Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chce bardzo chce

terapeuta leczenia uzaleznień

Polecane posty

Gość chce bardzo chce

skonczyłam licencjackie studia w kierunku ktorego nie lubie (presja rodzicow) . Chciałabym zostac terapeuta leczenia uzaleznień. Co powinnam studiowac, jakie kursy zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce bardzo chce
psychologię? kurcze, chyba nie moge podyplomowki zrobic z psychologii..echh:o po co mi byly te studia, zgodzilam sie i jestem w d...pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zrobić, ale np.: psychologię biznesu. Żeby leczyć osoby uzależnione, pracować jako terapeuta, najpierw musisz skończyć psychologię,a po tym 2 lata studiów podyplomowych ukierunkowujących, na które by się dostać trzeba mieć dyplom mgr psychologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. to Ci jeszcze nie daje uprawień na terapeutę, bo by zostać terapeutą trzeba kolejnych 3-5 lat nauki i kupę kasy na superwizję:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce bardzo chce
Boze ...a co takiego ta superwizja???? A tak poza tym dzieki za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerr
Bardzo dobrymi opiniami cieszy się ośrodek w Międzyrzecu Podlaskim – http://darzycia.eu . Uważam, że jeśli chce się wyjść z uzależnienia jedynym wyjściem jest terapia. Tam zespół psychologów, terapeutów i lekarzy zajmie się pacjentem w odpowiedni sposób. Ośrodek usytuowany jest w spokojnej okolicy, co również jest dość sporym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczna terapia uzależnień to oferta, którą znajdziesz tutaj psychoterapia24.pl. Poddał się jej mój chłopak i dziś żyje w całkowitej abstynencji. Ośrodek położony jest nad morzem i gwarantuje wsparcie profesjonalnych psychoterapeutów, którzy prowadzą zajęcia w kilkuosobowych grupach w bardzo przyjaznej atmosferze. Spróbuj może i tobie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj znajomy leczył się w tym ośrodku www.olu.pl - i faktycznie jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest PRAWDĄ i proszę nie wprowadzać w błąd, że tylko psychologia. Możesz skończyć STU - Studium Terapii Uzależnień i być instruktorem terapii uzależnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba dobrze jest wyslac uzaleznionego do osrodka zamknietego, przynajmniej cos pomoze... ośrodek leczenia uzależnien OTU jest podobno bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co robić ja się poważnie uzależniłam!!! Uzależniłam się od lektury,, chłopcy z placu broni " powieść oparta na faktach w reżyserii Ferenca. Moliera i kurde nie wiem co robić ja się poważnie uzależniłam od tej lektury!! Kocham tę lekturę i się uzależniłam!!! Ciągle ją czytam!!!! Boję się że to jest niebezpieczne!!! Pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze rozwiązanie wg mnie to po prostu studia podyplomowe z terapii uzależnień. Widziałam na stronie uczelni, w której studiuję (WSP im. J. Korczaka), że trwa rekrutacja na te studia. Czasu zostało już niewiele, lada moment rozpocznie się nowy rok akademicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolony jestem z efekty terapii jaką mam prowadzoną w Vitanea. U mnie to sprawa była rzeczywiście trudna do zdiagnozowania, bo miałem jakieś dziwne bóle w okolicy wątroby praktycznie od dziecka, które nasilały się przy wysiłku i potem znikały. Teraz już ich nie mam, okazuje się, że odpowiedzialne były pasożyty za to. Namiar na gabinet jest na vitanea.eu. Warto przedzwonić i się umówić na konkretny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czettin
Bardzo ciekawy pomysł, chociaż praca trudna i wymagająca. Polecam stronę http://osrodek-leczenia-uzaleznien.pl/ - dzięki temu może dowiesz się więcej o takich ośrodkach, o leczeniu w nich i o tym, czego wymagają od terapeuty. Bo jednak nie każdy się na terapeutę nadaje, trzeba mieć to coś, a w tym ośrodku zdecydowanie terapeuci to mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Education Wrocław
Blue Education rekrutacja na kierunek Instruktor terapii uzależnień, ul. Szewska 5, 50-053 Wrocław! tel: 535400556! Nauka trwa 1 rok, tj. 2 semestry, zajęcia odbywają się w systemie zaocznym. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na Pomorzu. Według mnie sprawdzona kadra leczenia uzależnień to http://www.uzaleznienia-terapia.pl/kadra. Dwóch moich dobrych kumpli z dzieciństwa tam się leczyło z dobrymi skutkami. Mitingi AA otwarte dla każdego, więc możesz od razu zaciągnąć języka, czy wszystko c***asuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Opolu znajduje się gabinet psychologiczny www.psycholog-opole-maslankowska.pl w którym możecie podjąć się terapii leczenia uzależnień. Sama otrzymałam tam profesjonalną pomoc, której potrzebowałam i wyszłam na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostrę na leczenie wysłaliśmy do prywatnego ośrodka www.systemmed.pl nasi rodzice na szczęście się na nią nie wypięli. Wszyscy jesteśmy w tym razem. Uważajcie na alkohol, nawet w młodym wieku potrafi uzależnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iddik
a ośrodek przebudzenie? myślę ze w ligocie pięknej to idealne miejsce do przemyślenia i walki z nałogiem. no i mają dostępną na miejscu cały czas kadrę specjalistów...bardzo pomocną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykk

Jeden z najbardziej dyskretnych ośrodków leczenia uzależnień to Want w Kaszubskim Parku Krajobrazowym. Można się zupełnie odciąć i nikt nie będzie wiedział, gdzie jesteś. Myślę, że spora przewaga ośrodka to konsultacje lekarskie, żeby odbudować organizm. Sama psychoterapia dla alkoholików to niestety za mało. Trzeba jeszcze pracować nad równowagą ciała. Tam jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie uratowała prawdę mówiąc z uzależniania grupa AA ustawiona przez uzaleznienia-terapia.pl i terapia podstawowa. Na grupie poznałem prawdziwych przyjaciół i nie sądziłem, że takie relacje się w ogóle zdarzają. Piłem grubo ponad dwadzieścia lat, straciłem wszystko, ale ostatecznie odzyskałem siebie. Prowadzenie przez faktycznych specjalistów. Nie mówię, że jest łatwo, ale warto.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajenka

Jeśli interesuje Cie prowadzenie terapii to warto zainteresować się szkoleniami w Centrum CBT w Warszawie. Można tam znaleźć szkolenia z obszaru terapii poznawczo- behawioralnej dzieci, młodzieży i dorosłych. Bardzo dobra placówka szkoleniowa, cieszy się świetnymi opiniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się losy potoczyły, że wsparcie i pomoc stało się moim sposobem na życie, teraz jak tylko mogę i mam czas to poszerzam wiedzę i umiejętności. Aktualnie robię podyplomowo Terapia uzależnień i współuzależnionych na wskz to mój drugi kierunek na tej uczelni a to dlatego, że wszystko robię kiedy chcę i kiedy mam czas. Zdobyte wiedza i doświadczenie pozwala mi dotrzeć do coraz większej liczby potrzebujących ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×