Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TradeMark

piosenki o miłości

Polecane posty

Gość TradeMark
było Salemka, ładne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Znaczy spodoba się Twojej kobiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
Puściłem jej te wszystkie piosenki (nawet z propozycją dupeczki :) ) i jestem dobrej myśli. Część jej się podobała, inne nie, ale była pod wrażeniem tego, że się staram. Dziękuję za pomoc. Teraz musieliśmy się rozstać na weekend - co tydzień wyjeżdża do domu zostawiając mnie na nieznośnie długie dni kiedy nie wiem co robi, jak się zachowuje i myśli. Mogę tylko czekać na kolejny tydzień, kiedy znowu ją zobaczę. Z nadzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Ja jestem w takiej samej sytuacji jak Ty, Trade Mark. Nie widuję się z moim ukochanym w weekendy, jest mi z tym bardzo źle, bardzo smutno, chciałabym to zmienić, żeby móc spędzać z nim każdą moją wolną chwilę, bo jest dla mnie najważniejszy. Dobrze, że masz nadzieję, ja też ją mam, że u mnie też wszystko będzie dobrze. Nie znoszę weekendów, nie cierpię, dla mnie mogłyby nie istnieć. Najważniejszy jest mój ukochany i nasz związek. Zawsze o nim myślę, przez cały czas, wspominam, co się między nami wydarzyło podczas tygodnia, wzdycham, pragnę, kocham, tęsknię, rozpaczam, mam nadzieję, smucę się, czekam, wyczekuję, odliczam godziny, minuty i sekundy, aby znów się z nim zobaczyć. Czekam na nowy tydzień jak na Boże Narodzenie. Jest ciężko, ale warto czekać. Naprawdę warto. Bo mój ukochany to wyjątkowy mężczyzna. Jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny, wyjątkowy, nie ma drugiego takiego. Fajnie, że piosenki jej się podobały i doceniła to, że tak bardzo się starasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksio zwycięzca
A ja się odchudzam. Dzisiaj tylko mleko rano i zupina wiosenna z mrożonki i........ trochę alkoholu. Dlatego podoba mi się ten wątek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Fajny utworek, miły do posłuchania, ale dziś jakoś mam nastrój na polską muzykę. Ciekawe czy TradeMark się podoba. :) "A ja będę Twym aniołem, Twą radością, smutkiem, żalem, Będę gwiazdą na Twym niebie,' Będę zawsze obok Ciebie.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark się podoba
Poniedziałki, ja je lubię, Już za chwilę ją zobaczę, Wiem, że więcej się nie zgubię, Wszystko będzie dziś inaczej. Wtorek, to dzień lepszy chyba, Nie pamiętam już męczarni, Jestem więc jak w wodzie ryba, Jak lew w swym Królestwie - Narni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Niedobrze się tak głodzić reksio. No chyba, że masz jakiś poważny powód, ale jak nie, to nie ma się co katować. Mleko i zupina...hmmm, że też masz siłę pisać przy takim odżywianiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
To też z piosenki.. "Bo źródło miłości to Ty, Daj mi z niego krople, abym mogła żyć, Na kres świata po śladach Twych biec, Choćby głupią nazywano mnie. Chcę Ci mówić słowa lekkie jak wiatr, Chcę Ci niebiańską muzykę grać, Dla Ciebie promienie słońca chcę kraść, By w Twoich oczach zajaśniał ich blask..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
W środę jestem doskonały, Nic nie drażni, nie przeraża, Chcę się oddać dla niej cały, Chcę miłością ją obdarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
W czwartki jestem niespokojny, Wiem, że perspektywy więdną, Czas już nie jest dla mnie hojny, Czas jest dla mnie suką wredną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
miało być h o j n y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
:) czekam na piątek, sobotę i niedzielę tego wiersza. Jestem pod wrażeniem TradeMark. Ta Twoja kobieta to musi być w siódmym niebie, że Cię ma. I niech się nie wygłupia, bo który facet pisałby dla niej wiersze. Ciężko takiego znaleźć. Niektórzy czytają paniom Norwida, ale to nie to samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
Piątek to ostatnie chwile, Pożegnanie , koniec smutny, I nie wstydzę się, że kwilę, Los jest dla nas zbyt okrutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
Gdy w sobotę przed południem, Jeszcze jakoś funkcjonuję, To wieczorem, wręcz paskudnie, Alkoholem się katuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
Dobrnęliśmy do niedzieli, Jutro pewnie się spotkamy, Nic nas więcej nie rozdzieli, Wkrótce szczęście sobie damy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Piękny ! Po prostu brak mi słów..Norwid, Słowacki i Przerwa-Tetmajer mogą się schować. Koniecznie musisz przesłać ten wiersz swojej ukochanej, a najlepiej odczytać go jej, patrząc jej w oczy, namiętnie patrząc. Nie napisałabym piękniejszego, bardziej budującego, zakończenia. Pani Twego serca nie powinna mieć żadnych wątpliwości, bo Ty masz w sobie tyle siły, tyle woli walki, determinacji, miłości i oddania w swoim sercu. Masz w sobie wszystko, czego potrzeba drugiej osobie do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Jak tak się naczytałam Twojej poezji, to bardzo tęsknię za moim ukochanym. Zobaczę go dopiero po weekendzie, to się zdaje bardzo długo. Mam nadzieję, że szybko minie, bo to aż boli. Każdy komórka mojego ciała tęskni za nim. Niech ktoś ukróci ten ból rozłąki. Na tym forum przynajmniej można spotkać ludzi z podobnymi problemami, jest mi trochę raźniej kiedy wiem, że nie jestem sama. Boli, ale trzeba walczyć. Trzeba walczyć o szczęście, o miłość, o ukochaną osobę. Trzeba znaleźć w sobie siłę, jeśli naprawdę na kimś zależy. Ja też zrobiłabym dla mojego ukochanego wszystko, napisała wiersz, dała mu gwiazdkę z nieba, oddała mu wszystko, bo na to zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,
Heineken daje czadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Sweet :) :) Już jeden dzień minął, jeszcze jeden i moje cierpienia się skończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Ciekawe jakich piosenek słucha dziś mój ukochany? Smutnych czy wesołych? W jakim jest nastroju? Jak minął mu dzień? Jak się czuje? Czy tęskni? Kocha? Myśli? Ja nie słuchałam dziś żadnych piosenek, czasem lubię posiedzieć w ciszy. Bardzo tęsknię. Dzień bez mojego ukochanego to dzień do niczego. Wegetacja, oczekiwanie, odliczanie. Czuję, że bardzo mi czegoś brakuje, bardzo mi go brakuje, jakaś część mnie jest teraz martwa i czeka na aktywację, abym mogła w miarę normalnie funkcjonować. Myślę o nim cały czas. Kocham bardziej niż potrafię wyrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
:) Prawie koniec weekendu. Nareszcie. Zazdroszczę ludziom, dla których weekendy to przyjemność i czekają na nie. Ja mam zupełnie odwrotnie, jestem szczęśliwa kiedy zaczyna się nowy tydzień. Chciałabym móc cieszyć się weekendami z moim ukochanym. Spędzać z nim swój wolny czas. Obdarzać go miłością. Kochać go, mówić mu o tym i pokazywać na każdym kroku. Być z nim. Tak o. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×