Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TradeMark

piosenki o miłości

Polecane posty

Gość Princesitka
How I wish..How I wish You were here.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kama
Czasami - piosenka o miłości Czasami wystarczy jedna piosenka. Czasami wystarczy jedno spojrzenie. Czasami wystarczy kilka słów. Czasami.......sama nie wiem co sprawia, że ktoś się w kimś zakocha. Czasami nie wystarczy 1000 słów (500 proszę i 500 przepraszam). Czasami szczerość jest nieszczera. Czasami nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Myślę, że to jest okrutne. 2x Czasami ktoś jest ślepy. Czasami ktoś jest złośliwy. Czasami ktoś nie wie kiedy przestać. Mam nadzieję, że się opamięta. Albo da mi znać, że to już koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Piękna piosenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra viedo
Eres cruel. Yo no se lo merecen. Se retiraron. Yo no quiero sufrir. No se puede conciliar con lo que est haciendo. Adiós.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra viedo
No llame. No escriba. Me has hecho dao terrible. No puedo por ms tiempo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra viedo
No llame. No escriba. Me has hecho dańo terrible. No puedo por mas tiempo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
I won't give up. I won't. I LOVE YOU And I'll fight. I won't give up. And I won't let you do this.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Somebody... Somebody wants to be with You, Somebody loves You so much, Somebody cares about You, And all the time misses Your touch. Somebody wants to see Your smile, Somebody is waiting for tomorrow, Somebody is sad for a while, But fights with this sorrow. Somebody will do everything for You, Somebody will move heaven and earth, Somebody will fight for the future with You, Because it is worth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka miau
Bardzo piękne. Optymistyczne. I ważne dla tego, komu śpiewane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
"Bardzo piękne"....pewna bardzo droga memu sercu osoba, której już niestety nie ma, miała takie powiedzenie.... A teraz najdroższa memu sercu osoba tak mówi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka miau
Jestem dziś rozbawiona po kinie. Uśmiałam się do łez. Wszystko teraz widzę w lepszych barwach. Taki polepszacz nastroju. Niestety nie mogłam być z ukochanym, tylko z koleżanką. Z nim byłoby dużo, dużo lepiej. Szukam piosenki, którą mogłabym mu zapodać i trafiłam tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Hmmm...kino...fajnie..Nie ma to jak fajny wypad gdzieś w środku tygodnia. Ja niestety mogę sobie tylko pomarzyć o czymś takim. Zazdroszczę koteczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka miau
No tak, trudne to jest w środku tygodnia. Ale w ostatnich dniach miałam ogromne stresy i musiałam to jakoś zneutralizować, żeby dało się ze mną żyć. Żebym nie kłóciła się z ukochanym. Żebym dawała mu oparcie, jakiego dziś bardzo ode mnie oczekuje. Bo zależy mi na nim, bardzo, najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Priscilla królowa pustyni
Wierzę, piosenka Simao Enamorado w moim tłumaczeniu :) Wierzę, że mnie nie porzucisz, Nie zostawisz mnie samego, Złego ducha nie dopuścisz, Nie zapukasz znów do niego. Wiem, że czas nas będzie ranił, Długie dni, tygodnie nudne, Żalem, smutkiem będzie mamił, Życie z dala będzie trudne. Wiem, że będą straszne myśli, Gdy zapytasz samą siebie: Czy ten człowiek mi się wyśnił ? Czy jest chmurką białą w niebie ? Po co mi to ! - krzykniesz może, Nie chcę tęsknić, czekać długo, Jeśli nikt mi nie pomoże, On zostanie wspomnień smugą. Wierzę jednak, że ta miłość, Jest silniejsza od złych duchów, Wnet pokona czasu nicość, Nie oddamy już swych łupów. Będziesz kochać mnie już zawsze, Będę kochać Cię niezmiennie, Wierzę, że to będzie nasze, To co z Ciebie, to co ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Świetne tłumaczenie, bardzo mi się podoba. Bardzo ! Jesteś bardzo utalentowaną kobietą Priscillo :). Nie każdy ma takie zdolności. Powinnaś pracować w agencji tłumaczeń Lidex. Właśnie zastanawiałam się, o czym ten Simao Enamorado śpiewa i teraz już wiem. Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stęskniony Pyszczek
Brak mi słów Priscillo ! Proszę o więcej takich tłumaczeń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Tekst tej piosenki pasuje do sytuacji mojej i mojego ukochanego, z którym nie będę widziała się dość długi czas. Będzie to dla nas ciężki czas, czas cierpienia i tęsknoty, bardzo trudny czas. Jednak tak jak autor tej piosenki, Simao Enamorado, też wierzę, wierzę, że ten czas rozłąki nas nie pokona. Niech wszelkie złe moce i złe duchy odejdą, niech nie próbują mącić w głowie, pukać do drzwi, niech odejdą, bo przegrają tę walkę z tak silną miłością. Nie mają szans. Mnie i mojego ukochanego nic nie rozdzieli, nawet długa rozłąka, cierpienie czy tęsknota, nie ma takich mocy. Jesteśmy związani już na zawsze, jesteśmy....dla siebie wszystkim. Zgadzam się Stęskniony Pyszczku, poprosimy więcej takich tłumaczeń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Priscilla królowa pustyni
Dzięki Pyszczku stęskniony, starałam się jak mogłam. Uczę się portugalskiego już 3 rok, staram się od czasu do czasu coś przetłumaczyć. A że język piękny, stworzony do śpiewania piosenek o miłości, to taka robota sprawia mi wielką przyjemność. Może jeszcze coś przetłumaczę, jeśli jesteś zainteresowana (-ny) ? wrzucę coś jeszcze niedługo :) Pozdrawiam Cię serdecznie. Priscilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stęskniony Pyszczek
Tak, jetem zainteresowana. Czekam na więcej. Zgodzę się, że portugalski to piękny język, dla mnie wszystkie romańskie są piękne. Z moim chłopakiem, ma na imię Eduardo i jest obcokrajowcem, rozmawiamy czasem po hiszpańsku, on też trochę zna. To sprawia nam dużą frajdę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stęskniony Pyszczek
Co prawda nasze rozmowy to głównie: "Te amo" "Te anoro" "Te necesito" "Te qiero" Ale jakby nie było to po hiszpańsku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Śmieszne :) I Will Survive w takim wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka miau
NIE PŁACZ,KIEDY ODJADĘ, SERCEM BĘDĘ PRZY TOBIE, NIE PŁACZ,KIEDY ODJADĘ, ZOSTAWIĘ CI TĘ MELODIĘ. PIOSENKĘ,KTÓRA PRZYPOMNI NIEPOWTARZALNE TE CHWILE, I SŁOWA CICHO SZEPTANE, TYLKO TOBIE JEDYNEJ. TI AMO - TO ZNACZY " KOCHAM ", TU BACCIO - "CAŁUJĘ CIEBIE ", GDY JESTEM Z TOBĄ DZIEWCZYNO, TAK DOBRZE MI JAK W NIEBIE. CHOCIAŻ BĘDĘ DALEKO, WRÓCĘ MIŁOŚCI ŚLADEM, WIĘC ZANUĆ NASZĄ MELODIĘ, I NIE PŁACZ,KIEDY ODJADĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oscar de Lavendes
Gdy się smucisz, dla mnie to tragedia, Gdy się złościsz, ja się wściekam wściekle, Gdy się boisz, ja truchleję blady, Gdy Ci zimno, ja zamarzam w kamień, Gdy się martwisz, rwę włosy z głowy, Gdy ktoś Ci dokuczy, zabiłbym kanalię. Gdy się uśmiechasz, jestem wreszcie szczęśliwy, Gdy na mnie czekasz, pędzę tam jak wariat, Gdy mi mówisz "kocham", nie ma na ten stan określenia, Gdy chcesz bym zadzwonił, kupuję telefon lub dwa, Gdy masz czas rano, nie chodzę do pracy, Gdy mnie o coś prosisz, to dla mnie żądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Dziś słuchałam najnowszej piosenki Simao Enamorado, która mówi o tym, że wszystko będzie dobrze i nie ma się czym martwić, nie ma podstaw, żeby się przejmować. Trzeba myśleć pozytywnie i nie wolno popadać w panikę kiedy nic się nie dzieje, bo to szkodzi zdrowiu i źle wpływa na samopoczucie. Wszystko jest w porządku. Simao śpiewa też, że trzeba kochać, okazywać to ukochanej osobie, dawać z siebie wszystko, wspierać ją, nie można zostawiać jej samej. Przekaz tej piosenki jest taki, że jeśli dwie osoby kochają się nad życie, to nic ich nie rozdzieli. Podzielam zdanie Simao. Piękna piosenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×