Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jumboboombo

Jakie zabiegi na twarz - napinanie, uwydatnienie kości i owalu.

Polecane posty

Gość jumboboombo

Jestem chłopakiem 23 letnim i chciałbym jakos zaradzic na moją cere. Skóra na twarzy jest troche obwisła rozciagliwa jak guma generalnie jest jej za duzo. Zastanawiam się jakie zabiegi mogły by pomóc aby była bardziej napieta, uwydatnione kosci policzkowe, jazmowe i żuchwa. Słyszałem o takich zabiegach jak Thermet - kuracja laserem. Tylko raz ktos pisze ze to kosztuje 3000 gdzie indziej ze 3000 czy 500, na stronach klinik te thermety to wogole maja rozne działanie np jeden od rewitalizacji inny od czegos innego. Jakie zabiegi mogły by mi pomóc i ile cos takiego kosztuje? Szukam kliniki we Wrocławiu. Drugą sprawą jest ze mam wyłupiaste oczy. Opadniete powieki i tak jakby pod nimi skóra nie była wypełniona na ich poziomie przez co oczy z powiekami sa wyłupiaste z deka. Chciałbym cos z tym zrobic bo wygladaja jak bym miał o 20 lat wiecej, nie wazne co moze być wypełnienie czy jakies zabiegi laser czy co kolwiek. Oczywisnie nie liftingi operacyjne ale cos co np stosuja kobiety w takich przypadkach bo faceci to raczej olewaja nie chce im sie nic poprawiac ja np wole zainwestowac troche w siebie niz przepijac pieniadze pod sklepem. Prosził bym o jakies pomocne informacje mam nadzieje że zjada sie osoby które mi cos doradza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZROB KILKA ZASTRZYKÓW
z Volumy corneal lub z rodziny restylanów,wypełniaja ubutki,modelują owal twarzy,uwypuklają kosci policzkowe.Opadnięte powieki tylko chirurgiczna korekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZROB KILKA ZASTRZYKÓW
we wrocławiu polecam dr Jarlińskiego najlepiej udaj się na konsultacje i popytaj o preparaty o ktorych pisałam.Napewno lekarz zaproponuje ci sensowne rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQwaWIT
LADNA REKLAMA:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZROB KILKA ZASTRZYKÓW
chyba masz jakaś obsesję na punkcie reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumboboombo
Hymm ale zastrzyki tylko zwiekszaja powierzchnie czy jak działaja? Chciałbym żeby twarz była szczupła a skóra sie nie wałkowała bo mam tak na szyi i poliki broda jak ja schyle. Myslałem o jakims laserze zeby była bardziej napieta. Zastrzyki to pewnie pod oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehee??
Żadnych zabiegów, dobry lekarz ogólny, a potem specjaliści, bo jeśli w tym wieku masz takie problemy to albo masz jakiś defekt genetyczny, albo poważną chorobę, i to się leczy (najpewniej latami) a nie "zabieguje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehee??
* albo inną poważną chorobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zabieg wypełniający, to po prostu kwasik. Ma byc naturalnie i oczywiscie bardzo delikatnie. I tu kwas hialuronowy jest niezbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podoba ta wolumetria. Oczywiście żeby tylko nie przesadzić w drugą strone, bo wówczas wszystko może pójść słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór Aestheticmed jest najlepszym wyborem profesjonalnej kliniki. Dr Dmytrzak jest wielkim specjalistą i przyznam szczerze ze tutaj na pewno na 100% bedziecie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam fale radiowe z laserem biostymulującym, po jednym zabiegu juz widać efekt. Ale żeby był na dłużej trzeba zrobić serię 6 zabiegów. Polecam www.beautypremium.pl w Poznaniu sprawdzony sprzęt RF, który w 100% daje efekty. Jak pójdziecie na konsultacje zobaczycie zdjęcia prawdziwych klientek tego gabinetu, a nie jakieś ściągnięte z sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eleganckie pomieszczenie dla królików doświadczalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dla królikow doswiadczalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim osobom mieszkającym w Szczecinie lub okolicach mogę polecić salon urody www.maestriaklinikaurody.com Salon ten oferuje ciekawe i skuteczne zabiegi na twarz i ciało. Pracują tam profesjonaliści, którym można zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniak

Mama jest zadowolona z zabiegów fibryny, ale ona ma już starszą skórę mniej jędrną i zmarszczki. Wiem, że chodzi do dr Więcek praktyka.info.pl ale to też w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A teraz moja mama, tylko lekarz ten sam, wysil się Moniak i napisz coś bardziej oryginalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×