Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość odchudzonaaaa

moja dieta 4 kg w tydzien

Polecane posty

Gość odchudzonaaaa

na tej diecie schudlam juz ponad 20 kg. na poczatku ograniczamy jedzenie, pozniej (po tyg) glodowka - picie 3 litrow wody mineralnej i ok 500 kcal tego na co mamy ochote (ja wybralam jogurty z musli i batoniki musli z biedronki po 100kcal) - tak 3 tygodnie. oczywiscie mozna sobie pozwolic jednorazowo na wiecej. pozniej po prostu ograniczenie jedzenia i zdrowe odzywianie. polecam. jadlam olbrzymie ilosci teraz pol ziemniaka salatka i jestem pelna. duzo wody to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Według mnie najlepsze
A ile razy dziennie jadłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzonaaaaaa
3-4 w zaleznosci od potrzeb, pierwsze dni byly trudne , pozniej nie odczuwalam w ogole potrzeby jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odchudzonaa powiedz dokładnie jak to wyglądało. w ile czasu schudłaś 20 kg? daj jakies konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzonaaa
z 75 na 55kg w dokladnie 5 tygodni. pijcie duzo wody minecalnej (nie zrodlanej - uwazajcie na to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowa malina
nie boisz sie jojo?? Nie pisze tego zlosliwie, zeby nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laidaila
to jest niemożliwe :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzonaaa
ha ja tez myslalam ze niemozliwe. fakt ze przy okazji mialam troche stresu itroche sie ruszalam jojo sie nie boje minelo juz troche czasu i waga waha sie w graniach +/- 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzona pierwszy tydzień woda tylko nic więcej a później jogurty i te batoniki i też nic więcej(jak nazywają się te batoniki z biedronki??)) opowiedz coś więcej o tej diecie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzonaaa
1 tydzien ograniczenie ogolnie jedzena (korzystajcie z zasady jedzenia polowy tego na co macie ochote) po tyg glodowka : woda + 500kcal. czyli batoniki smako (pakowane po chyba 6 sztuk. sa pyszne:))mozecie tez jesc swoje ulubione pokarmy w razie glodu polecam activie z otrebami owsianymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! odchudzona gratuluje! napisz cos wiecej kochana pliss o tej diecie, co po kolei :* a ile czasu minelo od zakonczenia jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjlsfjkslfj
Jak mozna byc tak glupim i jeszcze doradzac innym ? To ja mam dla ciebie jeszcze lepszy sposob, utnij sobie noge, stracisz na wadze kilkanascie kilo w jednej chwili... Kobiety to maja jednak malpi rozum jak przychodzi do odzywiania i odchudzania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzonaaa
teraz juz 5 tygodni po. ksjlsfjkslfj idiota/idiotka trzeba byc zeby udzielac takich rad jak Ty. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory autorko, że tak prosto z mostu, ale to co ty tu wypisujesz to JEST CHORE I NIEPRAWDZIWE!!!!!!!! ksjlsfjkslfj ma ŚWIĘTĄ RACJĘ co do twoich 'rad', więc od idiotek jej nie wyzywaj, bo co najwyżej takim mianem możesz nazwać siebie!!!! Dziewczyny, absolutnie nie dajcie się wciągnąć w taki syf, jaki 'zachwala' ta osoba dla własnego zdrowia. 500 kcal dla organizmu na dzień to tak, jakby twój szef ci płacił 500 zł miesięcznie i kazał za to samej wyżyć. Dałoby się czy nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjlsfjkslfj
Autorka najwyrazniej nie rozpoznaje ironii... a w tym przypadku raczej czystej kpiny. Fitness 4all jakby malo tego bylo, ze 500 kcal, to jeszcze z bezwartosciowych, smieci, jak jakies batoniki musli... szkoda komentowac, genialna dieta ;) Witaminy i inne skladniki sa przereklamowane ;) Ale nic, autorka jest juz 5 tygodni "po" (przy czym nadal najada sie polowa ziemniaka)... Dajmy jej z pol roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzonaaa
heh rozpoznaje ironie:D to co jem, to moja i wylacznie moja sprawa. to moj topic, wiec jesli chcecie mnie krytykowac to mozecie stad po prostu wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjlsfjkslfj
Co jesz to twoja sprawa, ale jak zaczynasz to polecac innym, to mozesz zrobic komus krzywde. Twoj topic, ale to jest forum dyskusyjne i mozemy tu krytykowac co chcemy. Dajesz glupie rady, to licz sie z tym, ze ktos zareaguje nie po twojej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci wierzee,bo sama przez miesiąc na 500 kalorii zrzucilam 15 kg,wiec moze i po 5 tygodniach spadloby mi 20 ...ja tez jojo nie mialam na szczescie mimo iz czasami sobie pojadlam dosc obficie. Gratuluje wyniku i ciesze się,ze zalozylas ten topicJezeli by ktos mial ochote na taką dietke to moze zalozmy tu taką grupę wsparcia,bo sama chętnie bym się poodchudzala z wami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksjlsfjkslfj nie dramatyzuj bo 500 kalorii nikogo do grobu nie wpedzi,no chyba,ze przez rok postanowi się nic nie jesc.Autorka natomiast nie polecala,zadnej glodowki tylko dietę,ktora niekoniecznie musi opierac się na tym co ona jadla.Kazdy sam moze komponowac sobie posiłki nie przekraczajac 500kalorii (białko,warzywa i owoce).Dostarczając taki mix organizmowi nie ma szans na trumne.Sama tak jadlam przez miesiac i uwierz,ze czulam sie doskonale,aczkolwiek pierwsze dni bylam senna,poniewaz ograniczylam kalorie.Pozniej zoladek sie przyzwyczaja i je sie max 800-100kalorii bo wiecej nie jest sie w stanie.Zeby zapracowac na efekt jojo trzeba sie niekontrolowac i zamiast jesc to wciągać wszystk co się spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna zjesc duzą porcje warzyw (polecam surowe lub niedogotowane - mają mniej kalorii i wiecej witamin).Owoce tj jablka,truskawki,czeresnie - ja za innymi nie przepada niestety.Chude mięso,ser,maslanka czy tm kefir i tu znowulepiej naturalny niz smakowy.Podobnie z serkami,lepiej w kostce anizeli te homogenizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpiwedz, ja jem ak okolo 800, 500 troszke za malo jak dla mnie, moze dlatego ze jem sniadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze,ze czasami zjadlam pare suszonych sliwek (jak mialam chcice na slodkie przed okresem).Czloiek tto nie zwierze i powinien umiec kontrolowac to co je.A co do wody - ja pije przegotowaną z cytryną,bo inna mi nie podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej idz do pracy
jojo to jedna sprawa ale druga i to o wiele wazniejsza to ZJEBANY METBAOLIZM od teraz bedziesz tyla jedzac 800kcal i nigdy juz nie bedziesz w stanie jesc jak NORMLAN OSOBA bo bnedziesz tyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elodi7 tylko sniadania?? Ja wlasnie sniadan nie jem,w chwilii obecnej nie stosuje zadnej diety..jem warzywa i owoce,ale bez konkretnej pory tzn mam ochote idę i jem :) .. ale mysle o zrobieciu chociaz 3 tyg tej 500 kalorii aczkolwiek ciężko,bo tutaj trzeba miec godziny posilkoow a nie ak jesc kiedy się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie tylko sniadania, w sumie jem 3 razy dziennie, sniadanie, potem owoce i obiad, na obiad rybe gotowana albo kurczaka filet got, albo parowki z indyka 3 sztuki na sniadanie jem 4 kromki chrupkiego chleba z wedlina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej idz do pracy,a Ty do szkoły - ja jadlam wiele rzeczy i bardzo dlugo nosilam 36 tyle,ze byly to zdrowe rzeczy,a nie fast foody i slodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×