Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przedwojenna85

Ślub kwiecień 2012 - ktoś też wybrał ten miesiąc?

Polecane posty

Przedwojenna- ale ci kobieta slodzi ;) ale skoro mierzy aż suknie która chcesz i jakość ci sie podobała, to Twoja tez napewno będzie super. Dziewczyny u mnie masakra, poklucilam sie wczoraj z moim kochanym. O bzdure i dzisiaj mam " kaca moralnego" . Miałam nie przyjść do pracy, ale nie miałam wyjścia,pracować trzeba. Pewnie sie dogadamy, ale poklucic sie tak przed samymi Swiatami to " kicha". Dzisiaj święta są mi obojętne. Ah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane Kwietnioweczki. Życzę wam zdrowych, wesołych i relaksujacych Świat ale i także wszystkich 365 Nowego Roku. Oby przyniósł wam tylko radość i spełnienie wszystkich waszych pragnień :) z całego serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
Dziewczyny... Wesołych, pogodnych, rodzinnych Świąt :) i jak to moja 5letnia bratanica mi życzyła: udanego ślubu i fajowych prezentów ślubnych :D buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Hej Dziewczyny! Jak po świętach? U mnie się działooooo. Teściowa się popisała po raz kolejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki-dzik
oj, a bardzo się działo? :/ ta to ma tupet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Zmiana daty ślubu... Wesela nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
Kiwanika, co Ty piszesz? Mam nadzieję, że to nie są ostateczne decyzje, tylko jakieś nowe pomysły teściowej, które Wy jednym uchem wpuszczacie,a drugim wypuszczacie. A jeśli Wasze decyzje to może zbyt pochopnie podjęte...hm? No a jeżeli żadna z opcji nie jest prawdziwa to i tak najważniejsze jest Wasze uczucie, nie wesele (patrz: Zakochana ;) ) i nie miesiąc w jakim powiecie sobie TAK Nie no,Kiwanika, nie wygłupiaj się... z kim ja będę pisała na forum podczas swojego wesela, a Twoich poprawin? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwanika- jak to wesela nie będzie? Co się dzieje? Czy to wasza decyzja czy teściowej? Nie rozumiem o co tej babie chodzi? A Twój narzeczony ?! Co on na to?! Kobieto pisz co się dzieje , bo chcemy cię pocieszyć lub poszukać rozwiazanie ale nie wiem jak? Oj co za baba, nawet Święta Ci popsula!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Dziewczyny Kochane! Ślub przełozony na 18.02.2012. Bez wesela,samo przyjęcie. Teściowa zrobiła takie przedstawienie na święta,że w głowie się nie mieści. Zaliczki przepadły,wszystko. Moi Rodzice z nią rozmawiali,tłumaczyli. Ona się zgodizła,by znowu za chwile się nie zgodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Narzeczony pracuje w firmie rodiznnej i stwierdził,że nie będzie przychodził do firmy,unikając do końca życia matki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Zakochana-ja od kilku dni jestem sztywna z nerwów,moja Rodzina również,ale cóż... Wiesz,chciałabym z najbliższymi przeżyć ślub... No cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
Kiwanika... biedna Ty moja :* /tuli/ Mam nadzieję, że jakoś się to poukłada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki-dzik
łoooooł, jeja, ale dała czadu... a może ją olać i zrobić ślub w kweitniu tak jak planowaliście? bo taka osoba to już wg mnie żaden członek rodziny... nie dajcie się... jak można się tak zachować? Ona naprawdę chora psychicznie, bo tylko choroba psychiczna by ją tłumaczyła... a co teść na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwanika wiem ze to nie jest wyjscie,ale czy przekladacie slub tylko z powodu wesela? Bo ona nie zgadza sie na wesele? Przeciez zrobcie male przyjecie ,jesli tylko wam zalezy na tym zeby byz malzenstwem, nie poddawajcie sie. Nie znam dokladnie sytuacji,ale twoj facet nie zamierza nic z tym zrobic? A przyszly tesc? Przepraszam ze rozgrzebuje sytuacje,ale nie tak mialo byc i ty poddajac sie ,pokazyjesz jej ze ona ma racje i jeje jest ''na wierzchu''. tak poprostu nie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
dziki-dzik ma rację-kobieta nie jest zdrowa :O Kiwanika, nie sądziłam, że to aż tak poważnie wygląda :( Kochana, a może faktycznie nie warto robić wszystkiego pod nią? Jeśli możesz, powiedz dlaczego taka radykalna zmiana daty? Ona nie może w kwietniu??? Może wszystko da się jeszcze zrobić tak,jak było ustalone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Dziewczyny,ja wymyśliłam nową datę. A dlaczego? Dlatego,że ta kobieta nie zgadza się na ślub cywilny z weselem,więc moim komromisem jest to przyjęcie ze ślubem cywilnym. Tylko pomyślałam,że skoro od roku jesteśmy zaręczeni,a wesela i tak ni będzie,to chcę jak najszybicje i zaproponowałam luty. Potem będziemy się starać o dziecko. I postanowiliśmy za kilka lat wziąć cerkiewny z weselem... Ot tak. Jestem nadal strasznie zdenerowowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwanika- staranie o dziecko mozecie zaczac bez slubu... wiem ze dla pewnych rodzin jest to nie do pomyslenia,ale jakos nie widze problemu. ja chcialam dziecko pare lat temu. jestem juz ze swoim facetem prawie 6 lat. I niestety nie wyszlo... ale nie o mnie tutaj mowa. Pewnie ze mozesz miec slub wczesniej... ale skoro chcialabys miec wesele w przyszlosci bo np. bedziecie miec slub w Cerkwi za rok lub dwa... to ty wtedy postaw na swoim i powiedz ze slubu w cerkwi nie chcesz... no nie wiem ,ale ja bym tez byla nieustepliwa i zrobila babie poprostu na zlosc. Jestem generalnie mila ale do czasu :) A moge zapytac czemu ci sie tak spieszy do dzieciaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
Kiwanika, moim zdaniem dobrze robisz.. ja w Twojej sytuacji też bym przyśpieszyła datę ślubu :) Będzie dobrze... a co do narzeczonego to pewnie jemu też nie jest z tym łatwo - mieć taką rodzicielkę... No i dobrze, że nie unosi się honorem i nie rzuca w cholerę pracy u ojca.. dziś wiadomo, że czasy są ciężkie, a firma rodzinna dobrze prosperująca to cenna rzecz... Przedwojenna... pytałaś mnie wcześniej co z moim stażem.. skończył się i jednak go nie przedłużyli... więc jestem bezrobotna, ale dzielnie szukam pracy, pomagam w remoncie no i rodzicom i rodzeństwu, oraz babci narzeczonemu daliśmy już zaproszenia :) a my równo za 4 miesiące już będziemy małżeństwem :) dziś z tej okazji oblewaliśmy naszą podróż poślubną :) ach, jaka ja jestem szczęśliwa z moim kochaniem :) chociaż czasami są chwile, że mam ochotę go udusić własnymi rękami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziama- mam to samo. Tez swojego bym chętnie udusila i to ręcznie bez żadnej pomocy. Czasami jest wredny i nic nie rozumie. Sprzeczamy się ostatnio o bzdury i mnie to zaczyna męczyć. Kocham go mocno i pragnę tylko wyrozumiałości z jego strony. Ahhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
ach te nasze chłopaki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wciągnął mnie wasz temat i przeczytałam go od deski do deski :) fajnie się Was czyta :) tak sobie pomyślałam, może przyjmiecie mnie na troche ? ja co prawda mam ślub w lutym, ale lutowych panien młodych ze święcą szukać a tu taka przyjazna atmosfera :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
hejka Mrówa :) witaj lutoweczko ;) Opowiedz coś o swoim weselu, o sukni, o was, o zaręczynach :) Fajnie, że jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki-dzik
witaj mrówa, fajny nick :D słuchajcie, jutro pewnie już nie będę mieć czasu, bo z rana wyjeżdżam, więc chciałabym Wam dzisiaj życzyć udanego Sylwestra i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku - żeby śluby wyszły bajkowo, żeby mężowie się słuchali i żeby spełniły się Wasze marzenia, zamierzenia i plany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) Zaręczyliśmy się rok temu ( 20 grudnia w moje urodziny :) ) Na mojej imprezie urodzinowej klęknał przed tłumem znajomych i wyjąkał czy zostane jego żoną :P początkowo ślub miał się odbyć w sierpniu, ale w listopadzie znależliśmy fajną promocje w restauracji na miesiące styczeń - marzec więc spontanicznie zdecydowaliśmy - czemu nie ? :P Tak więc trzy miesiące na ogarnięcie tego bajzlu, ale ze to zima więc trudno nie jest :). Większość mamy pozałatwiane i dużo udaje nam się zrobić po kosztach np - suknia w promocji z groupona dzięki czemu kosztowała 800 zł mniej,zaproszenia i winietki robie sama :) samochód od kolegi który ma limuzyne z lat 40 ( zajmuje się wożeniem par do ślubu ), orkiestra dzięki temu że to martwy sezon chce tylko 1400, wódka też w promcji norocznej,obrączki tytanowe od awangardowego projektanta, dzięki czemu wyniosą nas pareset zł. Generalnie duuuuzo na głowie ale i mamy dużo szczęścia w tym naszym szaleństwie :P :) dziki - dzik dzięki za życzenia i szlonego sylwestra !! a także wszystko czego pragniesz na nowy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie wsYstkiego najlepszego w Nowym Roku... Pięknych ślubów, udanych wesel, wspaniałego życia i samego uśmiechu bez zmartwień, łez ale tylko szczęścia... I osiągnięcia , czegokolwiek zapragniecie... Ja słynął szykować się na imprezke... Buziaki moje kwietniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
wszystkiego najpiękniejszego dziewczynki!!!! Aby nasze marzenia się spełniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×