiedyś napiszę, wtedy kiedy pęknę... wiem, że taki dzień nastanie.... al W trakcie urlopu mojego wymieniliśmy tylko sms ":-)" ja bałam się pytać o więcej... diaboliczko -- My się kiedyś spotykaliśmy (z jego inicjatywy) i to z bardzo z dużą częstotliwością nawet 3 - 4 razy w tyg, wspólne wyjazdy itp.. On się bardzo cieszył z tych spotkań. Później była dziwna sytuacja, On był pod wpływem alkoholu (ale nie chce o tym pisać szczegółowo) i po tym już się nie spotkaliśmy poza jego pracą... Teraz widuje go, w jego pracy.. czasami mi pisze jak ma grafik, żebym wiedziała :) zawsze jak się widzimy jest super.. ale spotkanai prosto z mostu nie proponuje. Ja też próbuję oderwać myśli od M. ale i tak podświadomie czekam tylko na niego. W ciągu całego swojego życia tylko do niego poczułam to co czuje. No nic, nie będę się rozkleiać na koniec urlopu.. a jutro już szansa że spotkam... dobranoc tęsknotki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz go czesciej niz ja "swojego-nie swojego" dałabym wszystko,by moc go czesciej widywac... wiesz? jest mi zle bez niego,cholernie zle nie umiem zabic tego uczucia męczę sie i spalam,czekam,mysle,marze...takie do doopy to wszystko zaproponuj,powiedz otwarcie,wyrzuc wszystko co tłamsisz w srodku...niczym nie ryzykujesz a mozesz zyskac🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diaboliczko ---- czasem się zastanawiam, czy faktycznie, to że go widzę "tak często" jest na plus.. może jakbym go nie widywała to "co z oczu to z serca"... chociaż szczerze to wątpię.... przez cały mój urlop nie było dnia, bym nie myślała i nie tęskniła za nim i tak bardzo się cieszę że jutro już wracam do pracy.. bo może go spotkam.... nie chcę pisać i pytać jak ma grafik... zdam się na los.. Wiem, że Ci jest źle, bez niego... mam tak samo 🤗 zmykam się ogarnąć trochę Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revlonn - nie czekaj aż pękniesz tylko się odważ i zaproponuj a może coś z tego wyjdzie :) Widzisz, razem z diabolica Cie do tego nakłaniamy. Czasami nie ma co czekać na ruch faceta tylko samemu trzeba zrobić ten "pierwszy krok" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnych Kochana😍 pamietaj,ze załuje sie tylko tego,czego sie nie zrobilo a moglo...do konca bede Cie namawiac,byc pytala,drążyla,pomagala losowi...warto Kochana naprawde 😘 ja tez przytulam🌻 bo mi tak jakos cholernie za nim dzis tęskno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam anonimowo napisac,ze umieram z tesknoty a Ty nie mozesz sie o tym dowiedziec o nieeee....nie napisze,ze marze kazdej nocy jak uwalniasz mnie ze sztywnej koronki dnia codziennego o nieee...nie napisze,ze marze jak jezykiem spijasz ze mnie kazde niepowodzenie i kazda radosc dnia o nieee...nie napisze jak marze,ze zdzierasz ze mnie ostatni szyfon jaki moglam miec i bierzesz bez pytania twardoscią biurka hotelowego o niee...i nie powiem jak czekam,jak kocham,jak pożądam i jak pragnę Ty wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamiętam nie zapomnę
Szukam Cię wśród gwiazd. Gdzie jesteś Wędrowcze? Czy patrzysz czasem na Nasza gwiazdę? Uśmiech czy smutek w oczach masz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie się z tąd wykruszyli... może to znaczy że już nie tęsknią? W sumie to dobrze :) Revlonku - a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tylko tęsknić
może nie tęsknią, ale ja tak...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,tesknię,nawiedzam,duszą trwam,sercem i nawet :( w kieracie codziennych trudnosci zazwyczaj looknę i ide lulu :( ale barrrdzo ciepło myslami Was otaczam :)🌻 a mojemu nie mojemu...echhh oddałabym wszystko a nawet wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie daj mi odejsc:(
ja tez,bardzo tesknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie.........
Jak zapomniec twoj usmiech? jak zapomniec twoje spojrzenia? jak zapomniec ze modlilem sie,zebys nie odchodzila... Moga minac trzy tysiace lat Mozez calowac inne usta Moge jutro umrzec Ale nigdy cie nie zapomne... jak zapomniec ze nagle zniknelasz?jak zapomniec ze nadal cie KOCHAM? Bardziej niz zycie,bardziej niz wysztko... Mozesz wyrzucic mnie ze swego zycia Mozesz zaprzeczac ze mnie pragnelas wiesz ze i tak nigdy ciebie nie ZAPOMNE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tesknie za kims
i myślę o nim bez przerwy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ładnie napisane
ale jakoś trudno mi w kafeteryjne i anonimowe deklaracje wierzyć, ale przeciez o to chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ładnie napisane
dodam jeszcze, że ja niczego się nie wypieram i nie wstydzę, nikogo z serca nie będę wyrzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnie i szczerze
anonimowo latwiej powiedziec, co sie czuje, moze to trening przed wyznaniem w realu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w realu
? jakoś nie wierzę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ładnie napisane
podobno trening czyni mistrza, tylko czy na pewno taki długi i w każdym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnie i szczerze
nie wierzysz w takie realne wyznania?! wspolczuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnie i szczerze
a moze juz sobie powiedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ładnie napisane
a to zależy jak aktorsko jesteś przygotowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ładnie napisane
gdyby powiedzieli trening byłby zbędny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnie i szczerze
do takich wyznan nie trzeba byc aktorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w realu
"gdyby powiedzieli trening byłby zbędny " - święte słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnie i szczerze
pewnie jedni powiedzieli inni trenuja, a jeszcze inni chcieliby powiedziec i nie maja komu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w realu
mała poprawka" NIE MOŻNA być aktorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×