Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przedwojenna85

Ślub kwiecień 2012 - ktoś też wybrał ten miesiąc?

Polecane posty

Witam:) Mnie tam raczej przeraża wybieranie sukni, ogólnie nie lubię chodzić na zakupy i jak sobie pomyślę że mam pojąć decyzje jeśli chodzi o suknie to już się denerwuję:) Madzia - to gratuluję zakupu i odwagi żeby to zrobić teraz:) spontaniczność jak nic;) a jeśli chodzi o trwałą to doświadczeń jako takich nie mam tyle co słyszałam że bardzo niszczy włosy, ale tak naprawdę to większość rzeczy to robi: suszarka, prostownica, wiatr, słońce, farba. A może teraz mają jakoś sposoby żeby aż tak nie zniszczyć-nie wiem-ale przecież można to sprawdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
Witojcie! :D Wczoraj wrócilam z najlepszego, mimo iż najkrótszego urlopu :) Byliśmy w Murzasichle, cały czas świeciło słonce, niemal bezchmurne niebo, zjaraliśmy buźki :) Każdy dzień to inna wyprawa w góry więc było aktywnie, 544 zdjęcia :P które i tak nie oddają piękna Tatr. Chyba odkryliśmy z M. nową pasję ;) Dzisiaj mam depresje, zamiast słońca za oknem i mojego M.obok, było puste łóżko i szaruga. Takie zderzenie z rzeczywistością jest okrutne :( Podczas wyjazdu zero zmartwień, trudnych rozmów, tylko rozkoszowanie się słoncem i widokiem gór. Teraz nagle ujawniły się stłumione na ten czas cięzkie sprawy, pojawiły się terminy, eh... :( Ale co widzieliśmy to nasze :) Widzę dziewczyny, że u Was się dzieje...Co do facetów, to podpisuję się pod tym, że są niedomyślni. Jak wprost nie powiesz,palcem nie pokażesz to... :O Chyba już się do tego przyzwyczaiłam... Madzia, jakie butki kupiłaś? W ślubnym sklepie czy w jakimś zwykłym. Ja chciałam kupi jakieś śmieszne różowe kapciochy (ale nie takie grube) żeby zalozyc na czas jak zabiorą mi bucik. Jedna panna młoda miała cos takiego i śmiesznie to wyglądało. A co do trwałej Madziu to nie wiem...ja bym się mimo wszystko bała, ale moze teraz są jakies mniej inwazyjne sposoby niż płyn bodaj 2+1 :P Kiwanika, jak po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
Przedwojenna... super, że Wasz urlop się udał :) Buty kupiłam w sieciówce BOTI :) raz byłam w salonie butów ślubnych i w sumie nic do mnie nie przemawiało, a jak popatrzyłam na ceny to już w ogóle dostałam ataku śmiechu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
To ja też zacznę zwracac uwagę na takie buty w zwykłych obuwniczych. Chciałabym z zaokrąglonymi czubkami i oczywiście niskie ;) oraz wygodne :P i tanie :P i śliczne :P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje kwietniowki, moj facet skonczyl z fochami jak narazie :) i jak wczoraj zagadnelam na temzt slubu to powiedzial cos w stylu '' zalatw zeby ten slub sie w ogole odbyl :)'' wiec znowu jestem ''na fali''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
zakochana, to już naprawde krzepiące słowa w porownaniu z tym co było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze biuro podrozy w ktorym zarezerwowalam bilety napisalo mi maila,ze do konca miesiac musze zaplacic za loty i juz mnie to wkurza,bo mialo byc zupelnie inaczej. Mialam zaplacic depozyt a reszte miesiac przed wylotem i troche mi komplikuje sprawe...dzisiaj mialam rezerwowac hotel. A w hotelu trzeba wplacic 50% wartosci i tak ,albo lot albo hotel,a nie chce rezerwowac tylko jednego bo za dwa miesiace w hotelu moze nie byc miejsc.Jedyne wyjscie jakie dalo mi biuro to ze oddadza mi depozyt...No i nie wiem co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra_i_kuba
Ja polecam Ci nas: http://www.sandra-kuba.pl/ Pooglądaj zdjęcia, ceny mamy konkurencyjne - pakiet od przygotowań do sesji plenerowej - 1200zł Jesteśmy na początku naszej działalności więc do każdego zlecenia podchodzimy z sercem i dajemy z siebie wszystko;) A przede wszystkim - masa pięknych zdjęć w krótkim terminie od uroczystości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Guten Morgen,Good Morning etc. (tylko,zeby znowu nie zawiało: "ahoj") :D Madzia-z trwałą bym nie szalała :) Z kolei gratuluję zakupu bucików :) Przedwojenna-witaj! Cieszę się,ze odpoczęliście,a i kolekcja zdjęć imponująca :D Zakochana-czyli idzie w dobrą stronę? :) A my wróciliśmy z 3-dniowego wypadu przy prawie litewskiej granicy. Mieliśmy pokój w takim gościńcu z wielkim oknem i widokiem na jezioro (bosko!). Wróciliśmy w niedzielę :) A wczoraj... miał przyjść do mojego P. dawno niewidziany kolega. chcieli się umówić na piwo w mieście,ale zaproponowałam,zeby wpadł do nas. Myślę,nie będę im przeszkadzać,zamknęłam się w łazience,kąpałam,itd. A co się okazało? Przyszedł ze swoją dziewczyną! Która,podczas,gdy zażywałam kąpieli,wszystkie kąty mi przejrzała. Aaaaaaaaaa! Po tym,jak wyszli.kłótnia była niesamowita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
cześć Kiwanika :) z tymi zdjęciami to faktycznie zaszalałam :D przez moje "poczekaj,zdjęcie" szliśmy jakies poł godz.dluzej :P Poźniej M.mi już skonfiskował aparat ;) A co do tej dziewczyny to weeeeź :D kolejna rzecz która nie mieści mi się w głowie, zaraz po zachowaniu Twojej teściówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
heja heja! Kiwanika, Ty to masz chyba pecha na głupie kobietki... ja bym taką chyba zastrzeliła ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Przedwojenna-też mam obsesję na punkcie fotek :D Nawet nadobsesję :D Witaj w klubie :D Madzia i Przedwojenna-dziewczynki... Rozumiem,żeby się zapowiedział,ze wpadnie z nią. Nawet te pół godziny wcześniej. Ja z rozwalonymi włosami,w szlafroku,poddaję się tu zabiegom w domowym zaciszu,żeby tylko chłopakom nie przeszkadzać (chociaż za tym jego kolegą też nie przepadam,ale chciałam być miła),a tu mi wchodzi "syrena" 20-letnia :/ Myślicie,ze pozostałam dłużna? A nie! Po wyjściu z łazienki zamknęłam się w sypialni,oddając się lekturze,podczas gdy zacna trójca dyskutowała w sąsiednim pokoju (nawet nie mogli ze sobą po męsku pogadać). No cóż... Mam teraz małe wyrzuty sumienia,bo to nie w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
dziewczyny, przepraszam,ze tak prosto z mostu o sobie,ale jestem w jakimś szoku Otóz okazało się ze mój kochany opiekun stażu podczas gdy ja byłam na urlopie knuł i planował za moimi plecami i co? Załatwiał mi przedłuzenie stazu. Mało tego, gadał z naczelnikiem z innego wydziału (zgodnego z moimi studiami) czy mnie przygarnie :D i tamten chętnie, cieszy się (tyle ze on jest bardzo chamski, bluzga,marudzi, generalnie...boję sięgo :O ) ale on zawsze mówi na mnie 'szczęscie' ;) Tylko,ze ja jestem mega wrażliwa i jak na mnie warknie to pojde i sie pewnie popłacze :( No i nie wiem co robić,czy isc tam na kolejne pol roku albo 7 miesięcy,czy pogodze to ze ślubem,przygotowaniami (juz miałam w głowie te kilka miechów wolnego i przygotowania). Z jednej strony sie ciesze,bo dziewczyny z tamtego wydziału się cieszą, opiekun też mnie zareklamował jak szalony :P Jejku,ja tak nie lubię zmian :( Opiekun teraz ma gadać z szefostwem czy w ogole sie na to zgodzą, ale tak to wszystko już mi pozałatwiał. Szoook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
Przedwojenna, to chyba dobrze, że Ci chcą przedłużyć staż :) chociaż z drugiej strony, ja na swoim stażu dłużej raczej nie chcę być niż muszę ;p zrób sobie listę za i przeciw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
no własnie Madzia,ja tez odliczałam dni do konca i chciałam raz na zawsze uwolnic się od bycia stazystą... A co do decyzji to juz chyba za poźno, bo oni juz poruszyli całą lawinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedwojenna- mysle ,ze powinnas spojrzec rzeczywiscie na dobre strony calej tej sytuacji, wiecej doswiadczenia,troche wiecej kasy na wymoarzona suknie slubna ,a czas jakos sobie wygospodarujesz, w koncu my kobiety jestesmy najlepsze w robieniu kilku rzeczy na raz .Dowod ? Praca i siedzenie na forum :) Kiwanika - nie wiem ile masz lat ale ja tez nie specjalnie ma o czym rozmawiac z dwudzestolatkami :( i to nie dlatego ze jestem wyniosla. mialam ''przyjemnosc'' ostatnio z taka rozmawiac i ja juz 7 lat pracy za soba...sukcesy i porazki...nie wierzaca w cuda :) a ta pelna nadzieji ze skonczy studia i praca zaraz sie dla niej znajdzie :( ahh... Ale,ale ja tu nie o tym...dziewczyny kobieta z biura odpisala ,ze oferuja mi pakiet slubny po dobrej cenie musze tylko do tego co wplacilam doplacic 500 eur i jestem ''zalatwiona'' :) ale sie ciesze jak nie wiem co...juz nie moge sie doczekac,oficjalna data slubu to 3ci Maj :)... Piekna data :) Podpisania konstytucji i zawarcia mojego malzenstwa :) Tralalalala cala spiewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak byłam na stażu w tamtym roku to bardzo chciałam przedłużyć:) ale niestety się nie udało, chociaż nadal pracuje w tym miejscu ale już na innych zasadach. Rzeczywiście może nie będziesz miała zbyt dużo wolnego czasu ale z pewnością jest dużo plusów tego stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
heja heja! Zakochana, gratuluję ustalenia daty :* bardzo fajnie, że wszystko układa się pomyślnie :) a dlaczego cicho? bo pracowicie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziamadzia - dzieki ,nareszcie moge planowac wszystko... Dziewczyny to moje typy sukienek,nowe ale wedlug mnie poprostu wyjatakowe: Suknia nr 1 http://www.dhgate.com/custom-made-one-shoulder-beaded-asymetrical/p-ff80808131d786fd0131f0811fa068bc.html A do niej takie buty: http://www.dhgate.com/female-wedding-shoe-sandals-silks-satins/p-ff808081321fe39e01323e2180fc62e6.html Sukienka nr 2: http://www.dhgate.com/2012-newest-strapless-sheath-sleeveless-wedding/p-ff808081318f59a90131ad81c1683c10.html Do tej drugiel buty w stylu jak na zdjeciu. Podoba mi sie w niej to,ze jak bedziemy chcieli isc poszalec na balety to nie musze zmieniac. Sciagam gore i juz... Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Hej Dziewczynki! Nie było mnie wczoraj,bo postanowiłam wziąc urlop i pojechać z moim P. i jego tatą na targi wodn.-mel. do Kielc (nie moja bajka,ale muszę i chcę się przyzwyczajac) :) Podczas naszej nieobecności,wpadła do nas moja teściowa (o czym kompletnie nie powiadomiła), wszystko poprzekładała,przyniosła pocztę,sprawdzała wodomierze... Ja się chyba załamię :( Przedwojenna-tylko się cieszyć! Zakochana-gratuluję wybory daty! taka konstytucyjna,podniosła :) Mam 25 lat (za 1,5 miesiąca-26 :D ) Jeśli chodzi o suknie,to zdecydowanie jestem za pierwszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim ja juz w pracy. Kiwanika - dziekuje,moj facet tez juz kiedys podobna ogladalismy w salonie :) Oj to musialas wynudzic sie na tych targach. Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
heej :) Zakochana, faktycznie bardzo miła data no i super że już ją masz :) Sukienki, hmm...każda inna i powiem Ci, że każda piękna. Pierwsza bardzo elegancka, typowo ślubna, druga z kolei bardziej wymyślna i pasująca mi jakos do ślubu na plaży. Żadnej nie neguje, żadnej nie faworyzuje,każda cos w sobie ma :) Kiwanika, widze, że poszerzasz horyzonty ;) hihi A u mnie ostatnio sie dzieje... prawdopodobnie od poniedziałku zmieniam wydział, zobaczymy jak mi tam będzie, chyba będę miała mniej czasu na forum..ale wygospodaruję :P W sobote jadę jużna 100% oglądac kiecki, ciekawe.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Fajnie że u was powoli się wszystko układa. Przedwojenna - mam nadzieję ze zdasz relacje z oglądania sukien ślubnych bo jestem bardzo ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Hejka Dziewczynki :) Przedwojenna-no,czas najwyższy,Kobietko! Na moim zacnym suwaczku pulpitowym,zostało 6 miesięcy i 28 dni do mojego wielkiego balu,a u Ciebie dzień dłużej,więc wybieraj,przebieraj i zdaj sprawozdanie. Gdzie się pochowałyście,Kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Zakochana-praca,pracą,ale o forum trzeba dbać. Mam rację? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Zanudzaj,zanudzaj,od tego jest nasz wątek :) Blaski,ale także cienie :) Śmiało! To napisz,jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzisiaj mialam niespodzianke na mailu,okazuje sie ze 3 maj jest '' not available'' czyli nie moge miec slubu w ten dzien,al ale Pani napisala ze moge miec 25 kwietnia,nie wiem czy to zrzadzenie losu ,ale w ten wlasnie dzien 5 lat temu oficjalnie stalismy sie para... nie bede tu pisac calej zlozonosci sytuacji ,ale poczulam ,ze to dobry znak... w ten dzien poprostu cala rodzina mojego faceta dowiedziala sie o nas tak ''oficjalnie'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×