Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość odchudzonaaaa

moja dieta 4 kg w tydzien

Polecane posty

Gość ksjlsfjkslfj
No super... Czyli jak cos nie doprowadzi do smierci, to juz jest swietne... dobre podejscie... Ale to, ze wlasnie rozwali totalnie metabolizm i na dluzsza mete doprowadzi do wyniszczenia organizmu, zaburzenia poziomow hormonalnych, funkcjonowania poszczegolnych ukladow, ogolnego wycienczenia organizmu itd. to taki drobny szczegol... Tak jak autorka topicu... Ona uwaza, ze jak przez 5 tygodni nie przytyla to juz znaczy, ze jest ok :) A za zakonczenie glodowki uwaza sytuacje, w ktorej zjada posilek z polowy ziemniaka i salaty i jest najedzona ^^ To chcialbym zobaczyc co bedzie, jak wreszcie zacznie jesc NORMALNIE i odczeka tak z rok czasu powiedzmy... Bo co bedzie jak nadal bedzie jadla takie ilosci jak teraz, to lepiej nie myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak szukam chleba to nie widze takiego ciemnego, tylko jakies mieszane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama kupuje w musiorskim i to sie nazywa chleb fitness - bardzo smaczny,prawie same zboza (kromki duze i bardzo syte).Nie wiem jak to wyglada kalorycznie,ale sadzac po mojej mamie,ktora z natury szczupla nigdy nie byla,tera wygladaa bardzo filigranowo,a kazzdego ranka je dwie kromki tego chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksjlsfjkslfj ja jadlam jakis czas same warzywa i owoce - trwalo to kilka miesięcy i wyniki badan mialam az za dobre.Wiele ludzi uwaza,ze tak jedząc rowniez wyniszcza sie organizm,co niestety prawdą nie jesst.Autorka natomiast jadla 500 kallorii no batoniki,jogurty moze niezbyt racjonalnie,ale kazdy jest kowalem wlasnego losu.Jednak jej post byl przydatny,bo ona sama nie namawiala nikogo 'jedzcie tak ja a schudniecie" tylko zasugerowala co jest niskokaloryczne i co ona lubi.A co do joja,jezeli autorka jest dojrzala i podeszla do tej diety rozsadnie to i wyjdzie z niej bez szwanku ( chce tylko zaznaczyc,ze czasami waga nam mydli oczy i trzeba się bardzo pilnować).Ale jezeli ktos po dwoch miesiacach od tej diety nie zmagal sie z efektem jojo,moze liczyc na to,ze ono nas juz nie dopadnie.Oczywiscie dalej trzeba jesc z głową,bo to jest klucz do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do chleba to jest takich sporo mozna je znalezc zazwyczaj gdzies niedaleko wafli ryzowych albo crosantow on jest tak zapakowany w folie trzyma sie je w lodowce cos ala pumpernikiel ale sa rozne razowe slonecznikowe z dynia to sa takie czarne cieniutkie kromki w kazdym sklepie mozna je znalezc kalorycznosc jest zblizona do zwyklego chleba ale wiecej blonnika co pomaga przy pracy jelit i mniej przetworzone to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjlsfjkslfj
madziulkaaa1 a skad wzielas akurat 2 miesiace? Jojo moze odbic i po pol roku, bo metabolizm nadal bedzie zwalony, a czlowiek predzej czy pozniej zacznie jesc normalnie... Co to znaczy, ze wyniki mialas "az za dobre"? Bo chyba nie ma czegos takiego :) Jak mozna pisac o podejsciu rozsadnie do diety, jesli ta dieta sklada sie z 500 kcal?? W dodatku nie podeszla rozsadnie, skoro jadla tylko jogurty i batoniki musli... Tak zapytam, ile czasu temu skonczylas ta swoja glodowke (bo ja to nazywam glodowka)? I czy zmienila Ci sie od tamtej pory waga i ile kcal zjadasz teraz dziennie? Co do jedzenia samych warzyw i owocow to owszem, nie jest to tez zdrowe na dluzsza mete, a juz na pewno nie dla aktywnych osob. Wiele osob nie bierze tylko pod uwage, ze rozne dziwne diety maja rowniez efekty dlugofalowe i zdaje im sie, ze jak przez miesiac czy nawet rok wszystko bylo dobrze, to dieta jest super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiac jadlam 500 kalorii izrzucilam 15 kg...pozniej przeszlam na warzywa i owoce i zawsze bylam anemikiem,a przy tym mialam hemoglobine i morfologie duzo powyzej dopuszczalnej normy.Pozniej przyszla ciaza no i wiadomo jak to jest.Ale w chwili obecnej tez zajadam nsię warzywami i owocami.Nie pilnuje się,ale jem tylko pokarmy z tej grupy i czuje sie syta,lekka i szczesliwa.To jest cos co bede stosowala cale zycieDiety krotkoterminowe są nierozsądne to fakt,ale jezeli ktos chce to nie bedzie mial efektu jojo.Ja nie mialam nigdy,w ciazy mi sie to odbilo niestety.Dlatego tez uwazam,ze jezeli przed ciazą caly czas stosujemy jakas diete,a pozniej w ciazy juz nie to bedziemy kolumbryny.Ja mam akurat 21 lat wiec narazie nie tak ciezko mi schudnac ale co jak jest sie po 30stce.Dlatego najlepsza jest zmiana nawykow zywieniowych poprostu,bo wtedy mamy ppewnosc,ze nie przytyjemy na grubo ponad 50 procent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjlsfjkslfj
madziulkaaa1 ty jestes ciagle na jakichs glodowkach i piszesz o tym, ze nie masz efektu jojo... no ciekawe jak ten efekt ma wystapic jak sie ciagle glodzisz... A skoro "zawsze bylam anemikiem,a przy tym mialam hemoglobine i morfologie duzo powyzej dopuszczalnej normy" to co ty opowiadasz o "az za dobrych wynikach" ??? Jak cos jest "duzo powyzej dopuszczalnej normy" to jest tak samo zle jak ponizej dopuszczalnej normy... Doradzasz ludziom glupoty i wypisujesz jak to u ciebie niby cos swietnie dziala, a ktos w to wierzy i sobie zrobi krzywde dzieki takim bzdurom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz hemoglobine od 15,a ja mialam 15 to chyba dobrze,nie?? Głodowka przy 5 kg warzyw i kilogramie owocow,fascynujące ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjlsfjkslfj
Sorry dziewczyno, ale wystarczy przesledzic twoje wypowiedzi na forum, zeby sie zorientowac co i jak... Jako nastolatka anoreksja, pozniej roztycie, jakies glodowki nie wiadomo ile, bo juz w marcu pisalas o 500 kcal i o tym, ze wczesniej schudlas na tej diecie ale "popuscilas pasa" (brak jojo?), jakies wymioty na tle nerwowym, jadlowstret, kompulsywne obzeranie, kilkudniowe glodowki i w zasadzie od paru miesiecy to non stop jakies diety niskokaloryczne. Do tego jakies stany lekowe, psychotropy od psychiatry... przeciez ty jestes zaprzeczeniem zdrowego zywienia i zdrowia chyba w sumie tez... I takie osoby doradzaja innym i podaja sie za wzor zdrowego zywienia... No to moze niech kazdy sam wyciagnie wnioski, bo mi sie juz nie chce tego drazyc nawet. "jak masz hemoglobine od 15,a ja mialam 15 to chyba dobrze,nie?? " chwile wczesniej pisalas, ze mialas duzo powyzej normy niektore wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w marcu,a od kwietnia jem same warzywa i co,i naraie jest ok,a stany lekowe mam od tarczycy.Psychotropy - buahaha,wiesz kiedy to bylo i ja ich nie bralam bo sie zle po nich czulam :} Jeszcze cos - roztycie,jakbys chodzila ciaza po ciazy tez bys sie roztyla,tylko dwa miechy po porodzie mialam juz wagę w normie. A meizitang - biore go tydzien przerwa tydzien i znowu tydzien,a czasami i rzadziej wiec zwisa mi to co klycisz... Zreszta na vitali widac to moje jojo xd...jestem kwadratowa Moze jak bys brala bromergon tyle ile ja bralam tez bys miala schizy wiec pilnuj swojej du**.A wyzej mialo byc,ze hemoglobina jest w normie od 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjlsfjkslfj
Oho, juz sie zaczyna jazda ^^ Mam Ci cytowac twoje posty z roznych tematow? Bo srednio mi sie chce szczerze mowiac... Ale jeszcze w maju pisalas o 500 kcal, co raz sie wpisujesz w tematy na jakies glodowki itd. W paru tematach wspominalas o tym, ze zwracasz pokarm, ze mialas anoreksje, ze po kilka dni nie jesz, bo masz wstret, a pozniej sie opychasz kompulsywnie i wsuwasz "pol lodowki" itp itd... P Duzo tego jak na jedna osobe... Wiec ciagle jakies problemy z waga, w dodatku u Ciebie to juz stany chorobowe mozna powiedziec, a tutaj wypisujesz madrosci o tym, jaka to wspaniala jest dieta 500 kcal, jaka zdrowa i jak dzieki niej nie masz problemu z waga... I jak ktos sobie nie zada trudu, zeby przesledzic Twoja "historie" na forum, to jeszcze w to uwierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjlsfjkslfj
09:07 "Cześć.Jestem na diecie 500 kalorii" Temat "OD JUTRA ZACZYNAM GLODOWKE" "ja jestem chetna,tylko potrzebuje wsparcia i pomocy - mam 170 i waze 68 kilo.Boje sie,ze po 4 dniach i tak bede glodna ;/" "nie,ale mialam wstep do anoreksji i kilka msc nic nie jadlam.Ale matka mi dala po buzce i sie roztylam.Mialam wtedy 15 lat." "ja raz nie jadlam piec dni i zrobila mi sie taka blokada....wiec gdybym sie nie ugiela to moze bym wytrwala.Tylko to nie byla glodowka bo pilam tez cole ;/" "Tyle,ze jestem lasuchem i boje sie podjadania,dlatego tez czesto pare dni nie jem,poniewaz bedac głodną nie mam ochoty na podjadanie.A po dwoch dniach mam jadlowstret." "Mialam etap niejedzenia gdzie w pasie bylo 51 cm.Mialam napady buloimiczne.Obecnie łykM THERMAL PRO,LYKALAM MEIZITANG ITD.pILAM HEKTOLITRY KAWY,CWICZYLA.mAM OBSESJE NA TYM PUNKCIE.mOJA PRABABCIA TEZ NIE JADLA,BABCIA MIALA BULIMIE WIEC PORAZKA. JA NIE UMIEM SOBIE Z TYM PORADZIC,BO ALBO SIE GLODZE Albo jem..Czasami jem i wymiotuje.Kiedys chodzilam do psychologa,ale zrezygnowalam." "ja fast foodow nie jadam bo nie lubie,w nocy tez nie jem ale jak zjem cos nadprogramowego lub czegos czego zjesc nie chcialam dopada mnie taka fala i zjadam calą lodowke" "tez bylam u psychiatry i dostalam le,wycisza,uspokaja itd.Tzn daje pobudzenie i gory mozesz przenosic,ale wycisza i nie czujesz tych strachow.Są to psychotropy i biore to przed miesiaczką tylko zeby zlagodzic te stany lekowe,bo wtedy juz wogole jest masakra" "ja tez luubie się napic szczegolnie na noc.A druga sprawa brak odpowiednich wartosci odzywczych tez wzmaga takie cos.(czesto pije alkohol na noc po calodniowych glodowkach bo mysle,ze mnie to odchudza) " "to masz fajnie..ja nie jem pare dni i za pare dn i zjem pol lodowki i tak w kolko." "ja jem jem jem..zoadek peka a ja jemBol niesamowity,az przychodzą wymioty bo juz nie daje rady zjesc wiecej.WYMIOTUJE I IDE JESC DALEJ I TO TRWA JEDEN DZIEN TYLKO.pOZNIEJ ZNOW PARE DNI NIE JEM I ZNOWU TO PRZYCHODZI.dLATEGO CIEZKO MI SIE ZA DIETE WZIASC." "no niestety tak prawda bo ja nie jem tylko pol kilo ciastek,ale dwie kielbasy,pol paczki pasla,a najlepiej maslo nakladam na ciastka itd." Jak widac Twoj sposob odzywiania jest niezwykle zdrowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksjlsfjkslfj Szkoda Twoich nerwów, do takiej i tak nic nie trafi !!!! Niech się dalej buja ze swoją zrytą psychą. Podzielam Twoje zdanie tak czy siak- należy TĘPIĆ TAKIE OSOBNIKI I PIĘTNOWAĆ na forum, bo niewiarygodne szkody wyrządzają nie mając bladego pojęcia o zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elodi7 A Ty, młoda damo, wio na mój temat, bo już Ci odpowiedziałam na post !!!!!!!!!!! Że Ty się po takich syfiarskich tematach będziesz udzielać, to się nie spodziewałam!!!!!!!!!!! Sama wiesz doskonale, że zapędzasz się w kozi róg i, jak widzę, chyba jeszcze jakś masochistyczną przyjemność masz z tego, by tkwić w nim dalej. No weź Ty mnie kobito, nie załamuj, że Ty na takie g... chciałaś się pisać !! Proszę się opanować i to NOW !!! Czekam na odpowiedzi na moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeszcze nie umarlam,a nawet nie mam problemu z wlosami,cerą itd.jakie to dziwne. I nie doczytalas - nie zawsze wymiotuje po tym kompulsywnym jedzeniu. Dieta 500kalori nie jest przyczyna tego,tylko anoreksja. A anoreksja nie jest nastepstwem diety 500kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjlsfjkslfj
No jeszcze nie umarlas... rzeczywiscie to jest niezbity argument na korzysc diety 500 kcal... Nie mowie, ze to wszystko jest wynikiem diety 500 kcal, tylko ze dieta 500 kcal swietnie sie wpisuje w inne twoje problemy "dietetyczne" i zdrowe osoby tak jesc nie powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!! któraś tu pisała że jedzenie warzyw i owoców jest nie zdrowe?? czy słyszałyście żeby komuś warzywa za szkodziły?? bo ja nie wręcz przeciwnie pomagają a w czym to poczytajcie o diecie Dąbrowskiej ona pisze że nawet warzywami możne człowieka uleczyć... przecież w Piśmie Świętym pisze żeby żywić się tylko tym co zostało stworzone przez Boga i to co ziemia wydała czyli warzywa i owoce, warzywa mają tak mało kalorii że można jeść i są naprawdę zdrowe jedząc warzywa i owoce nie potrzebujemy żadnych balsamów witamin itp itd bo warzywa zawierają wiele cennych składników które poprawiają skórę włosy a nawet leczą... jedząc same warzywa i owoce czasem nie wychodzi na dzień 500kcl nawet mniej ale człowiek jest najedzony. może pierwsze poczytajcie a później krytykujcie innych... człowiek który chce schudnąć jest zdolny do wszystkiego i na pewno wiele z nas stosowała rożne "niezdrowe diety" nawet te gdzie pisze "schudnij 10 kg w tydzień" byle by schudnąć szybko.... Życie jest piękne i dlatego warto żyć! Życie jest piękne, za nadzieja tylko iść. Niech nie będzie ci żal że ziemia twoje miejsce Niech podniesie cię tak skrzydlate twe serce!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjlsfjkslfj
O w morde... Diety na podstawie Pisma Swietego, to jeszcze nie widzialem ^^ A leczysz sie modlitwa? :) Nie chodzi o to, ze owoce i warzywa nie sa zdrowe, chodzi o to, ze czlowiek potrzebuje tez innych skladnikow. Jakos tak dopiero co w wiadomosciach bylo o rodzicach skazanych za zaglodzenie dziecka, bo byli z przekonania weganami i karmili potomka tylko warzywkami i owocami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Prokurator dziś
"przecież w Piśmie Świętym pisze żeby żywić się tylko tym co zostało stworzone przez Boga" :D A co nie jest stworzone przez Boga? Przecież On stworzył wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjlsfjkslfj
No tak, wlasnym przykladem mozesz swiadczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstrahując od tego czy to
zdrowe czy nie, pytam: jak to możliwe? 15kg w miesiąc? Byłam kiedys na 500kcal prawie miesiac i schudlam 8kg teraz na amerykanskiej chudne 2kg/tydzien a prawie nic sie nie je ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjlsfjkslfj
Wez pod uwage, ze ludzie maja rozny metabolizm, rozny typ budowy, rozna historie zdrowotna/zywieniowa i rozna wage startowa. Jesli ktos wazy ok. 100kg to moze zrzucic te 15kg dosc prosto, a wiadomo ze zupelnie co innego, gdy zrzucic tyle zechce osoba wazaca np 60kg. Kolejna sprawa, to wlasnie rozwalony metabolizm i wczesniejsze glodowki... Poza podstawowym spalaniem organizmu na podtrzymanie funkcji zyciowych, czyli np. utrzymanie temperatury ciala, oddychanie, krazenie itd. najwiekszym elementem spalania sa miesnie. Czym wiecej miesni, tym wiecej dodatkowych kalorii pali organizm. Wiadomo wiec, ze osoba umiesniona zrzuci nadwage szybciej, niz ktos nawet otluszczony, ale i pozbawiony miesni. Teraz problem w tym, ze przy wszystkich glodowkach i dietach typu 500 kcal organizm w pierwszej kolejnosci spala miesnie, tluszcz jest tylko czescia traconych kilogramow. Ktos sie cieszy ze schudl powiedzmy 9kg, tylko ze w praktyce pozbyl sie np. 3kg tluszczu. Oczywistym wnioskiem powinno byc, ze po takich "zabiegach" przy kolejnej diecie waga spada juz duzo wolniej, bo wczesniej pozbylismy sie tkanki miesniowej. W dodatku glodowki rozwalaja caly metabolizm ogolnie spowalniajac przemiane materii, organizm broni sie przed zaglodzeniem wszelkimi metodami. Dlatego kalorie sa spalane coraz wolniej, a w momencie, gdy przy kolejnej glodowce organizm orientuje sie, ze grozi mu powtorka z rozrywki od razu zaczyna oszczedzac energie, przy czym gdy jemy, to stara sie jak najwiecej tej energii (w postaci tluszczu) zmagazynowac na zapas. Takie to w uproszczeniu rozwiazanie "zagadki". No ale oczywiscie mozna robic na sobie eksperymenty i pozniej lamentowac... Tylko rozsadny czlowiek z nieudanych eksperymentow wyciaga przynajmniej wnioski... Ale niektorzy wola popelniac te same bledy bez konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica797
No ogólnie to takie głodówki są chyba bez sensu, bo ile można się głodzić? Serio polecam polecam poczytać jakie szkody możecie wyrządzić sobie zanim zaczniecie taką "dietę". Sporo dobrych rad dotyczących odchudzania można też znaleźć w necie, nie trzeba od razu iść do dietetyka. Ja znalazłam np taki kurs strategii odchudzania, gdzie jest wiele fajnych porad. http://www.bhclub.pl/E-Akademia-B-H/Kurs-Strategii-Odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś naprawdę chce schudnąć w zdrowy sposób niech napisze na mojego maila rrrobak@wp.pl w listopadzie 2010 ważyłam 90 kg a teraz 74 kg chce dojść do 60 czyli do wagi sprzed ciąży za tydzień są moje 32 urodziny a ostatnio dano mi 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rozmowach w toku była dziewczyna co jadła 400 kcal i nic jej nie było, z tego co pamiętam w skład jej diety wchodziły słoiczki dla dzieci i chyba nic więcej :) fajnie, że schudłyście, też bym chciała ale nie mam silnej motywacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zart?
odchudzonaaaa ze schudłas 20 kg w ten sposób jedząc, nie wierze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kj coś tam - zwykła zazdrość przez Ciebie przemawia, one niech robią co chcą, i nie zabronisz im tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×