Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wytrzymam !!!!!

Jestem w ciąży i mam infekcję pochwy! Piecze mnie jak cholera !! :(

Polecane posty

Gość gośćwystraszona
ale najpierw miałam pinofucim jakos tak taka dluga tabl. jak czopek do pochwy, ale zlekcewazylam, bo wlozylam jedna i balam się więcej, a mi niby przeszło...niestety doprowadziłam do większego zakazenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaneta
Witam. Chciałam znów poruszyć ten wątek. jestem w 29 tyg ciąży i już nie wytrzymuję-ciągle jakaś infekcja. Pare dni temu skończyłam przyjmować pimafucin dopochwowo i natamaycyne czy coś i maść pimafucin i znów się zaczęło.. Czym to jest powodowane? Nie uprawiam seksu już jakiś czas, mąż mnie tam nawet nie dotyka. Ciągle świąd, pieczenie. Jak sobie z tym radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijcie myc sie porzadnie i srodkami do tego typu higieny a jie jakimis pachnacymi zelami, kupic sobie srodek do higienu intymnej i tym sie myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomógł abiofem czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz infekcje grzybicza czy bakteryjna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam macmirror -pomaga ale zanim wzięłam myślałam że od tego swdzędzenia zwariuję, jeszcze ten upał masakra po porodzie i karmieniu idę do gina bo jakieś zastrzyki są na to ponoć mam już doś wydawania kasy na e leki w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na grzyba pomógł macmiror też myślałam że przejdzie ale jak przyszedł silny upał to tak się zaognilo że myślałam że mi się dupa zapali. Infekcje grzybicze nie są groźne groźne są bakteryjne, powodują skracanie szyjki i prowadzą do przedwczesnego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed kazdym seksem oboje bierzemy prysznic i dbamy o higiene intymna.Do tego czesto dochodzi do zakazen w szpitalach i gabinetach ginekologicznych.Po zalozeniu rekawiczek dotyka cos w gabinecie potem gdy bada pochwe to moze dojsc do groznych zakazen!Dlatego Zawsze nawet w szpitalu uczestniczy przy badaniu,zabiegu maz i widzi sterylnosc jaka jest w eazie czego prosi zmiane rekawiczek.A may Prawo Pacjenta ust 2008 art 21 ktore pozwala na obecnosc osoby bliskiej,bo zawsze decyduje Pacjent o takiej Obecnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a wiecie coś na temat tych zastrzyków? jaka cena, czy pomaga jakie skutki uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaneta
No i my wgl zrezygnowaliśmy z seksu ale wcześniej też tak było, że obydwoje prysznic i wgl.. Mi to juz chyba nic nie pomoże i muszę zacząć z tym walczyć dopiero po porodzie ale boję się, że coś sie stanie mojemu dziecku przez to.. A jak już pisałam, moja gin nic mi nie wyjaśni, nie powie.. Tylko się przy niej głupio czuję, jak zaczyna mnie badać. Ale to nie moja wina.. I znów mi wypisze leków za 200 zł które nic nie pomogą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaneta
ja też to brałam. Globulki dopochwowe i maść.. I pomaga ale na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na grzybicę w ciąży pomogła nystatyna i macmirorr500, leczyłam się prawie 3 miesiące więc nie było łatwo, do tego probiotyk dopochwowy lactovaginal polecany przez PTG oraz doustny provag. Udało się rzutem na taśmę dosłownie na 2 tygodnie przed rozwiązaniem wyleczyłam się i do tej pory nie mam problemów z grzybicą - Piotruś ma 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra miała grzybicę w ciąży, leczyła ją nystatyną w globulkach z tego co pamiętam wcale nie było jej łatwo pozbyć się tej infekcji. Jak zaszłam w ciążę pani ginekolog poleciła mi zażywać provag, w celu ochrony przed infekcjami moczowo-płciowymi. Probiotyk stosowałam do samego porodu, w tym czasie nie miałam żadnych problemów intymnych, mimo iż raz w tygodniu chodziła na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam w ciąży grzybicy, ale jakieś upławy nieprzyjemne w pewnym momencie mi się pojawiły i swędzenie dokuczało trochę. Ale to na szczęście szybko minęło, jak wzięłam przez kilka dni doustnie probiotyk lacibios femina. I potem już do końca ciąży nic się nie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdą grzybicę, a zwłaszcza tą w ciązy leczy sie lekami od ginekologa, celowanymi w dany typ infekcji. Żadne wstrzykiwanie jogutów czy kefirów nie pomoże, tam sa inne bakterie niż te w pochwie. Jedynie co może pomóc to przy pierwszych objawach probiotyk ginekologiczny np Lactovaginal, profilaktycznie i na odbudowanie flory bakteryjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wszelkie grzybice olej kokosowy nierafinowany, poczytajcie sobie o jego fantastycznych zaletach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reguluje poziom cholesterolu spożywany codziennie może pomóc w utracie wagi, poprawie jakości snu, pomaga w mieralizacji zębów, zwiększa absorbcję wapna i magnezu, zwiększa sprawność umysłową wspiera funkcje tarczycy może przyczynić się do poprawy poziomu insuliny podany z ciepłą herbatą i imbirem pomaga ukoić mdłości i zgagę redukuje ból związany z zapaleniem stawów, a także poprawia krążenie przyczyniając się do poprawy samopoczucia osób, które wciąż odczuwają chłód zmniejsza swędzenie po ukąszeniu komara łyżka oleju dodana do herbaty pomaga w walce zprzeziębieniem i grypą stosowany miejscowo poprawia wygląd żylaków i ból związany z hemoroidami dzięki właściwością antygrzybicznym pomaga pozbyć się drożdżaków i grzybów (może być stosowany przy grzybicy pochwy: wystarczy namoczyć tampon w oleju i zaaplikować na kilka godzin) pomaga skórze dotkniętej łuszczycą i opryszczką istnieją dowody na to, że spożywanie oleju kokosowego może zapobiec lub wspomagać leczenie choroby Alzheimera pomaga w trawieniu, a także może zabić pasożyty jelit i drożdże zdrowe tłuszcze zawarte w oleju mogą być pomocne przy depresji i stanach lękowych Mama i dziecko: pomaga zapobiegać rozstępom w czasie ciąży, intensywnego przybierania bądź tracenia na wadze może być spożywany w czasie ciąży, by zapewnić dziecku niezbędne tłuszcze nienasycone idealny dla dzieci od pierwcych dni życia chroni przed odparzeniami odpieluszkowymi pomaga zlikwidować ciemieniuchę (wstarczy posmarować główkę i zmyć) można stosować go jako środek leczniczy na pleśniawki przyspiesza leczenie zapalenia ucha u dzieci odpowiedni do masażu przedporodowego (zwiększa elastyczność krocza) Karmiącej mamie zastąpi krem z lanoliną na sutki (jest bezpieczny dla dziecka) Karmiąca mama może spożywać 3-4 łyżki dziennie, by zwiększyć podaż składników odżywczych do mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo przydatne porady dla kobiet w ciazy znalazlam przypadkiem na stronce: lactovaginal.pl/zdrowie-intymne,110/higiena-w-ciazy-i-w-pologu widze ze wiele z nich od zawsze stosuje, jednak nie o wszytskich zawsze pamietam, dlatego warto czytac takie porady, a w ciazy to juz szczegolnie wazne jest aby zachowywac wlasciwe nawyki higieniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez całą ciążę zażywałam provag, dzięki takiej profilaktyce nie miałam żadnej infekcji moczowo-płciowej. Probiotyk dobrze regulował pracę jelit, dzięki niemu nie męczyły mnie zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc Podejrzewam że mam grzybicę objawami jest swędzenie czasami mam żółtawą wydzielinę. współrzyłam z mężem kiedy zaczeły się objawy a na dodatek jestem w ciąży w 33 tyg. Czy to bedzie miało wpływ na mojego dzidziusia? Czy mu coś zagraża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciąży jak mi się infekcja przytrafiła, to brałam probiotyk dla kobiet lacibios femina. Pomógł na tyle skutecznie, że do końca ciąży już nie miałam żadnych przykrych dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po dwóch infekcjach zaczęłam korzystać z płynu do higieny intymnej biały jeleń z probiotykiem i od tego czasu mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita 36
Multi-gyn Flora Plus stosuje w ciąży, aby uniknąć infekcji - mam skłonność do grzybicy, w poprzedniej ciąży bardzo często mi się zdarzała. Lekarz polecił Multi-Gyn stosować profilaktycznie dwa razy w tygodniu, bez problemu można w ciąży. Jak dotąd nic się nie dzieje, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często miałam infekcje pochwy :( co się wyleczyłam to po 3 tyg znowu mnie lapalo i to trwalo latami :( Kiedy jakiś pol roku temu znowu zlapalam to dziadostwo i oczywisice lekarz prywatnie bo wiadomo jakie sa terminy na NFZ TJ 150ZL+ leki drygie 150. Wiec mamy 300zl za glupia infekcje. Zaczelam szukac w necie nat sposobow na lecznnie. Pewien zielarz poleciał aby zmieszać 2 lyzki octy jabłkowego bio najlepiej robionego w domu z woda ( u mnie pl litra wody i lyzka octu kupnego) Tylko tym się podmywam. Już od dłuższego czasu nie mam zadnej infekcji. Oczywiście wyrzuciłam wszystkie plyny do hig intymnej bo to dziadostwo. Dziewczyny spróbujcie bo warto. Sam ocet koszuje 3zl za butelke a wystarcza na bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja z 14 01
Dodam jeszcze , ze jest to mój temat który zalozylam bedac w ciąży w drugim synem. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym octem to prawda? Ktoś wiecej moze to potwierdzić? Ja w ciazy mialam conajmniej 3 infekcje, a teraz po porodzie przechodze kolejna. Jestrm zalamana bo regularnie musze kupowac leki i męczyć sie z bólem, swiadem, pieczeniem... Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×