Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zabić tęsknotę??

jak zabić tęsknotę??

Polecane posty

Gość czy kiedys przejdzie
Diabollica...nie glupia👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak but :O człapię,powłóczę i nie moge znalesc drogi do domu... spijcie snem niezmąconym z lekkim dodatkiem kudłatych wstawek :P:P:D😘😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy kiedys przejdzie
pozostaje, Ciebie przytulam bo jestes tu ze mna od poczatku👄:) spokojnej nocy i jutro dnia rownie milego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tylko tęsknić
od początku do konca:) też przytulam 😘 słodkich snow i milego wypoczynku Ci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy kiedys przejdzie
:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tylko tęsknić
🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tylko tęsknić
mam nadzieje, ze poszukiwanie slonca sie powiodlo...:) milego zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻😘😍 http://www.youtube.com/watch?v=l-0mM8ECpzA&feature=related dzis doszłam do wniosku,ze tak naprawde to chyba tesknie za tym,by mi ktos tę całą miłość pokazał...tęsknię za byciem kims waznym dla kogo; kims,bez kogo ktos juz nie bedzie chciał zyc...tesknie za czułoscią,za zaufaniem,bliskoscią...za tym wszystkim,co pozwala przezyc kazdą burzę,bo.... http://www.youtube.com/watch?v=bG55tyOnVn4&feature=related :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tylko tęsknić
smutaski, usmiechnijcie sie choc na moment:) choc nielatwe to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tylko tęsknić
musimy jakos dac rade........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tylko tęsknić
jakos..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje tylko --- specjalnie dla Ciebie :) ;) 🌼 a tak szczerze, to nie ogarniam tego już......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zastanawiam sie ,która to juz próba i ile zniosę jeszcze takich ale Ty wiesz,ze i tak sie nie poddam:O naprzemiannie zsyłasz mi burze,grad,tajfun i słońce i czekasz czy sie podniosę wstane i widzisz mnie taką zapłakaną,zakurzoną ze łzami w oczach bólem w sercu i myslisz,ze dam rade a ja juz czasem nie chce nie chce sobie dawac rady nie chce byc silna chce bys mi to zabrał i wtedy zsyłasz mi takie dobre duszyczki,co mi wstac pomagają a ja nie ukrywam ze czasem lubie sie na Ciebie pogniewac bo nie jest mi ani łatwo ani przyjemnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknotki moje Kochane 😘gdzie Was wywiało....🌻 przeryczałam wczoraj pol nocy a dzis ktos mi powiedzial,ze dobrze czasem robi takie samooczyszczenie...dzis jeszcze z Wami potesknię...a od jutra coraz rzadziej sie tu na mnie natkniecie...saturday night...zapomniec...a od nowego tygodnia powrot do pracy :D:D:D i pewnie upały wrocą jak siedziec bede tam zamknieta :O :P dla teskniacych jak ja...dla tych co muszą zapombniec jak ja...dla tych co wrazliwe zakamarki duszy wlasnie tu odkrywają... http://www.youtube.com/watch?v=JEmhhJuMXR0 😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja muzzycznie podzielę sie w miarę lepszą energią ;) i powiem,ze sama nie chce tu siedziec wiec pozostaje mi poszukac gdzie ten moj Jasiek sie zawieruszyl :O skubany :) aha i chciałam powiedziec,ze chyba kiedys w koncu musi byc z gorki no nie ? chyba sobie obejrze jeszcze przed spaniem wstawki z "dnia Świra" zawsze człowiek w lepszym humorze pojdzie spac i moze cos mu sie lepszejszego przysni :O a wiecie ? sama dzis przegonilam wieeeeeeeeeeeeeeeeeelkiego Giganta Pasikonika :O ja:O:O:O Oesu myslałam,ze nie dam rady :O robactwa sie tak boje :O ale jestem dzis dumna z siebie :O http://www.youtube.com/watch?v=Qbr6SyR3500&feature=related zafascynowana powyższą nutą :O😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaTiCo ;(
Pomozcie mi rozwiazac moj problem prosze Temat to ;; Powiedzial ja i ty to jednosc ;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tylko tęsknić
Diaboliczko, nie sama, bo ja też zaglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tylko tęsknić
pogoda fatalna, w sercu też słońca brak..... nie ma lekarstwa na te chmurzyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tylko tęsknić
powinni otworzyć taką aptekę z lekarstwami na tęsknotę, smutek itp. ;) może ja to zrobię, będę miała wielu klientów, stanę się sławna i bogata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tylko tęsknić
przynajmniej tyle bym miała................... no cóż, pomarzyć każdemu wolno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×