Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zabić tęsknotę??

jak zabić tęsknotę??

Polecane posty

Gość czy kiedys przejdzie
znajdę Cię w jesiennej ulewie bo tylko na Twoich rzęsach krople deszczu zamieniają sie w brylanciki znajdę Cię pośród żółtych liści bo tylko Twoje oczy są tak zielone znajdę Cię pośród nici babiego lata bo tylko na Twoich włosach zmieniają się w srebro znalazłem.......i nadal szukam.......bo tęsknię.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tylko tęsknić
czy kiedys...........😘 nie przestałam.............................tęsknię jak dawniej, jakby to było wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie przechodzi
i nie przejdzie. Bo nie chcę Cię zapomnieć i nadal cię kocham choć Ty zapewne już mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy kiedys przejdze
Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy kiedys przejdzie
nie moge tam )) pozostaje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozostaje tylko tęsknić
Slodkich snow😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem trzeba cos zabic,by to nie zabiło nas... Revlonko 😍 czy kiedys🌻,pozostaje🌻,Izka🌻 dostałam ostatnio od Niego wiadomosc,czy przyjade.Postawilam wszystko do gory nogami.załatwiłam z szefem wolne,juz sie pakowałam,juz miałam kupowac bilet a on napisał "cos mi wypadło" ojej niby nic prawda :O ale pierwsza rysa na ideale pozwoliła mi zrozumiec,ze tak naprawdejuz dawno trzeba bylo skończyc z tymi cholernie zludnymi nadziejami.Ale ciezko oszukac serce.Pomogl mi ,nawet nie wie jak bardzo,tym,ze uswiadomil mi,o co tak naprawde w tym chodzilo.I dobrze,bo dzis moze czasem pomysle z malenką nutą nostalgii ale coraz bardziej wtapiam sie w rzeczywistosc i nie marze.Nie marze juz o tym co moglam z nim robic,jak moglam mu siebie dawac,jak moglo byc pieknie.Nie ja dla Niego.szkoda :( pewnie jeszcze wiele razy tu napisze o tesknocie...ale z calych sil staram sie całą sobą zabic uczucie,wspomnienie,nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem trzeba cos zabic,by to nie zabiło nas... Revlonko 😍 czy kiedys🌻,pozostaje🌻,Izka🌻 dostałam ostatnio od Niego wiadomosc,czy przyjade.Postawilam wszystko do gory nogami.załatwiłam z szefem wolne,juz sie pakowałam,juz miałam kupowac bilet a on napisał "cos mi wypadło" ojej niby nic prawda :O ale pierwsza rysa na ideale pozwoliła mi zrozumiec,ze tak naprawdejuz dawno trzeba bylo skończyc z tymi cholernie zludnymi nadziejami.Ale ciezko oszukac serce.Pomogl mi ,nawet nie wie jak bardzo,tym,ze uswiadomil mi,o co tak naprawde w tym chodzilo.I dobrze,bo dzis moze czasem pomysle z malenką nutą nostalgii ale coraz bardziej wtapiam sie w rzeczywistosc i nie marze.Nie marze juz o tym co moglam z nim robic,jak moglam mu siebie dawac,jak moglo byc pieknie.Nie ja dla Niego.szkoda :( pewnie jeszcze wiele razy tu napisze o tesknocie...ale z calych sil staram sie całą sobą zabic uczucie,wspomnienie,nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tylko tęsknić
tyle pozostaje....:) 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy kiedys przejdzie
nie przejdzie:P tesknie..............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tylko tęsknić
tęsknię i ja.............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja też...:( z M. nie wiem sama w jakim to biegnie kierunku, ale ostatnio ciągle wywołuje uśmiech na mojej buzi... diaboliczko 🌼 pozostaje 🌼, czy kiedyś... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zaciera się granica miedzy czekaniem ,tesknotą a zwykłym wpływem czasu,ktory jest w sumie rewelacyjnym lekarstwem...moze to i dobrze,bo ile to serce wytrzymałoby ciagłego bycia od istnienia dla niego...bycia z Nim,w Nim i dla Niego...w koncu i serce musi odpoczac...tak wiec rzeczywistością leczę i zacieram kazdy szczegół...kazde wspomnienie jest tylko zatartym snem,ktory jedynie przysnil sie na kilka nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny🌻odezwijcie sie czasem...nie opuszczajcie topiku,ktory w sumie juz przestał tetnic jakąkolwiek i czyjąkolwiek obecnością...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻😘😍 ...śnił mi sie dzisiaj...nie wiem dlaczego bo w zasadzie nie mysle o nim przed snem :P ostatnio o niczym nie mysle bo zasypiam na siedzaco :O ale dzis mi sie przysnil...taki usmiechniety i taki jak byl kiedys...bo sie zmienil...nie wizualnie...jakos tak od srodka :( no:O w kazdym razie jakby nie patzrac mamy niedziele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Diabollica27 --- co tam u Ciebie? Udało się jakoś tęsknotę zepchnąć na dalszy plan? U mnie niestety nie, próbuję się otworzyć na innych facetów, ale ciężko mi to wychodzi. Jedno sobie uświadomiłam, że M. zawsze będzie dla mnie bardzo ważny. Czasami go widuję, nawet w święta wielkanocne się spotkaliśmy... ale...... (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaoknemnoc
zaczynam powoli za nim tesknic. to głupie, ranił mnie milion razy , ja tez nie jestem bez winy ale tesknie . nic z tym nie zrobie. moge tylko zapychac dzien jakimis bezsensownymi zajeciami i starac sie nie myslec o tym . Staram sie nie miec czasu o nim myslec. Jednak gdy siedze sama, w pokoju, za oknem ciemno i nie ma z kim porozmawiac... zaczynam sie zastanawiac czym moze zle zrobiłam . Czas leczy rany . To prawda ale nie leczy tęsknoty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×