Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przedwojenna85

Ślub kwiecień 2012 - ktoś też wybrał ten miesiąc?

Polecane posty

Gość kiwanika
Karla-bo tak to jest,planuje się ślub na "za rok". Na początku jest ta euforia w szukaniu,zamawianiu. A potem martwy punkt i dni mijają...,a my dalej w proszku. Nie martw się! I tak macie już sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda. na początku to tylko mówiliśmy wszystkim że jeszcze mnóstwo czasu i że ze wszystkim zdążymy, tak powtarzaliśmy i tak już zostało;) a czas płynie do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Właśnie :) Ale cóż,wariować dopiero będziemy później. Moje znajome (mężatki) dziwią się,ze jeszcze nie wybrałam sobie kosmetyczki i fryzjerki (przynajmniej na makijaż i fryzurę ślubną). Obłęd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieźle. Ja naprawdę uważam że mamy jeszcze czas, ze wszystkim zdążymy:) a z jakim wyprzedzeniem będziecie zapraszać gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Ja też tak myślę,ale na wszelki wypadek oblukałam w necie,z jakim wyprzedzeniem bukiet,obraczki,mtort, i inne pierdoły. Myślimy,żeby zapraszać w połowie stycznia. A Wy? Czyli mamy jeszcze 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślałam że warto zacząć zapraszać od połowy stycznia to dobry termin:) a obrączki będziemy załatwiać gdzieś od połowy listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
O cholera... Obrączki. My myśleliśmy o styczniu. Kobieta salonie jubilerskim powiedziała,że maksymalnie 2 miesiące pzred ślubem,takze myśleliśmy,że styczeń to dobry czas,a tymczasem Wy w listopadzie. A dlaczego tak wcześnie? I jak z kosztami? Istnieje taki zwyczaj,ze to Pan Młody kupuje obrączki i zamawia bukiet ślubny...,ale ja swojemu nakazac tego nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Pomyłka: NAKAZYWAĆ miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
hej :) Tak własnie jest, że zaraz po zaręczynach jest szaleństwo, przeglądanie sukienek w necie itd itp a później...człowiek utknie w martwym punkcie. My mamy: sale, kosciół, orkiestre, kucharki,suknie, zaproszenia (jestem w połowie roboty :P), samochód. Nie potrafimy wybrać kamerzysty i fotografa. Po niedzieli spotkamy się z dekoratorką bo w tej kwestii tez trzeba cos zdecydować. A gdzie jeszcze takie pierdoły jak chociażby to nieszczęsne okrycie wierzchnie ;) A własnie...kupujecie parasolki na wszelki wypadek? Dziewczyny to się tak mówi- pół roku, ale zleci w moment....aaaa! dotarło to do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie spokojnie. My w listopadzie bo obrączki będziemy kupować od mojej koleżanki która się tym zajmuje. Wtedy ostatecznie wybierzemy a zamówienie będzie uzależnione od tego czy złoto będzie szło w górę czy nie:) a jeśli chodzi o to kto płaci to nie rozmawialiśmy o tym ale pewnie zrobi to mój narzeczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Przedwojenna :) Wy będziecie załatwiać dekoratorkę . My nie musimy się o to martwić,bo będa świeże kwiaty,kryształowe żyrandole,przystrojenie strołów również. Także chociaz to z głowy. Parasolkę? Hmm,chodzi Ci o taką typową białą? A jaki macie problem z kamerzystą i fotografem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Karla-rozumiem :) A odnośnie obraczek i bukietu,to ja się na razie nie wychylam,bo jeszcze nie daj Boze moja zacna Teściowa (Mamusi pozdrawiam) :D znowu wtrąci swoje 3 grosze i będzie darła swoją niewyparzoną buźkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to twoja teściowa ma taki zwyczaj wtrącania się nawet w obrączki i bukiet? to nie ciekawie. Moja całkiem odwrotnie - nie wtrąca się do niczego, całkowicie umywa ręce, a mi to w sumie pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Taaaak. Moja kochaniutka Teścióweńka nie raz juz doprowadziła mnie do płaczu,chciała tez wyprowadzić z równowagi moją Mame (co jej się nie udało,bo moja Mama jest ostoja dobroci i łagodzenia wszelkich sytuacji). Najlepiej,zeby to ona wybrała kamerzystę,fotografa i inne rzeczy i jest wściekła,ze my sami to zrobiliśmy. Na dodatek ostatnio coś jej strzeliło do głowy,ze nie zgadza się na wesele... :) Zazdroszczę Teściowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja współczuję... Niby nie wychodzisz za teściową ale i tak da ci nieźle popalić. ale masz wsparcie u narzeczonego? bo w takiej sytuacji to bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Karla,ja już w naszym topiku nie raz pisałam o mojej Teściowej,więc Dziewczyny już co nieco wiedzą :) Narzeczony sam boi się swojej Matki. Jest po mojej stronie,a do swojej Mamy stara się odnosić bardzo delikatnie... Zresztą ja też (tak mi Mama poradziła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nieco pamiętam o twojej teściowej. Dobrze że twój przyszły mąż jest po twojej stronie:) ja coś nie mam pamięci do tego co było już o kimś pisane tutaj, dlatego czasami zadaje pytania na które była już odpowiedź tylko ja nie pamiętam. mój szef też skarży się na moją pamięć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
He,he :) Ojjjj,to niedobrze :) Musisz poćwiczyć jakieś techniki iiiiii bierz lecytynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef mówi żebym jadła orzechy, nawet kiedyś kupił i kazał jeść, co prawda jadłam ale jak zapominałam tak nadal zapominam, dobrze że pamiętam chociaż kiedy dzień wypłaty bo tego znowu mój szef nie pamięta;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
He,he :) Ale się uśmiałam,Karla :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! widzę że nie było mnie jeden dzień a tu tyle się działa wow :) muszę zaglądać codziennie żeby być na bierząco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie koniecznie trzeba zaglądać codziennie:) Bo jak się nie zagląda to potem się zapomina wile rzeczy;) Witam w ten zimny i paskudny dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też dzisiaj zimno:/ rano były 2 stopnie, a na weeknd zapowiadają opady śniegu. dobrze że wczoraj zaczeli grzać u mnie w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już śnieg? masakra... U mnie w pracy zimno, nie grzeją a w sumie to ja sama będę musiała sobie palić:) ale jeszcze podobno drzewo nie kupione:) ale jak spadnie śnieg to szef pewnie się zlituje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysia 2012
Przeszukując ostatnio neta, znazałam ten wątek, który bardzo mnie ucieszył, ponieważ my też mamy ślub w kwietniu, dokładnie 28. Będę tu zaglądać na bieżąco, żeby porównywać nasze etapy przygotowań. Najważniejsze żeby o niczym nie zapomnieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysia 2012
Przeszukując neta znalazłam to forum, co bardzo mnie ucieszyło, bo my również mamy zaplanowy ślub na kwiecień, dokładnie 28. Teraz będę tu na bieżąco zaglądać, żeby porównywać nasze etapy przygotowań. Najważniejsze, żeby o niczym nie zapomnieć :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie nową pannę młodą na kwiecień: widzę że jest nas coraz więcej:) to bardzo dobrze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
cześć dziewczyny! Witam nowe forumowiczki... a ja mam dziś w końcu wolne :) no i od wtorku mamy małego szarego kotka... mieszka sobie u narzeczonego i zaprzyjaźnił sie z naszym pieskiem :) uroczy widok :) dziś jedziemy na zakupy, może uda się kupić jakieś fajne ubrania na nowy sezon :) No i z remontem jest trochę do przodu.. czekamy na fachowca, który zrobi wylewki, podwiesi sufity, "poprawi" schody... potem zamawiamy drzwi i wybieramy kafelki :) ach :) fajnie jest :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny cieplutko w ten zimny dzień:) witam Rysia . cieszę się że jest nas coraz więcej, bo okazuję się że kwiecień jest bardzo fajnym miesiącem na ślub ;)madziamadziamadzia zazdroszczę ci, też chciałabym już urządzać sowje lokum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×